Jesteś tutaj:

Acuvue Oasys 6 szt.

+ płyn GRATIS! (do 2 op.)

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Promocja

Kup 2 opakowania soczewek Acuvue Oasys 6 szt, a płyn Complete RevitaLens 60 ml otrzymasz GRATIS!Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus to 2 tygodniowe soczewki kontaktowe dostępne w ofercie Johnson & Johnson - jednego z największych na świecie producentów soczewek.

 

Charakterystyka soczewek Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus:


Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus to soczewki wykonane z materiału Senofilcon A, wzmocnione wewnętrznym składnikiem nawilżającym HYDRACLEAR, który doskonale łączy korzyści materiałów hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych. Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR zostały zaprojektowane tak, by stale utrzymywać oczy w stanie odpowiedniego nawilżenia i świeżości. Wysoka transmisyjność tlenu sprawia, że soczewki Acuvue Oasys przewyższają wymagania stawiane soczewkom do dziennego i przedłużonego noszenia. Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus charakteryzują się niemalże 100% ochroną oczu przed promieniowaniem UVA i UVB.

Nawet początkujący użytkownicy soczewek nie będą mieć kłopotu z ich założeniem, bowiem Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus zostały wyposażone w znacznik stron ułatwiający ich zakładanie. Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus z założenia są soczewkami dwutygodniowymi, jednak równie dobrze mogą być stosowane przez tydzień w systemie noszenia ciągłego - dzień/noc.

 

Dla kogo soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus?


Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus zostały stworzone dla osób, które oczekują najwyższego komfortu stosowania soczewek kontaktowych, a żadne inne soczewki nie spełniały ich wymagań. Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus doskonale sprawdzają się w zmiennych warunkach pogodowych, klimatyzowanych pomieszczeniach, miejscach zadymionych.
W szczególności polecane są osobom, które:

 

  • dużo czasu spędzają przed ekranem komputera,
  • cierpią na uczucie suchego oka podczas stosowania szkieł kontaktowych,
  • potrzebują dodatkowego nawilżenia oczu w postaci kropli,
  • dużo czasu spedzają na zewnątrz i są narażone na długotrwałe działanie promieni słonecznych.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus wymagają systematycznej i dokładnej pielęgnacji przy zastosowaniu płynów pielęgnacyjnych. Tylko wtedy mamy gwarancję, że soczewki przez cały okres ich stosowania będą komfortowe w noszeniu i będą zapewniać wyraźne widzenie. Do ich pielęgnacji polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny dostępny na rynku płyn pielęgnacyjny.
 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:Wysyłka soczewek w krzywiźnie 8.8 może przedłużyć się do 2 tygodni.

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki 2 tygodniowe
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,4; 8,8
Średnica 14,0
(Średnia ocena 4.85/5 na podstawie 92 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Bardzo wygodne w użytkowaniu soczewki! Nie podrażniają moich wrażliwych oczu. Lubię testować różne soczewki, a te znajdują bardzo wysoko na mojej liście ulubionych.
Najlepsze! W innych soczewkach bardzo szybko odczuwałam zmęczenie oczu, a w Acuvue Oasys mogę chodzić bez przerwy :)
Genialne soczewki <3
ulubione:-)
W szkla.com kupuje juz od 10 lat. Zawsze szybko i profesjonalnie. Soczewki dostaje najwyzszej jakosci odpowiednio zapakowane. Kazdemu moge polecic sklep! Soczewki Oasys jak najbardziej ok, nosze na przemian z Biofinity.
Moje ulubione.
Bardzo polecam, używam od ponad 5 lat. Podczas tego okresu żadna z soczewek tej firmy się nie wyszczerbiła, ani nie zdeformowała przy krawędzi. Próbowałem także 3 innych firm, ale nie były w stanie zapewnić takiego samego komfortu podczas długotrwałego użytkowania siędząc przed monitorem. Są przedewszystkim "lekkie na oku" i nie powodują efektu zmęczenia.
super
Ewelina Noszę je od 7 lat, i nigdy nie było żadnych problemów. Szczerze polecam.
Najlepsze soczewki jakie dotąd używałam. Nie czuję ich na oczach nawet po kilkunastu godzinach noszenia. Ważne jest dla mnie również to, że pomimo tego, że są miękkie i komfortowe, świetnie trzymają swój kształt, co zdecydowanie ułatwia ich zakładanie i pielęgnację. Inne soczewki są czasami tak "kapciowate", że trudno odkleić je od palca przy zakładaniu, a po zdjęciu zwijają się w rulonik lub składają na pół.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?