Jesteś tutaj:

PureVision Toric 6 szt.

+ płyn GRATIS! ( do 2 op.)

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Promocja

Kup 2 opakowania soczewek Purevision Toric 6 szt., a płyn Biotrue 60 ml otrzymasz GRATIS!

*W przypadku braku gratisowych płynów, Klient otrzyma zestaw podróżny GRATIS!

Nowoczesne soczewki, które pozwalają na komfort podczas całego dnia oraz nocą. Z propozycją Bausch & Lomb to możliwe. Amerykańskie przedsiębiorstwo od 1953 roku proponuje klientom różnorodne nowoczesne rozwiązania, do których obecnie zaliczyć także m.in. soczewki kontaktowe marki PureVision.

 

Charakterystyka soczewek PureVision Toric:


Soczewki toryczne PureVision Toric to miesięczne astygmatyczne soczewki kontaktowe. Wykonane zostały z materiału silikonowo-hydrożelowego. Dzięki takiemu połączeniu materiałów soczewka charakteryzuje się wysokimi parametrami; jednocześnie jest w stanie dostarczyć oczom więcej tlenu niż podobne rozwiązania na rynku (parametr Dk/t wynosi 112). To właśnie ta zdolność przepuszczania tlenu pozwala użytkownikom soczewek torycznych PureVision Toric cieszyć się przedłużonym komfortem. Ale to nie wszystko!

Przy powstaniu soczewek wykorzystano nowoczesny materiał Balafilcon A oraz technologię AerGel. Obydwa te rozwiązania sprawiają, że soczewka w lepszym stopniu przepuszcza tlen. Dodatkowo AerGel wpływa pozytywnie na zdolność soczewki do transportu płynów. Ta cecha soczewki pozwala jej błyskawicznie zaadaptować się na powierzchni oka, zaraz po założeniu.


Dla kogo soczewki PureVision Toric?


Użytkownicy PureVision Toric mogą nosić soczewki przez 30 dni i 30 nocy, cieszyć się nieprzerwanym komfortem i zapomnieć o wadzie wzroku. Projekt soczewki uwzględnia wygodę użytkowników podczas snu - przewidziano m.in. specjalny stabilizator, dzięki czemu soczewka w nocy nie przekręca się na oku. Co najważniejsze, podczas 30 dni nieprzerwanego noszenia, soczewka pozostaje w pełni bezpieczna dla oka.

PureVision Toric przypadną do gustu każdemu, kto:

  • ceni wysoki komfort podczas noszenia soczewek kontaktowych;
  • ma 20-30 lat i cierpi na astygmatyzm;
  • chciałby skorzystać z rozwiązania, łączącego w sobie przystępną cenę i wysoką jakość;
  • z powodu wady wzroku nie chce rezygnować z aktywnego trybu życia;
  • poszukuje rozwiązania uniwersalnego, które można stosować w różnorodnych trybach (soczewki PureVision Toric sprawdzą się nie tylko w nieprzerwanym trybie 30-dniowym, ale też w trybie mieszanym i dziennym).

Pielęgnacja soczewek:


Niewątpliwym atutem soczewek PureVision Toric jest fakt, że pozwalają one cieszyć się nieprzerwanym komfortem i jednocześnie nie wymagają od użytkownika dodatkowej pielęgnacji. W przypadku wyboru ciągłego trybu ich użytkowania, użytkownik nie zdejmuje soczewki przez okres 30 dni i 30 nocy, a więc nie musi podejmować żadnych działań pielęgnacyjnych.

Z kolei, jeśli decydujemy się używać soczewek PureVision Toric w trybie dziennym lub mieszanym, wymagana jest pielęgnacja, tak jak w przypadku każdych innych soczewek kontaktowych. Należy więc wyczyścić soczewki przy pomocy specjalnego płynu, a następnie odłożyć je na co najmniej kilka godzin do pojemniczka wypełnionego tymże płynem. Aby zachować soczewkę w dobrym stanie, wystarczy wybrać dowolny płyn z serii Clean Active lub inne rozwiązanie, które oferujemy w naszym sklepie.

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki toryczne
Producent BAUSCH & LOMB
Moc -9,00 do +6,00
Krzywizna 8,7
Średnica 14,0
(Średnia ocena 4/5 na podstawie 20 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Noszę te soczewki od pół roku w trybie miesięcznym - czyli wymieniam je raz na miesiąc - są mega wygodne, a co najważniejsze, to nie trzeba ich co chwile zdejmować i grzebać w oku :D - szczerze polecam
Noszę te soczewki od 14 lat, zdecydowanie polecam!
Noszę te soczewki już kilka miesięcy i jestem zadowolona. Nie wywołują u mnie podrażnień i nie czuję różnicy miedzy tymi a innymi soczewkami. Przy zakładaniu odczuwa się, że są twardsze niż soczewki dzienne, ale po nałożeniu wszystko wraca do normy. Po ok. 6 dniach noszenia dzień i noc stają się trochę suche i trzeba je zostawić na noc w pojemniczku z płynem. Polecam dla wszystkich, którzy muszą nosić soczewki 24/24 lub często zapominają o ściąganiu soczewek na noc.
Dobre szkła. Wystarczy eksploatować tak jak zalecają. Jak lekarz mówi, żeby zdjąć raz w tygodniu dla higieny, to tak robisz.
Chodzę w nich od dobrych 8 lat - niestety nie używam ich, tak jak większość piszę non stop - nie jestem stanie wytrzymać w nich dłużej niż 10 h, o spaniu w nich nawet nie ma mowy - oko następnego dnia rano jest bardzo suche i mam wrażenie że soczewka "skleja" mi oko. Ciężko też ogląda mi się w nich telewizję. Ogólna ocena 3, ale może dlatego że jest to jedyny rodzaj soczewki jaki używałam.
Soczewki jak niektórzy piszą, że twarde... Nie są aż takie twarde. Co prawda są twardsze od soczewek zwykłych, nie torycznych, ale dla mnie nie ma to żadnego znaczenia(Nawet lepiej, bo się nie zwijają jak zwykłe), i tak ich nie czuję. Jeśli ktoś je czuje i musi ściągnąć po krótkim czasie, to albo ich nie toleruje, albo to są jego początki. Jak do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić. Noszę te konkretne soczewki od dwóch lat, ściągam tylko wtedy, gdy muszę założyć drugie i to na tyle. W ogóle o nich nie pamiętam. Są bardzo wygodne, wręcz rewelacyjne, dlatego zasługują na wysoką ocenę. Może jakieś inne są lepsze, nie wiem, ale do tych zastrzeżeń nie mam.
Uzywam soczewek od 4 lat, nosze je bez przerwy -nigdy nie wyjmuje, zapominam o nich wlasciwie i nosze czesto okolo 2 miesiecy !! Przypominam sobie o zmianie kiedy zaczynam czuc suchosc w oczach. Praktycznie nie używam płynów do soczewek, nie ma takiej potrzeby. Nigdy nie probowalam innych. Jestem bardzo zadowolona.
używam tych soczewek już parę lat, są bardzo dobre, łatwo się zakladają i nie kleją się, ale niestety w moim przypadku po całym dniu noszenia czuję już zmęczenie i piasek w oczach, są świetne ale na noc muszę je zdejmowac.
Niestety zgadzam się z przedmówcami. Soczewki są twarde i ja również po kilkunastu, góra kilkudziesięciu minutach musiałem jak najszybciej je wyrzucić :(
Do każdych soczewek - nawet do stałego noszenia potrzebna jest mała butelka płynu!. Szczególnie gdy są noszone w warunkach przemysłowych - gdy pojawi się uczucie piasku w oczach to najczęściej jest to znak, że coś jest do soczewki przyklejone. W takim przypadku wypłukanie soczewki płynem rozwiązuje problem.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?