Jesteś tutaj:

Acuvue Oasys for Astigmatism 6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł 

INFORMACJA O DOSTĘPNOŚCI:

95% zamówień na soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism wysyłamy w 24 godziny.
Jeżeli zależy Państwu na szybkości dostawy, przed złożeniem zamówienia proszę upewnić się telefonicznie lub przez e-mail czy posiadamy soczewki na magazynie.

UWAGA!
Czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 2-3 tygodni (dotyczy szczególnie cylindra -2,75).

 

Soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism to dwutygodniowe soczewki toryczne dostępne w ofercie jednego z najpopularniejszych producentów soczewek na świecie - Johnson & Johnson.

 

Charakterystyka soczewek Acuvue Oasys for Astigmatism:


Acuvue Oasys for Astigmatism to soczewki dla astygmatyków wykonane z materiału Senofilcon A, który świetnie łączy zalety materiałów silikonowo - hydrożelowych oraz hydrożelowych. Wyposażone zostały w technologię HYDRACLEAR Plus, która sprawia, że wewnętrzny składnik nawilżający doskonale uwadnia i nawilża soczewkę czyniąc z niej jedną z najbardziej komfortowych soczewek torycznych na rynku. 38% zawartość wody optymalizuje dopasowanie i komfort soczewki.

W soczewkach astygmatycznych niezwykle ważna jest stabilizacja soczewki na oku gwarantująca wysoką jakość widzenia. W soczewce Acuvue Oasys for Astigmatism czas stabilizacji dla większości dopasowań wynosi zaledwie 60 sekund. Przepuszczalność tlenu, czyli ilość tlenu przedostająca się do rogówki przy stosowaniu soczewek Acuvue Oasys astygmatycznych wynosi aż 98% (oczy otwarte) oraz 95% (oczy zamknięte) - współczynnik Dk/t wynosi 129. Soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism świetnie chronią przed promieniowaniem UVA (96%) i UVB (99%).

Soczewki astygmatyczne Acuvue Oasys są soczewkami dwutygodniowymi, jednak równie dobrze mogą być stosowane przez okres tygodnia w systemie noszenia ciągłego - dzień/noc.

 

Dla kogo soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism?


Acuvue Oasys for Astigmatism to soczewki stworzone dla osób zmagających się z astygmatyzmem. Acuvue Oasys for Astigmatism będą idealnym rozwiązaniem dla osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach, w zadymionych miejscach, często podróżujących samolotem.
Polecane są zwłaszcza tym osobom, które:
  • spędzają wiele godzin dziennie przed ekranem komputera,
  • skarżą się na uczucie suchości oka podczas stosowania szkieł kontaktowych,
  • potrzebują dodatkowego nawilżenia oczu w postaci kropli,
  • dużo czasu spędzają na zewnątrz i są narażone na długotrwałe działanie promieni słonecznych.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism wymagają pielęgnacji z użyciem płynów pielęgnacyjnych. Tylko w takim przypadku mamy gwarancję, że soczewki przez cały okres ich stosowania będą komfortowe w noszeniu i będą zapewniać wyraźne widzenie. Do ich pielęgnacji polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny dostępny na rynku płyn pielęgnacyjny.
 

Soczewki dostępne są również w promocyjnym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki toryczne
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc -9,00 do +6,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,5
(Średnia ocena 4.74/5 na podstawie 46 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Soczewki noszę od 7 lat. Bardzo wygodne, nie pękają, można nosić dłużej niż 2 tygodnie i nadal są miękkie.
Soczewki ok. Niska cena. Polecam
bardzo dobra jakość. Polecam w 100%!
Na wstępie powiem, że mam trudne oczy, jeszcze nie znalazłam soczewek idealnych dla siebie. Oasys fajnie trzymają oś w odpowiedniej pozycji (choć nie zawsze), jednak są bardzo niekomfortowe, całe dnie czuję je na oczach co jest dla nich dużym wysiłkiem.
Super :)
Dostawa błyskawiczna! Soczewki bardzo dobre. Raczej nie miałam z nimi problemów. Czasami gdy zdarzało mi się je czuć na oku zmuszona byłam zdjąć, przemyć i założyć jeszcze raz. Nie ukrywam, że przedłużałam czas noszenia z dwóch tygodni do trzech. Raz zapomniałam daty założenia i okazało się, że nosiłam je przez miesiąc, a przypomniało mi się dlatego, że zaczęły mi przeszkadzać. Czułam je już. Ogólnie polecam. Następnym razem spróbuję innej marki, miesięczne, spróbuję czegoś troszkę tańszego. Może kiedyś do nich wrócę.
Nie czuć ich na oku, od kilku lat noszę tylko te, nigdy nie zdarzyło mi się żeby pękła lub nowa była uszkodzona, sprawdzają się na basen i do sauny. Nie czuć dyskomfortu nawet po krótkiej drzemce (albo moje oczy są tak wytrzymałe) Będę je zamawiać i czekam na większy cylinder :)
soczewki zamawiam już od wielu lat jestem zadowolona ze stronki - nigdy nie było problemu z dostawą, łatwo i szybko się zamawia zawsze jakiś fajny gratis :)Soczewki naprawdę dobre nawet mi do głowy nie przyszło ich zmieniać
Soczewki są świetne, nie czuć ich na oku (w porównaniu do innych, które miałam), dobrze się noszą. Jednak już któryś raz zdarzyło mi się, że nowootwarta soczewka byłą ZAGIĘTA i po "rozłożeniu" była odkształcona, co utrudniało zakładanie ;/
Przesyłka dostarczona w terminie. Soczewki są świetne używam już ponad rok i nie planuję ich zmieniać, ponieważ są bardzo wygodne !

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?