Jesteś tutaj:

Acuvue Oasys 6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus są oferowane przez Johnson & Johnson, jednego z największych oraz najbardziej popularnych producentów soczewek kontaktowych.

 

Charakterystyka soczewek Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus:


Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus wykonano z Senofilcon A, materiału wzmocnionego od wewnątrz składnikiem nawilżającym HYDRACLEAR, doskonale łączącym cechy materiałów silikonowo-hydrożelowych i hydrożelowych. Acuvue Oasys with HYDRACLEAR są soczewkami o profilu pozwalającym utrzymywać oczy w odpowiednim nawilżeniu oraz świeżości. Wysoka przepuszczalność tlenu gwarantuje, że soczewki Acuvue Oasys zdecydowanie przewyższą standardy, ustanowione dla soczewek o dziennym oraz przedłużonym trybie noszenia. Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus gwarantują prawie 100% ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV - UVA i UVB.

Użytkownicy soczewek, niezależnie od poziomu zaawansowania nie będą mieć problemów z ich aplikacją, ponieważ Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus wyposażono w ułatwiający ich zakładanie, znacznik stron. Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus to standardowo soczewki dwutygodniowe, niemniej mogą być także użyte w trybie noszenia ciągłego, a więc przez tydzień w trakcie dnia i nocy.

 

Dla kogo soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus?


Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus stworzono dla tych osób, dla których ważny jest najwyższy komfort stosowania soczewek kontaktowych, podczas gdy typowe soczewki nie spełniają ich oczekiwań. Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus doskonale sprawdzą się podczas zmiennych warunków pogodowych, w pomieszczeniach klimatyzowanych oraz w miejscach zadymionych nawet w dużym stopniu.
Zalecane są szczególnie osobom, które:

 

  • spędzają dużą ilość czasu przed ekranem komputerowym,
  • skarżą się na uczucie suchego oka w trakcie stosowania typowych szkieł kontaktowych,
  • ich oczy wymagają dodatkowego nawilżenia w formie kropli,
  • spedzają czas na zewnątrz, narażając się na długotrwałe oddziaływanie promieni słonecznych.


 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus należy poddawać systematycznej i precyzyjnej pielęgnacji poprzez użycie odpowiednich płynów pielęgnacyjnych. Mamy wtedy gwarancję pełnego komfortu noszenia i wyrażnego widzenia przez cały okres ich stosowania. Do ich pielęgnacji polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny dostępny na rynku płyn pielęgnacyjny.

 


 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

 

 

Wysyłka soczewek w krzywiźnie 8.8 może przedłużyć się do 2 tygodni.

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki 2 tygodniowe
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,4; 8,8
Średnica 14,0
(Średnia ocena 4.85/5 na podstawie 92 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Bardzo wygodne w użytkowaniu soczewki! Nie podrażniają moich wrażliwych oczu. Lubię testować różne soczewki, a te znajdują bardzo wysoko na mojej liście ulubionych.
Najlepsze! W innych soczewkach bardzo szybko odczuwałam zmęczenie oczu, a w Acuvue Oasys mogę chodzić bez przerwy :)
Genialne soczewki <3
ulubione:-)
W szkla.com kupuje juz od 10 lat. Zawsze szybko i profesjonalnie. Soczewki dostaje najwyzszej jakosci odpowiednio zapakowane. Kazdemu moge polecic sklep! Soczewki Oasys jak najbardziej ok, nosze na przemian z Biofinity.
Moje ulubione.
Bardzo polecam, używam od ponad 5 lat. Podczas tego okresu żadna z soczewek tej firmy się nie wyszczerbiła, ani nie zdeformowała przy krawędzi. Próbowałem także 3 innych firm, ale nie były w stanie zapewnić takiego samego komfortu podczas długotrwałego użytkowania siędząc przed monitorem. Są przedewszystkim "lekkie na oku" i nie powodują efektu zmęczenia.
super
Ewelina Noszę je od 7 lat, i nigdy nie było żadnych problemów. Szczerze polecam.
Najlepsze soczewki jakie dotąd używałam. Nie czuję ich na oczach nawet po kilkunastu godzinach noszenia. Ważne jest dla mnie również to, że pomimo tego, że są miękkie i komfortowe, świetnie trzymają swój kształt, co zdecydowanie ułatwia ich zakładanie i pielęgnację. Inne soczewki są czasami tak "kapciowate", że trudno odkleić je od palca przy zakładaniu, a po zdjęciu zwijają się w rulonik lub składają na pół.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?