Jesteś tutaj:

Biofinity 3 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł


Soczewki Biofinity to miesięczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie jednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Cooper Vision.

 

Charakterystyka soczewek Biofinity:


Biofinity to soczewki silikonowo-hydrożelowe stworzone z materiału Comfilcon A. Do ich produkcji wykorzystano technologię materiałową Aquaform Comfort Science, która czyni soczewkę miękką, jedwabistą i doskonale nawilżoną. Dzięki zastosowaniu monomeru silikonu soczewki doskonale przepuszczają tlen, a użycie hydrofilnych i silikonowych komponentów daje naturalnie nawilżony materiał, który w sposób równomierny utrzymuje wodę w całej soczewce.

Soczewki Biofinity to niezwykle naturalne soczewki - bez żadnych dodatków, powłok i środków zwilżających, bez obróbki powierzchniowej. Ich użytkownikom nie stoi więc nic na drodze do komfortu i wygody. To, o czym warto wspomnieć przy soczewkach Biofinity to, że łamią regułę odwrotnej proporcjonalności uwodnienia do przepuszczalności tlenowej. Wcześniej zwiększenie stopnia uwodnienia wiązało się z obniżeniem przepuszczalności tlenu. Tutaj jednak udało się tego uniknąć.

Zdarza się, że soczewki Biofinity występują również pod nazwą handlową Eyeoxy Duality, Ultraflex Premier, iWear Oxygen (wcześniej IWear XR Supreme), Medivue Premier, Bioel oraz iLoox Contact.

 

Dla kogo soczewki Biofinity?


Biofinity to soczewki idealne dla osób, które nie chcą każdego dnia zakładać i zdejmować soczewek, oraz poddawać ich pielęgnacji. Soczewki Biofinity można założyć jednego dnia, a ściągnąć dopiero po 30 dniach i nocach bez ryzyka uszkodzenia oka oraz narażenia się na infekcję.
Ponadto, polecane są także tym, którzy:

 

  • zmagają się na zaburzenia filmu łzowego - soczewki charakteryzują się bowiem zwiększoną odpornością na wysychanie,
  • oczekują od soczewki najwyższego komfortu użytkowania przy zachowaniu maksymalnej ostrości widzenia.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Biofinity można stosować w trybie ciągłym i nie wymagają wówczas żadnej pielęgnacji. Jeśli jednak ktoś zakłada je jedynie na dzień, pod koniec dnia musi wyczyścić je z użyciem płynu do soczewek i pozostawić w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Biofinity polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie.
 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent COOPER VISION
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
(Średnia ocena 4.28/5 na podstawie 18 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Zamawiam te soczewki kolejny raz, jak na razie jedyne i najlepsze. Nie czuć ich na oku,nawet jeśli w nich śpie wszystko jest ok, nie podrażniają oczu tak, jak inne.Bardzo komfortowe, zamówiłam skuszona pozytywnymi opiniami i było warto!! Do tego bardzo szybka i sprawna obsługa. Brawo!
Jak najbardziej polecam, testuję szkła od 09.05.2017 i jestem z nich bardzo zadowolona. W ogóle nie czuć ich na oku (przy poprzednich soczewkach innej firmy niestety czułam dyskomfort), śpię w soczewkach i pracuję przed komputerem (zawód zmusza do pracy nawet ponad 12h dziennie) ale dzięki tym soczewkom jest to możliwe. Nie muszę zdejmować soczewek i za każdym razem nakładać okulary żeby pracować przed komputerem. Niestety moje oczy są bardo suche i przy stosowaniu innych soczewek nawet krople nie pomagały. Kupiłam tylko po 3 szt. w opakowaniu bo bałam się zaryzykować, że podczas nocy będą mi wysuszać oczy jeszcze bardziej. Na szczęście tak nie jest, kiedy się budzę czuję lekką mgłę, która przechodzi kiedy wstanę z łóżka i to tyle. Na moje zmęczone i suche oczy soczewki sprawdziły się w 100%. W końcu mogę cieszyć się dobrym wzrokiem bez okularów i naprawdę nie czuje, że jest coś na oku. POLECAM!
Do tej pory najlepsze dla mnie były oasys, ale w trybie dzień-noc można je tylko tydzień nosić. Zamówiłam teraz biofinity dzięki Waszym pozytywnym komentarzom. Mam nadzieję,że się nie zawiodę.
Soczewki Biofinity to technologicznie chyba jedne z najlepszych na rynku. Są asferyczne a dzięki temu ostrość i widoczność w ciemności jest idealna. Noszę je już od 3 lat i zachwycam się co miesiąc na nowo, idealne soczewki, które mogę polecić każdemu. Sam miałem wcześniej problem z suchością oczu, używałem kropli. Przy Biofinity nie potrzebuję żadnego dodatkowego nawilżania. Zdecydowanie polecam soczewki każdemu :P
Faktycznie są odpowiednikiem iWear supreme, ten sam komfort noszenia, a cenowo wychodzi taniej. POLECAM!!
Polecam. Dobrze się zdejmuje i zakłada. Noszę je po 12-17h dziennie. Dostawa na Szkla.com - w 1 dzień :)
Noszę te soczewki ponad 2 lata i sprawują się bardzo dobrze :) Polecam!
Chyba najlepsze jakie dotąd nosiłam... Oczy nie są w nich zmęczone i nie szczypią wieczorem. POLECAM
bardzo dobre soczewki wcześniej kupiłam soczewki u optyka firmy acuvue oasys- niby takie rewelacyjne, które mają najlepszą opinie, nic bardziej mylnego.. stale wnich mrugałam mało tego miałam mgłe stale na oczach. Narazie nosze soczewki tydzien, pózniej zobaczymy..oby nic sie nie zmieniło
Soczewki naprawdę dobre :D jak na początku soczewki kupowałem u optyka ,to zawsze dawali mi z tej firmy.W ogóle ich nie czuć...czasami zapominam o nich i zasypiam w nich :p

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?