Jesteś tutaj:

OPTI-FREE® RepleniSH® 300 ml

Nasza cena:
39.99 zł
Ze zniżką:
35.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
1 but. 300 ml

Polecamy

Kolorowe pudełko na soczewki - Zwierzątka
Cena: 9.99 zł

Charakterystyka płynu OPTI-FREE® RepleniSH®:


OPTI-FREE® RepleniSH® to wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny, oparty na TEARGLYDE - opatentowanym systemie regenerującym, pozwalającym na regeneracje oraz utrzymanie wilgotności powierzchni soczewki. Doskonale usuwa osady białkowe z soczewek, dzięki czemu zachowują one swoją świeżość oraz wygodę noszenia przez cały dzień. Skutecznie zabija bakterie (zarazki), mogące powodować zakażenie oka, jednocześnie nie zawierając w swoim składzie środków drażniących.

Jeden z najbardziej popularnych płynów dezynfekujących na świecie wg. AC Nielson.

Skład płynu OPTI-FREE® RepleniSH®:: TEARGLYDE (opatentowany system regenerujący o podwójnym działaniu), POLYQUAD (polikwaternium-1) 0,001% oraz ALDOX (miristamidopropylodimetyloamina) 0,0005%.

 

Płyn dostępny jest również w mniejszym opakowaniu:

Parametry
Kategoria Płyny pielęgnacyjne
Producent ALCON
Cena za 100 ml 13.33 zł
(Średnia ocena 4/5 na podstawie 7 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Płyn super! Polecam
Dobrej jakości płyn.Ulubiony:)Sklep jest doskonałym kontrahentem, przesyłka błyskawiczna.Polecam!
Jestem bardzo zadowolona :) polecam :P
Ja jestem bardzo zadowolona z tego płynu! Nie podrażnia, wyjątkowo dobrze nawilża!Jak najbardziej polecam!! 5/5 :)
Ja również jak Maria, byłem rozczarowany tym płynem. Może soczewki były dobrze nawilżone, ale po założeniu szczypanie w oczy, jest denerwujące i uciążliwe. Dlatego odradzam, lepiej kupcie standardowy płyn Opti-free, jest o niebo lepszy.
Byłam rozczarowana. Mam bardzo wrażliwe oczy, i mogę uzywać niewielu płynów dostępnych na rynku. Ostatnio używałam Opti-free standard, byłam zadowolna, miałam nadzieję na jeszcze większy komfort noszenia soczewek. U mnie się nie sprawdził. Nie poczułam żadnej róznicy w stopniu nawilżenia soczewek, a do tego miałam uczucie "szczypania" po założeniu, czasami nawet zaczerwienienie.
JA Z KOLEI JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I NA PEWNO GO ZARAZ ZAMÓWIE BO MI SIĘ WŁASNIE SKOŃCZYŁ.PŁYN ŚWIETNIE ZDAJE EGZAMIN I POSIADA FORMUŁĘ "BEZ POCIERANIA" ODCZUWAM WIĘKSZY KOMFORT PRZY NOSZENIU SOCZEWEK DZIĘKI NIEMU.WCZESNEJ KUPOWAŁAM BAUSCH

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?