Jesteś tutaj:

FreshLook® ColorBlends 2 szt. - zerówkiSoczewki FreshLook® ColorBlends to miesięczne soczewki kolorowe, które znajdują się w ofercie firmy Alcon® Vision Care.

 

Charakterystyka soczewek FreshLook® ColorBlends:


FreshLook® ColorBlends to soczewki miesięcznej wymiany, których zadaniem jest podkreślenie naturalnego koloru oczu. Materiał, z którego wykonano soczewki to Phemfilcon A. Zastosowanie tego materiału w połączeniu z 55% stopniem uwodnienia soczewki sprawia, że ich noszenie jest bardzo komfortowe - od momentu założenia aż do końca okresu ich stosowania.

Naturalny efekt podkreślenia barwy oczu przez soczewki FreshLook® ColorBlends otrzymano poprzez połączenie trzech kolorów (Technologia 3-w-1). Gwarantuje ona otrzymanie subtelnej i naturalnej głębi spojrzenia. Poza dbałością o efekt wizualny zadbano również o precyzję wykonania soczewek. Soczewki FreshLook® ColorBlends cechuje wysoka przepuszczalność tlenu oraz łatwe dopasowanie do kształtu oka, co ma bezpośredni wpływ na komfort stosowania.

Na soczewce znajduje się znacznik strony FL, który ułatwia założenie soczewki. Dodatkowo, soczewki wyposażono w filtr UV.

 

Dla kogo soczewki FreshLook® ColorBlends?


FreshLook® ColorBlends to soczewki kolorowe polecane osobom, które chcą w naturalny sposób podkreślić kolor swojej jasnej, bądź ciemnej tęczówki. W szczególności polecane są osobom poszukującym naturalnego efektu. Soczewki FreshLook® ColorBlends są doskonałym rozwiązaniem na co dzień, jak również na specjalne okazje.

Soczewki dostępne są w wersji plano (bez mocy korekcyjnych), a także w mocach dodatnich i ujemnych.

 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki FreshLook® ColorBlends są soczewkami miesięcznymi, a więc konieczne jest ich czyszczenie przy użyciu płynów do soczewek. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny z linii Clean Active lub każdy inny dostępny płyn pielęgnacyjny znajdujący się w naszej ofercie.

 


Soczewki dostępne są w kilku kolorach:

  • niebieski (Blue),
  • szare (Gray),
  • turkusowe (Turquoise),
  • zielony (Green),
  • miodowy (Honey),
  • brązowy (Brown),
  • ametystowy (Amethyst).
 
Amethyst - ametystowe
 
 
Blue - błękitne
 
 
BrilliantBlue - brylantowy błękit
 
 
Brown - brązowy
 
 
Gemstone Green - Zieleń kamienna
 
 
Gray - Szary
 
 
Green - Zielony
 
 
Honey - Miodowy
 
 
Pure Hazel
 
 
Sterling Gray
 
 
True Sapphire
 
 
Turquoise - turkusowy
 

 

Parametry
Kategoria Soczewki kolorowe
Producent ALCON
Moc 0,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,5
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?