Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki i płyny Zeiss

Sortuj wg:
Zeiss Contact DAY 30 Compatic

Od: 84.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 76.49 zł więcej o zniżkach

Zeiss Contact DAY1 Easy Wear 90 szt.

Od: 169.99 zł (90 szt.)

Ze zniżką: 152.99 zł więcej o zniżkach

Zeiss Contact DAY1 Easy Wear 30 szt.

Od: 64.99 zł (30 szt.)

Ze zniżką: 58.49 zł więcej o zniżkach

Wöhlk Enzym 10 tabletek

Od: 28.99 zł (10 szt.)

Ze zniżką: 26.09 zł więcej o zniżkach

Wöhlk Reinigung Perfect 30 ml

Od: 28.99 zł (1 but. 30 ml)

Ze zniżką: 26.09 zł więcej o zniżkach

Zeiss All-In-One ADVANCE 100 ml

Od: 18.99 zł (1 but. 100 ml)

Ze zniżką: 17.09 zł więcej o zniżkach

Zeiss All-In-One ADVANCE 360 ml

Od: 37.99 zł (1 but. 360 ml)

Ze zniżką: 34.19 zł więcej o zniżkach

Zeiss

Jedną z mniej znanych w Polsce firm produkujących soczewki kontaktowe oraz płyny do soczewek jest Zeiss. Na świecie marka Carl Zeiss jest bardzo popularna, jako że producent ten jest światowym potentatem w zakresie profesjonalnej optyki.

Opis firmy

Firma Carl Zeiss, nazywana w skrócie po prostu Zeiss, została otwarta w 1846 roku w Jenie. Był to wówczas pierwszy warsztat mechaniki precyzyjnej. Jak można się domyślić, założycielem firmy był sam Carl Zeiss. W chwili obecnej marka Zeiss jest rozpoznawalna i wysoce ceniona na międzynarodowym rynku. Stosuje w toku swojej działalności najnowocześniejsze technologie. Soczewki kontaktowe Zeiss oraz płyny, jak i wszelkie inne produkty tej marki, są dziś produkowane w zakładach w Jenie oraz Oberkochen.

Firma funkcjonuje w sześciu obszarach działania:
- Optyki markowej,
- Mikroskopii,
- Techniki medycznej,
- Techniki półprzewodników,
- Przemysłowej techniki pomiarowej,
- Systemów optyczno-elektronicznych.

W asortymencie produktów tej firmy znajdziemy szkła optyczne, zwierciadła dla satelitów kosmicznych, soczewki kontaktowe Zeiss, i wiele innych, bardzo precyzyjnych produktów. Podstawowym celem stawianym przedsiębiorstwu Carl Zeiss jest zdobycie tytułu światowego lidera w optyce profesjonalnej.

Najbardziej popularne produkty

W gronie najbardziej popularnych produktów marki Zeiss powinno się wymienić:
  • Zeiss Contact Day30 Compatic - biokompatybilne, miesięczne soczewki kontaktowe Zeiss, wyprodukowane z wykorzystaniem technologii BioLens, z materiały Vitafilcon A, bardzo cienkiego i wysoce uwodnionego,
  • Contact day 1 Easy Wear - soczewki Zeiss jednodniowe, zapewniające maksymalny komfort użytkowania.
  • Contact Day30 compatic toric - szkła Zeiss o torycznej budowie, korygujące astygmatyzm, zbudowane z całkowicie nowego, biokopatybilnego materiału, zapewniające naturalną przejrzystość i wysoki komfort noszenia. Są to soczewki miesięczne.
  • Contact Day 30 colours - soczewki kolorowe, dostępne w jednej z ośmiu wersji kolorystycznych. Soczewki rozjaśniają oczy, zapobiegają podrażnieniom. Są to szkła miesięczne.
  • CONTACT.PLUS - są to soczewki kontaktowe Zeiss niejonowe, średnio uwodnione, przeznaczone do codziennego noszenia przez jeden kwartał.
  • Zeiss All-in-one Advance - płyn do pielęgnacji wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. Wielofunkcyjny, m.in. czyści, dezynfekuje, nawilża i płucze soczewki. Można w nim przechowywać szkła kontaktowe.
  • Saline - płyn Zeiss, przeznaczony do płukania miękkich soczewek kontaktowych po dezynfekcji i przed założeniem ich na oko.

Atrybuty firmy

Doświadczenie rynkowe i wieloletnia historia firmy Carl Zeiss powodują, że z powodzeniem radzi ona sobie z konkurencją na rynku soczewek kontaktowych. Posiada wiele patentów dotyczących przemysłu optycznego, zatrudnia około 13 tys. pracowników i posiada oddziały w ponad 20 krajach. W kolejnych 100 krajach Carl Zeiss ma swoje przedstawicielstwa. Produkcja firmy zlokalizowana jest na Starym Kontynencie, w obu Amerykach oraz w Azji. Główna siedziba przedsiębiorstwa Carl Zeiss znajduje się natomiast w Oberkochen w Badenii.

Za cel Zeiss stawia sobie konstrukcję nowoczesnych, wysokich pod względem jakościowym produktów optycznych, w tym soczewek kontaktowych Zeiss, spełniających nawet najbardziej wygórowane oczekiwania użytkowników.

Nazywam się
AGNIESZKA PŁOSKONKA.
Jestem optometrystą i chętnie
odpowiem na Twoje pytania.


Zadzwoń: 570 400 994
napisz email:
specjalista@szkla.com


PRACUJĘ W GODZINACH:
poniedziałek 9:00- 12:00
wtorek 15:00 - 18:00
środa 9:00 - 12:00
czwartek 15:00 - 18:00
piątek 9:00 - 12:00

lub wypełnij formularz:


Formularz zawiera niepełne, lub błędne dane
Czy chcesz kontynuować?