Jesteś tutaj:

FitView Advance 2 weeks 6 szt.

FitView Advance 2 weeks - to soczewki kontaktowe przeznaczone do dwutygodniowego stosowania.
 

Charakterystyka soczewek FitView Advance 2 weeks:

 

FitView Advance 2 weeks zapewniają najwyższą jakość użytkowania, zostały wykonane z materiału hydrożelowego Filcon II 2, tradycyjnego i sprawdzonego materiału, który pozwala zachować najlepszy stosunek jakości do ceny. Odpowiednie nawilżenie oczu przez cały czas użytkowania gwarantuje wysokie uwodnienie na poziomie 55% oraz przepuszczalność tlenu Dk/t równą 27,5. Soczewki FitView Advance 2 weeks przeznaczone są do korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności. To najnowszy model soczewek zaprojektowanych przez specjalistów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.
 

Dla kogo soczewki FitView Advance 2 weeks?

 

FitView Advance 2 weeks to soczewki planowanej wymiany, przeznaczone dla osób potrzebujących korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności, preferujące dwutygodniowy tryb noszenia. FitView Advance 2 weeks zapewniają doskonałe nawilżenie przez cały czas użytkowania.
 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki dwutygodniowe FitView Advance 2 weeks wymagają pielęgnacji i dezynfekcji w odpowiednim płynie do pielęgnacji soczewek. Rekomendowane dla soczewek z serii FitView są płyny pielęgnacyjne Clean Active dostępne w naszej ofercie.

Parametry
Kategoria Soczewki 2 tygodniowe
Producent Supervision
Moc -10,00 do +6,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?