Jesteś tutaj:

OPTI-FREE® RepleniSH® 300 ml

Nasza cena:
39.99 zł
Ze zniżką:
35.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
1 but. 300 ml

Polecamy

Kolorowe pudełko na soczewki - Zwierzątka
Cena: 9.99 zł

Płyn do soczewek to niezastąpiony produkt użytkownika soczewek kontaktowych. Odpowiednio dobrany produkt nie tylko zadba o oczyszczenie, dezynfekcję i konserwację soczewek, ale też zwiększy Twój komfort podczas ich noszenia.

 

Charakterystyka płynu OPTI-FREE® RepleniSH®:

 

Soczewki kontaktowe to świetne rozwiązanie dla aktywnych osób, które cenią wygodę i chcą korygować swój wzrok w nowoczesny sposób. Warto jednak uświadomić sobie, że wybór soczewek nie zapewni nam komfortu, jeśli właściwie o nie nie zadbamy. Płyn OPTI-FREE® RepleniSH® powstał z myślą o twoim codziennym dobrym samopoczuciu. Produkt nada twoim soczewkom sprężystości, nawilży je i sprawi, że będą w dobrej kondycji przez dłuższy czas.

 

Zalety płynu OPTI-FREE® RepleniSH®:

 

OPTI-FREE® RepleniSH® to wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny, oparty na TEARGLYDE - opatentowanym systemie regenerującym, pozwalającym na regenerację oraz utrzymanie wilgotności powierzchni soczewki. Nawilżenie soczewki to niezwykle ważna kwestia, bowiem to ona głównie decyduje o komforcie podczas noszenia soczewki. O odpowiednią wilgotność powinny zadbać zwłaszcza te osoby, które borykają się z problemem szybko wysuszających się oczu. Nawet jeśli nie należymy do tego grona, możemy odczuć dyskomfort - oczy robią się suche podczas wielogodzinnej pracy przez ekranem komputera, bowiem mrugamy wtedy rzadziej. Wysuszenie powodować może również przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach.

OPTI-FREE® RepleniSH® to nowoczesne rozwiązanie, które nie tylko nawilży soczewkę. Skład tego produktu został opracowany w taki sposób, aby płyn posiadał również wysokie właściwości oczyszczające i dezynfekujące. Doskonale usuwa osady białkowe z soczewek, dzięki czemu zachowują one swoją świeżość oraz wygodę noszenia przez cały dzień. Skutecznie zabija bakterie (zarazki), mogące powodować zakażenie oka, jednocześnie nie zawierając w swoim składzie środków drażniących. Płyn bez problemu rozprawia się z zanieczyszczeniami, które zagrażają soczewce, ale jednocześnie jest delikatny dla oka. Do stworzenia produktu użyto tylko sprawdzonych składników, poddanych dokładnym badaniom. Dzięki temu, sięgając po OPTI-FREE® RepleniSH®, możesz czuć się bezpiecznie każdego dnia i zapewnić swoim soczewkom higienę na najwyższym poziomie.

 

Dla kogo płyn OPTI-FREE® RepleniSH®?

 

Marka zjednała sobie serca klientów, niezależnie od szerokości geograficznej miejsca, w którym mieszkają - płyn OPTI-FREE® RepleniSH® to jeden z najbardziej popularnych płynów dezynfekujących na świecie wg. AC Nielson. Używając go, możemy liczyć na wydajne rozwiązanie, w przystępnej cenie oraz na codzienną pomoc w walce o swój komfort i ostre widzenie.

 

Skład płynu OPTI-FREE® RepleniSH®:

 
  • TEARGLYDE (opatentowany system regenerujący o podwójnym działaniu),
  • POLYQUAD (polikwaternium-1) 0,001%,
  • ALDOX (miristamidopropylodimetyloamina) 0,0005%.

Parametry
Kategoria Płyny pielęgnacyjne
Producent ALCON
Cena za 100 ml 13.33 zł
(Średnia ocena 4/5 na podstawie 7 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Płyn super! Polecam
Dobrej jakości płyn.Ulubiony:)Sklep jest doskonałym kontrahentem, przesyłka błyskawiczna.Polecam!
Jestem bardzo zadowolona :) polecam :P
Ja jestem bardzo zadowolona z tego płynu! Nie podrażnia, wyjątkowo dobrze nawilża!Jak najbardziej polecam!! 5/5 :)
Ja również jak Maria, byłem rozczarowany tym płynem. Może soczewki były dobrze nawilżone, ale po założeniu szczypanie w oczy, jest denerwujące i uciążliwe. Dlatego odradzam, lepiej kupcie standardowy płyn Opti-free, jest o niebo lepszy.
Byłam rozczarowana. Mam bardzo wrażliwe oczy, i mogę uzywać niewielu płynów dostępnych na rynku. Ostatnio używałam Opti-free standard, byłam zadowolna, miałam nadzieję na jeszcze większy komfort noszenia soczewek. U mnie się nie sprawdził. Nie poczułam żadnej róznicy w stopniu nawilżenia soczewek, a do tego miałam uczucie "szczypania" po założeniu, czasami nawet zaczerwienienie.
JA Z KOLEI JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I NA PEWNO GO ZARAZ ZAMÓWIE BO MI SIĘ WŁASNIE SKOŃCZYŁ.PŁYN ŚWIETNIE ZDAJE EGZAMIN I POSIADA FORMUŁĘ "BEZ POCIERANIA" ODCZUWAM WIĘKSZY KOMFORT PRZY NOSZENIU SOCZEWEK DZIĘKI NIEMU.WCZESNEJ KUPOWAŁAM BAUSCH

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?