Jesteś tutaj:

PureVision Toric 6 szt.

+ płyn GRATIS! ( do 2 op.)

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Promocja

Kup 2 opakowania soczewek Purevision Toric 6 szt., a płyn Biotrue 60 ml otrzymasz GRATIS!

*W przypadku braku gratisowych płynów, Klient otrzyma zestaw podróżny GRATIS!

Soczewki PureVision Toric to astygmatyczne soczewki kontaktowe, które oferuje jeden z największych producentów soczewek – firma Bausch & Lomb.

 

Charakterystyka soczewek PureVision Toric:


PureVision Toric to miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe, do wykonania których użyto materiał Balafilcon A. Soczewki PureVision Toric powstały przy wykorzystaniu technologii AerGel, dzięki której soczewki mają wysoką zdolność przepuszczania tlenu, a także zwiększoną zdolność do transportu płynów przez soczewkę, co z kolei przekłada się na szybką adaptację soczewki na powierzchni oka.

Soczewki PureVision Toric dostarczają oczom kilkakrotnie więcej tlenu niż tradycyjne astygmatyczne soczewki silikonowo-hydrożelowe (Dk/t=112). PureVision Toric zaprojektowano w taki sposób, by móc nosić je bez zdejmowania przez okres 30 dni i nocy. Jest to całkowicie bezpieczne dla oka. Nie trzeba również martwić się jakością widzenia, ponieważ PureVision Astygmatyzm wyposażono w stabilizator, dzięki któremu soczewka nie przekręca się na oku, nawet w czasie snu.

 

Dla kogo soczewki PureVision Toric?


PureVision Toric to soczewki stworzone dla najbardziej wymagających użytkowników soczewek kontaktowych. Na pewno powinny wypróbować je osoby, które nie mogą się zdecydować, czy chcą nosić soczewki w trybie dziennym, mieszanym, czy ciągłym. PureVision Toric można stosować w dowolnej konfiguracji.

PureVision Toric to soczewki idealne dla osób, które:

 

  • są między 20-30 rokiem życia i prowadzą aktywny tryb życia,
  • poszukują wysokiej jakości soczewek torycznych w atrakcyjnej cenie.
 
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki PureVision Toric stosowane w trybie ciągłym nie wymagają żadnej pielęgnacji. W przypadku stosowania ich w trybie mieszanym lub dziennym, po ich zdjęciu wymagane jest wyczyszczenie ich płynem do soczewek i odłożenie na kilka godzin do pojemniczka wypełnionego płynem. Do pielęgnacji soczewek PureVision Toric polecamy płyny z serii Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w naszej ofercie.

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki toryczne
Producent BAUSCH & LOMB
Moc -9,00 do +6,00
Krzywizna 8,7
Średnica 14,0
(Średnia ocena 4/5 na podstawie 20 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Noszę te soczewki od pół roku w trybie miesięcznym - czyli wymieniam je raz na miesiąc - są mega wygodne, a co najważniejsze, to nie trzeba ich co chwile zdejmować i grzebać w oku :D - szczerze polecam
Noszę te soczewki od 14 lat, zdecydowanie polecam!
Noszę te soczewki już kilka miesięcy i jestem zadowolona. Nie wywołują u mnie podrażnień i nie czuję różnicy miedzy tymi a innymi soczewkami. Przy zakładaniu odczuwa się, że są twardsze niż soczewki dzienne, ale po nałożeniu wszystko wraca do normy. Po ok. 6 dniach noszenia dzień i noc stają się trochę suche i trzeba je zostawić na noc w pojemniczku z płynem. Polecam dla wszystkich, którzy muszą nosić soczewki 24/24 lub często zapominają o ściąganiu soczewek na noc.
Dobre szkła. Wystarczy eksploatować tak jak zalecają. Jak lekarz mówi, żeby zdjąć raz w tygodniu dla higieny, to tak robisz.
Chodzę w nich od dobrych 8 lat - niestety nie używam ich, tak jak większość piszę non stop - nie jestem stanie wytrzymać w nich dłużej niż 10 h, o spaniu w nich nawet nie ma mowy - oko następnego dnia rano jest bardzo suche i mam wrażenie że soczewka "skleja" mi oko. Ciężko też ogląda mi się w nich telewizję. Ogólna ocena 3, ale może dlatego że jest to jedyny rodzaj soczewki jaki używałam.
Soczewki jak niektórzy piszą, że twarde... Nie są aż takie twarde. Co prawda są twardsze od soczewek zwykłych, nie torycznych, ale dla mnie nie ma to żadnego znaczenia(Nawet lepiej, bo się nie zwijają jak zwykłe), i tak ich nie czuję. Jeśli ktoś je czuje i musi ściągnąć po krótkim czasie, to albo ich nie toleruje, albo to są jego początki. Jak do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić. Noszę te konkretne soczewki od dwóch lat, ściągam tylko wtedy, gdy muszę założyć drugie i to na tyle. W ogóle o nich nie pamiętam. Są bardzo wygodne, wręcz rewelacyjne, dlatego zasługują na wysoką ocenę. Może jakieś inne są lepsze, nie wiem, ale do tych zastrzeżeń nie mam.
Uzywam soczewek od 4 lat, nosze je bez przerwy -nigdy nie wyjmuje, zapominam o nich wlasciwie i nosze czesto okolo 2 miesiecy !! Przypominam sobie o zmianie kiedy zaczynam czuc suchosc w oczach. Praktycznie nie używam płynów do soczewek, nie ma takiej potrzeby. Nigdy nie probowalam innych. Jestem bardzo zadowolona.
używam tych soczewek już parę lat, są bardzo dobre, łatwo się zakladają i nie kleją się, ale niestety w moim przypadku po całym dniu noszenia czuję już zmęczenie i piasek w oczach, są świetne ale na noc muszę je zdejmowac.
Niestety zgadzam się z przedmówcami. Soczewki są twarde i ja również po kilkunastu, góra kilkudziesięciu minutach musiałem jak najszybciej je wyrzucić :(
Do każdych soczewek - nawet do stałego noszenia potrzebna jest mała butelka płynu!. Szczególnie gdy są noszone w warunkach przemysłowych - gdy pojawi się uczucie piasku w oczach to najczęściej jest to znak, że coś jest do soczewki przyklejone. W takim przypadku wypłukanie soczewki płynem rozwiązuje problem.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?