Jesteś tutaj:

Zero-Seven Refreshing™ 360 ml

Nasza cena:
24.99 zł
Ze zniżką:
22.49 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
1 but. 360 ml

Polecamy

Kolorowe pudełko na soczewki - Zwierzątka
Cena: 9.99 zł

Charakterystyka płynu Zero-Seven Refreshing™:

 

Płyn pielęgnacyjny Zero-Seven Refreshing™ został stworzony do pielęgnacji wszystkich typów soczewek kontaktowych, zarówno korekcyjnych, jak i kosmetycznych.
Służy do:

  • czyszczenia soczewek,
  • usuwania osadów białkowych,
  • dezynfekcji,
  • spłukiwania,
  • przechowywania,
  • nawilżania

 

Płyn do pielęgnacji Zero-Seven Refreshing™ to wielofunkcyjny płyn zawierający dodatkowo Hypromellozę (HPMC) i D-sorbitol. HPMC to substancja nawilżająca, która tworzy otoczkę wilgoci pomiędzy soczewką a okiem. HPMC jest stopniowo uwalniany w celu uzupełnienia i ochrony filmu łzowego. D-sorbitol zapobiega utracie wilgoci przez soczewkę. Dzięki formule zawierającej obydwa składniki, płyn Zero-Seven Refreshing™ zapobiega nieprzyjemnemu uczuciu suchości oka. Formuła NO RUB umożliwia usuwanie zanieczyszczeń, dezynfekcję i odbiałczanie bez konieczności mechanicznego czyszczenia soczewek.


Skład chemiczny:
Polyhexamethylene biguanide 0.0001% (PHMB), Edetate disodium 0,05% (EDTA), Hypromellose, D-sorbitol, Poloxamer, Boric acid, Sodium chloride, Borax.


Każde opakowanie płynu Zero Seven Refreshing zawiera pojemnik na soczewki kontaktowe.

 

Płyn dostępny jest również w innych opakowaniach:

Parametry
Kategoria Płyny pielęgnacyjne
Producent POLYTECH CHEM.
Cena za 100 ml 6.94 zł
(Średnia ocena 4.33/5 na podstawie 3 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Dobry płyn, nie wymaga pocierania soczewek i nie ma z nim problemów. Nie wyczuwam żadnego zapachu, nie wiem o czym piszesz Gosiu.
Początkowo byłam bardzo zadowolona, płyn właściwie czyści i dezynfekuje. Jedna wada - bardzo nieładny zapach, utrzymujący się na rękach po myciu soczewek.
używam płynu od około 2 lat, jestem z niego naprawdę zadowolona. Wcześniej używałam droższego płynu, ale piekły mnie po nim oczy. Po Zero-Seven nie odczuwam żadnego pieczenia, swędzenia czy drapania w oczach. Dodatkowym plusem jest atrakcyjna cena. Polecam!

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?