Skorzystaj z naszej Specjalnej Oferty

Tylko teraz mamy dla Ciebie 6% RABATU!

Wpisz kod*: Skopiuj kod

*Kod aktywny przez 7 dni.

Jesteś tutaj:

Soczewki Ultraflex Premier

soczewki ultraflex premier

Ultraflex Premier to soczewki miesięczne o ciągłym trybie noszenia, które w pełni odpowiadają cechom soczewek Biofinity. Swoje unikalne właściwości zawdzięczają one materiałowi Comfilcon A, powstałemu w wyniku procesu technologicznego Aquaform. Ten silikonowo-hydrożelowy materiał zapewnia wysokie stopnie uwodnienia i przepuszczalności tlenowej, a także zdecydowaną poprawę kontrastu widzenia. Zaokrąglone krawędzie soczewek oraz jasnoniebieskie zabarwienie ułatwiają proces ich zakładania oraz dopasowania się do kształtu oka.

Odpowiednie ustalenie parametrów soczewek ma istotne znaczenie w prawidłowym ich doborze. Staje się to możliwe podczas wizyty u okulisty lub optometrysty, który przeprowadzi dokładne badanie wzroku z określeniem parametrów soczewek.

Dobierz odpowiedniki soczewek Ultraflex Premier:

 

Od:74.99 zł (6 szt.)

Biofinity 6 szt.

Od:44.99 zł (3 szt.)

Biofinity 3 szt.

Od:139.99 zł (3 szt.)

Biofinity Toric XR 3 szt.

Charakterystyka soczewek Ultraflex Premier oraz ich odpowiedników Biofinity


Wśród szerokiej oferty produktów użytkownik ma możliwość wyboru soczewek najbardziej odpowiadającym jego potrzebom. Wśród dostępnych soczewek silikonowo-hydrożelowych znajdują się soczewki sferyczne Ultraflex Premier i toryczne Ultraflex Premier Toric firmy CooperVision. Producent wychodzi naprzeciw wymaganiom użytkowników szkieł kontaktowych. Są one nowoczesne i oferują nie tylko korekcję wady wzroku, ale także zapewniają komfort codziennego użytkowania. Przeciwdziałają suchości i zmęczeniu oka, spowodowanych długotrwałym korzystaniem z urządzeń cyfrowych.

Soczewki sferyczne Ultraflex są produktem spełniającym te wymagania. Dodatkowo zostały wyprodukowane z przyjaznego ludzkiemu ciału silikonowo-hydrożelowego materiału. Jego specjalna konstrukcja przepuszcza więcej tlenu. Soczewki Ultraflex Premier i Ultraflex Premier Toric wyposażone są w technologię Aquaform, która zapewnia naturalne nawilżenie gałek ocznych, dzięki optymalnemu dopływowi tlenu. Dzięki temu możemy ograniczyć stosowanie kropli nawilżających. Dodatkowo soczewki te są bardzo praktyczne, gdyż cechują się miesięcznym trybem wymiany. Godną polecenia alternatywą do soczewek Biofinity są soczewki Ultraflex Premier.

Dla kogo soczewki Ultraflex Premier i Biofinity?


Miesięczne soczewki Ultraflex Premier i odpowiadające im Biofinity zapewniają pełen komfort noszenia, ponieważ umożliwiają noszenie w trybie na dzień i noc, nie powodując podrażnienia oczu. Aby utrzymać dobre ich właściwości przez cały okres noszenia (30 dni i nocy), powinno się używać odpowiedniego płynu pielęgnacyjnego, do których zalicza się produkty z serii Clean Active. Soczewki polecane są dla osób, skarżących się na wysychanie oraz podrażnienie oczu oraz tych, którzy mają problemy z noszeniem soczewek innych typów.

Soczewki Biofinity, odpowiadające soczewkom Ultraflex Premier, w naszym sklepie są dostępne w dwóch wielkościach opakowań - Biofinity 3 szt. i Biofinity 6 szt. W naszej ofercie są dostępne również soczewki toryczne Biofinity Toric, których odpowiednikiem handlowym są soczewki do korekcji astygmatyzmu - Ultraflex Premier Toric. Soczewki Ultraflex Premier Toric oraz Biofinity Toric to szkła korygujące wadę sferyczną i cylindryczną – astygmatyzm. Opisywane soczewki toryczne cechują się stabilnością i precyzją, które zapewnia Optymalna Geometria Soczewki Torycznej. Produkt zapewnia optymalne zawilżenie i pomaga zachować oczy w dobrym zdrowiu oraz charakteryzują się wyjątkowym dopasowaniem do gałki ocznej. Soczewka nie przemieszcza się, jest stabilniejsza, przez co zapewnia ostrzejsze widzenie. Cechuje je prostota użytkowania i szybka stabilizacja soczewki.

Zobacz pozostałe rodzaje soczewek Ultraflex:

Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach
Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?