Jesteś tutaj:

Air Optix® Aqua Multifocal 3 szt. NIŻSZA CENA!

+ CashBack 10 zł GRATIS! (do 2 op.)

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Promocja

Kup 2 opakowania soczewek Air Optix Aqua Multifocal 3 szt, a CashBack 10zł* otrzymasz GRATIS!

* Cashback w formie vouchera dodawany jest do zamówienia.   Aktywny dla zamówień o wartości min. 10.01 zł, możliwy do wykorzystania przez 6 miesięcy od momentu złożenia zamówienia.


 
Soczewki Air Optix® Aqua Multifocal to wieloogniskowe soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie firmy Alcon® Vision Care.


 

Charakterystyka soczewek Air Optix® Aqua Multifocal:


Air Optix® Aqua Multifocal to soczewki progresywne wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego - Lotrafilcon B, przeznaczone do korygowania wady prezbiopii. Cechą charakterystyczną soczewek Air Optix® Aqua Multifocal jest nawet do 7 razy większa przepuszczalność tlenu niż w przypadku innych soczewek hydrożelowych dostępnych na rynku. Zwiększa to komfort użytkowania soczewek do tego stopnia, że nawet w sporadycznych sytuacjach zaśnięcia w soczewkach nie ma ryzyka niedotlenienia rogówki.

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w soczewkach Air Optix® Aqua Multifocal pozwalają na zachowanie ostrości widzenia przy obserwowaniu obiektów zarówno w strefie bliskiej (np. podczas czytania), pośredniej (pracy przy komputerze) oraz dalekiej (w trakcie prowadzenia samochodu). Podobnie jak inne soczewki z rodziny Air Optix®, soczewki Air Optix® Aqua Multifocal posiadają system nawilżający AQUA, który powoduje osiągnięcie najwyższego komfortu użytkowania soczewek. Soczewki mają jasnoniebieskie zabarwienie ułatwiające obsługę soczewki i jej zakładanie.

Air Optix® Aqua Multifocal są przeznaczone do noszenia w dzień przez okres 30 dni lub do przedłużonego noszenia (podczas snu, do 6 nocy).

 

Dla kogo soczewki Air Optix® Aqua Multifocal?


Są to soczewki stworzone dla wszystkich osób z wadą prezbiopii, inaczej określanej jako starczowzroczność. Ponadto, polecane są osobom, które:

 

  • mają już dość noszenia dwóch par okularów korekcyjnych,
  • nie chcą rezygnować z soczewek nawet po 50. roku życia,
  • odczuwają dyskomfort nosząc inne soczewki kontaktowe,
  • mają tendencję do zasypiania w soczewkach,
  • dbają o higienę i zdrowie oczu,
  • mają problem z suchością w oku.


Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Air Optix® Aqua Multifocal to progresywne soczewki miesięczne, które wymagają pielęgnacji. Pod koniec dnia należy je wyczyścić używając płynu do soczewek, a następnie pozostawić je w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Air Optix® Aqua Multifocal polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie.


Przelicznik dodatku:
Dodatek Oko dominujące Oko nie dominujące
do +1,0 LO LO
+1,25, +1,5 MED MED
+1,75, +2,0 MED HI
+2,25 i 2,5 HI HI

 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:

 

 

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki progresywne
Producent ALCON
Moc -10,00 do +6,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 5 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
To jedyne soczewki których dobór mocy nie sprawia problemu. Po prostu kupujesz takie wartości jak wymierzy okulista. ( próbowałem soczewek o identycznych parametrach czterech innych producentów ). Budowa samej soczewki jest taka,że po prostu widzisz we wszystkich zakresach w ostrości tylko nieco niższej niż przy okularach . Soczewka jest sztywniejsza niż inne ( co nie oznacza że mniej komfortowa) przez co dla osób z typową starczą prezobią ułatwia jej zdejmowanie . Po prostu łatwiej ją chwycić po omacku :) .
Przy dużej krótkowzroczności ( -7,5) i jednocześnie rosnącej presbiopii nie mogłam sobie dobrać żadnych innych soczewek ,które dałoby się nosić całodobowo. Po prostu tylko Ciba dała mi taką ilość różnych bezpłatnych próbek , że mogłam sobie coś wybrać- niestety okuliści przy takich wadach wzroku wysiadają. Miałam ochotę na Purevision Multifocal, bo można je nosić cały miesiąc bez zdejmowania, ale bez próbek zamawiać nie będę. Noszę więc Air Optixy , zdejmuję je raz w tygodniu i widzę dość dobrze z bliska jak i z daleka. Przy noszeniu całodobowym wystarczają mi na około miesiąc
Polecam te soczewki poniewaz dla mnie jako jedyne z kategorii progresywnych dają dobrą ostrość wzroku zarówno do dali jak i do bliży
Doskonałe dla wrazliwych oczu. Faktycznie zapewniają duży komfort widzenia na wszystkie odległości. Polecam.
Soczewki bifocalne sprawdziły sie wysmienicie, ale zaczynałam od addycji LO i przechodziłam powoli do wyższych addycji.Polecam!

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?