Jesteś tutaj:

Soczewki Ultraflex Premier

Charakterystyka soczewek Ultraflex Premier oraz ich odpowiedników Biofinity

soczewki ultraflex premier

Ultraflex Premier to soczewki miesięczne o ciągłym trybie noszenia, które w pełni odpowiadają cechom soczewek Biofinity. Swoje unikalne właściwości zawdzięczają one materiałowi Comfilcon A, powstałemu w wyniku procesu technologicznego Aquaform. Ten silikonowo-hydrożelowy materiał zapewnia wysokie stopnie uwodnienia i przepuszczalności tlenowej, a także zdecydowaną poprawę kontrastu widzenia. Zaokrąglone krawędzie soczewek oraz jasnoniebieskie zabarwienie ułatwiają proces ich zakładania oraz dopasowania się do kształtu oka.

Odpowiednie ustalenie parametrów soczewek ma istotne znaczenie w prawidłowym ich doborze. Staje się to możliwe podczas wizyty u okulisty lub optometrysty, który przeprowadzi dokładne badanie wzroku z określeniem parametrów soczewek.

 

Od:74.99 zł (6 szt.)

Biofinity 6 szt.

Od:44.99 zł (3 szt.)

Biofinity 3 szt.

Od:139.99 zł (3 szt.)

Biofinity Toric XR 3 szt.

Dla kogo soczewki Ultraflex Premier i Biofinity?

Miesięczne soczewki Ultraflex Premier i odpowiadające im Biofinity zapewniają pełen komfort noszenia, ponieważ umożliwiają noszenie w trybie na dzień i noc, nie powodując podrażnienia oczu. Aby utrzymać dobre ich właściwości przez cały okres noszenia (30 dni i nocy), powinno się używać odpowiedniego płynu pielęgnacyjnego, do których zalicza się produkty z serii Clean Active Aqua. Soczewki polecane są dla osób, skarżących się na wysychanie oraz podrażnienie oczu oraz tych, którzy mają problemy z noszeniem soczewek innych typów.

Soczewki Biofinity, odpowiadające soczewkom Ultraflex Premier, w naszym sklepie są dostępne w dwóch wielkościach opakowań:

 

W naszej ofercie są dostępne również soczewki toryczne Biofinity Toric, których odpowiednikiem handlowym są soczewki do korekcji astygmatyzmu - Ultraflex Premier Toric.

Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach
Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?