Jesteś tutaj:

Biofinity 3 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł


Soczewki Biofinity to miesięczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie jednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Cooper Vision.

 

Charakterystyka soczewek Biofinity:


Biofinity w opakowaniu 3 sztukowym to soczewki kontaktowe stosowane w celu korekcji takich wad wzroku jak krótkowzroczność oraz nadwzroczność. Wykonane są z materiału hydrożelowego Comfilcon A, zapewniającego użytkownikom szkieł uzyskanie bardzo wysokiego komfort noszenia. Ponadto do ich produkcji wykorzystano specjalną, innowacyjną technologię Aquaform Comfort Science, która sprawia,że soczewka jest gładka, miękka oraz odpowiednio nawilżona, a także zapewnia dopływ świeżego powietrza do rogówki na najwyższym poziomie. Ponadto dzięki zastosowaniu monomeru silikonowego oraz hydrofilnych i silikonowych komponentów soczewki są naturalnie nawilżone. Zestawienie ich w całość zapewnia uzyskanie wyjątkowego komfortu noszenia przez cały dzień - nawet dla osób borykających się z problemem suchego oka w trakcie użytkowania szkieł kontaktowych.

Warto zauważyć także, że Biofinity to bardzo naturalne soczewki, które w swoim składzie nie zawierają sztucznych dodatków zwilżających ani specjalnych powłok, a jednocześnie zapewniają bardzo wysokie przepuszczalność tlenu oraz poziom nawilżenia. Zestawienie ze sobą tych dwóch wysokich wartości jest rzadkością przy produkcji soczewek kontaktowych, ponieważ zwiększenie stopnia uwodnienia soczewek zwykle wiąże się ze zmniejszeniem stopnia ich przepuszczalności tlenowej. W przypadku soczewek Biofinity udało się jednak tego efektu uniknąć, dlatego też zapewniają one poczucie komfortu oraz wygody na najwyższym poziomie.

Zdarza się, że soczewki Biofinity występują również pod nazwą handlową Eyeoxy Duality, Ultraflex Premier, iWear Oxygen (wcześniej IWear XR Supreme), Medivue Premier, Bioel oraz iLoox Contact.

 

Zalety soczewek Biofinity:

 
  • comiesięczny tryb wymiany soczewek sprawia, że jest to produkt niezwykle wydajny oraz ekonomiczny;
  • bardzo dobra przepuszczalność tlenu do rogówki, dzięki czemu produkt zapewnia uczucie komfortu na najwyższym poziomie;
  • stopień nawilżenia soczewek na wysokim poziomie co sprawia, że nie powodują one dyskomfortu związanego ze zjawiskiem suchego oka oraz wszelkiego rodzaju podrażnień;
  • produkt posiada funkcję naturalnego zwilżania dlatego nie jest koniecznym stosowanie dodatkowo kropli nawilżających;
  • soczewki zapewniają komfort oraz wygodę użytkowania na najwyższym poziomie przy stosunkowo niewielkiej cenie.
 

Dla kogo soczewki Biofinity?


Soczewki kontaktowe Biofinity dedykowane są głównie dla osób, które nie chcą każdego dnia rano zakładać soczewek i zdejmować ich wieczorem oraz poddawać specjalnej pielęgnacji - dlatego można je nosić przez cały czas - przez okres 30 dni oraz nocy, bez narażenia na uszkodzenia oraz podrażnienia delikatnej okolicy oczu.

Ponadto jest to idealny produkt dla:
  • osób zmagających się z zaburzeniami filmu łzowego - soczewki charakteryzuje bardzo wysoka odporność na wysychanie;
  • oczekujących od soczewki najwyższego komfortu użytkowania przy zachowaniu maksymalnej ostrości widzenia;
  • aktywnych, kochających sport oraz duże dawki ruchu;
  • krótkowidzów oraz dalekowidzów.
 

Pielęgnacja soczewek:


Z racji tego, że soczewki Biofinity można stosować w trybie ciągłym - aż przez 30 dni - nie wymagają one dodatkowej pielęgnacji. Jeśli jednak zdecydujemy się na codzienne zdejmowanie ich na noc - należy zastosować odpowiednie płyny w połączeniu z pojemniczkami. Soczewki należy każdego wieczora po usunięciu z oka czyścić specjalnym płynem oraz przechowywać zanurzone w płynie w specjalnym pojemniczku. Do pielęgnacji soczewek Biofinity polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie.
 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent COOPER VISION
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
(Średnia ocena 4.28/5 na podstawie 18 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Zamawiam te soczewki kolejny raz, jak na razie jedyne i najlepsze. Nie czuć ich na oku,nawet jeśli w nich śpie wszystko jest ok, nie podrażniają oczu tak, jak inne.Bardzo komfortowe, zamówiłam skuszona pozytywnymi opiniami i było warto!! Do tego bardzo szybka i sprawna obsługa. Brawo!
Jak najbardziej polecam, testuję szkła od 09.05.2017 i jestem z nich bardzo zadowolona. W ogóle nie czuć ich na oku (przy poprzednich soczewkach innej firmy niestety czułam dyskomfort), śpię w soczewkach i pracuję przed komputerem (zawód zmusza do pracy nawet ponad 12h dziennie) ale dzięki tym soczewkom jest to możliwe. Nie muszę zdejmować soczewek i za każdym razem nakładać okulary żeby pracować przed komputerem. Niestety moje oczy są bardo suche i przy stosowaniu innych soczewek nawet krople nie pomagały. Kupiłam tylko po 3 szt. w opakowaniu bo bałam się zaryzykować, że podczas nocy będą mi wysuszać oczy jeszcze bardziej. Na szczęście tak nie jest, kiedy się budzę czuję lekką mgłę, która przechodzi kiedy wstanę z łóżka i to tyle. Na moje zmęczone i suche oczy soczewki sprawdziły się w 100%. W końcu mogę cieszyć się dobrym wzrokiem bez okularów i naprawdę nie czuje, że jest coś na oku. POLECAM!
Do tej pory najlepsze dla mnie były oasys, ale w trybie dzień-noc można je tylko tydzień nosić. Zamówiłam teraz biofinity dzięki Waszym pozytywnym komentarzom. Mam nadzieję,że się nie zawiodę.
Soczewki Biofinity to technologicznie chyba jedne z najlepszych na rynku. Są asferyczne a dzięki temu ostrość i widoczność w ciemności jest idealna. Noszę je już od 3 lat i zachwycam się co miesiąc na nowo, idealne soczewki, które mogę polecić każdemu. Sam miałem wcześniej problem z suchością oczu, używałem kropli. Przy Biofinity nie potrzebuję żadnego dodatkowego nawilżania. Zdecydowanie polecam soczewki każdemu :P
Faktycznie są odpowiednikiem iWear supreme, ten sam komfort noszenia, a cenowo wychodzi taniej. POLECAM!!
Polecam. Dobrze się zdejmuje i zakłada. Noszę je po 12-17h dziennie. Dostawa na Szkla.com - w 1 dzień :)
Noszę te soczewki ponad 2 lata i sprawują się bardzo dobrze :) Polecam!
Chyba najlepsze jakie dotąd nosiłam... Oczy nie są w nich zmęczone i nie szczypią wieczorem. POLECAM
bardzo dobre soczewki wcześniej kupiłam soczewki u optyka firmy acuvue oasys- niby takie rewelacyjne, które mają najlepszą opinie, nic bardziej mylnego.. stale wnich mrugałam mało tego miałam mgłe stale na oczach. Narazie nosze soczewki tydzien, pózniej zobaczymy..oby nic sie nie zmieniło
Soczewki naprawdę dobre :D jak na początku soczewki kupowałem u optyka ,to zawsze dawali mi z tej firmy.W ogóle ich nie czuć...czasami zapominam o nich i zasypiam w nich :p

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?