Jesteś tutaj:

Air Optix® Aqua Multifocal 3 szt. NIŻSZA CENA!

+ CashBack 10 zł GRATIS! (do 2 op.)

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Promocja

Kup 2 opakowania soczewek Air Optix Aqua Multifocal 3 szt, a CashBack 10zł* otrzymasz GRATIS!

* Cashback w formie vouchera dodawany jest do zamówienia.   Aktywny dla zamówień o wartości min. 10.01 zł, możliwy do wykorzystania przez 6 miesięcy od momentu złożenia zamówienia.


 
Wieloogniskowe soczewki Air Optix® Aqua Multifocal dostępne są w ofercie jednego z liderów branży optycznej, firmy Alcon® Vision Care.


 

Charakterystyka soczewek Air Optix® Aqua Multifocal:


Progresywne soczewki Air Optix® Aqua Multifocal dedykowane do korekcji prezbiopii (starczowzroczności), powstały z materiału silikonowo-hydrożelowego - Lotrafilcon B. Cechą charakterystyczną Air Optix® Aqua Multifocal jest nawet 7x większa przepuszczalność tlenu niż w porównaniu do konkurencyjnych soczewek hydrożelowych. Zapewnia to wzrost komfortu ich użytkowania do takiego poziomu, że sporadyczne zaśnięcia w soczewkach nie powoduje ryzyka niedotlenienia rogówki oraz wynikających z tego podrażnień.

Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w soczewkach progresywnych Air Optix® Aqua Multifocal zapewniają zachowanie ostrości widzenia przez cały miesiąc, zarówno przy obserwowaniu obiektów w strefie bliskiej (np. w trakcie czytania), dalekiej (np. podczas prowadzenia pojazdów mechanicznych) jaki i pośredniej (np. w pracy przy komputerze). Soczewki Air Optix® Aqua Multifocal, tak jak i inne soczewki z rodziny Air Optix®, wyposażono w system nawilżający AQUA, zapewniającego uzyskanie najwyższego możliwego komfortu użytkowania. Soczewki posiadają, ułatwiające obsługę i ich zakładanie, jasnoniebieskie zabarwienie.

Air Optix® Aqua Multifocal dedykowane są do noszenia w trybie dziennym do 30 dni, ale także do przedłużonego noszenia podczas snu, przy założeniu że będę użyte w trakcie 6 nocy.

 

Dla kogo soczewki Air Optix® Aqua Multifocal?


Stworzone dla osób z prezbiopią (starczowzrocznością), soczewki wieloogniskowe Air Optix® Aqua Multifocal, powinny wybrać osoby:

 

  • rezygnujące z konieczności noszenia dwóch par okularów korekcyjnych (do bliży i dali),
  • noszące soczewek także po 50. roku życia,
  • skarżące się dyskomfort w trakcie stosowania konkurencyjnych soczewek progresywnych,
  • mające skłonności do zasypiania w soczewkach,
  • dbające o higienę i zdrowie oczu,
  • skarżące się na nadmierną suchość oczu.


Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Air Optix® Aqua Multifocal to progresywne soczewki miesięczne, które wymagają pielęgnacji. Pod koniec dnia należy je wyczyścić używając płynu do soczewek, a następnie pozostawić je w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Air Optix® Aqua Multifocal polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie.


Przelicznik dodatku:
Dodatek Oko dominujące Oko nie dominujące
do +1,0 LO LO
+1,25, +1,5 MED MED
+1,75, +2,0 MED HI
+2,25 i 2,5 HI HI

 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:

 

 

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki progresywne
Producent ALCON
Moc -10,00 do +6,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 5 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
To jedyne soczewki których dobór mocy nie sprawia problemu. Po prostu kupujesz takie wartości jak wymierzy okulista. ( próbowałem soczewek o identycznych parametrach czterech innych producentów ). Budowa samej soczewki jest taka,że po prostu widzisz we wszystkich zakresach w ostrości tylko nieco niższej niż przy okularach . Soczewka jest sztywniejsza niż inne ( co nie oznacza że mniej komfortowa) przez co dla osób z typową starczą prezobią ułatwia jej zdejmowanie . Po prostu łatwiej ją chwycić po omacku :) .
Przy dużej krótkowzroczności ( -7,5) i jednocześnie rosnącej presbiopii nie mogłam sobie dobrać żadnych innych soczewek ,które dałoby się nosić całodobowo. Po prostu tylko Ciba dała mi taką ilość różnych bezpłatnych próbek , że mogłam sobie coś wybrać- niestety okuliści przy takich wadach wzroku wysiadają. Miałam ochotę na Purevision Multifocal, bo można je nosić cały miesiąc bez zdejmowania, ale bez próbek zamawiać nie będę. Noszę więc Air Optixy , zdejmuję je raz w tygodniu i widzę dość dobrze z bliska jak i z daleka. Przy noszeniu całodobowym wystarczają mi na około miesiąc
Polecam te soczewki poniewaz dla mnie jako jedyne z kategorii progresywnych dają dobrą ostrość wzroku zarówno do dali jak i do bliży
Doskonałe dla wrazliwych oczu. Faktycznie zapewniają duży komfort widzenia na wszystkie odległości. Polecam.
Soczewki bifocalne sprawdziły sie wysmienicie, ale zaczynałam od addycji LO i przechodziłam powoli do wyższych addycji.Polecam!

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?