W Szkla.com kupisz tanie soczewki kontaktowe renomowanych producentów. Mamy największy wybór soczewek online w Polsce, a 97% zamówień na szkła kontaktowe realizujemy w 24h!
Zaufało nam już ponad 100 000 Klientów, dołącz do nich i Ty!

Soczewki kolorowe zielone

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 18

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 18

Strona
na stronę

Soczewki kolorowe zielone

Kolorowe soczewki kontaktowe to doskonały sposób na podkreślenie swojej urody, a przede wszystkim oczu. Jednak, najtrudniejszą czynnością okazuje się odpowiedni wybór ich koloru. W tym celu, należy przeanalizować kilka czynników. Przede wszystkim, kolor włosów, odcień cery i styl ubierania. To ważna wskazówka, ponieważ niektóre barwy soczewek nie pasują do danej osoby. Dla oryginalnych, lubiących wyróżniać się osób najlepsze okazują się soczewki zielone. Kolor ten jest świeży oraz drapieżny. Przyciąga ciekawość, intryguje i pobudza wyobraźnię.

W jakim celu używa się soczewek zielonych?

Przede wszystkim, zielone soczewki kontaktowe używa się w celu zmiany koloru oczu - ich przyciemnienia bądź rozjaśnienia. Soczewki kontaktowe to środek do szybkiej zmiany barwy oczu. Są popularne zarówno wśród ludzi młodych, jak i tych starszych, spragnionych nowości. Po soczewki zielone sięgają również osoby z wadami wzroku, którym znudziły się klasyczne szkła kontaktowe lub od wieków znane okulary korekcyjne. Największą korzyścią zielonych soczewek jest ich właściwość korygująca oraz możliwość zakupu bez mocy optycznej, czyli tzw. zerówek. Bardzo często, tego typu kolor soczewek kupują osoby o szarych lub niebieskich oczach.

Zalety zielonych soczewek kontaktowych

Soczewki zielone świetnie się sprawdzą u osób z kasztanowymi bądź rudymi włosami oraz jasną karnacją skóry. Oczywiście, kolor zielony jest na tyle uniwersalny, że mogą nosić go wszyscy, ale niestety, niektórym osobom odejmie uroku i wdzięku. Zielone soczewki będą idealne dla osób o jesiennym typie urody. Dodadzą sporej dawki oryginalności. Będą źródłem zachwytu i zadowolenia. Co więcej, dzięki zielonym soczewkom można osiągnąć niepowtarzalną barwę tęczówki. W wersji subtelnej, doskonałej dla osób spokojnych i ceniących sobie naturalność oraz w wersji odważnej, odpowiedniej dla osób z pazurem.

Jakie zielone soczewki wybrać?

  • AquaView Color - miesięczna wersja soczewek zielonych o wysokim komforcie noszenia. Proces produkcyjny soczewki opiera się na materiale Methafilcon A, który w połączeniu z wysokim nawilżeniem, sprawia, że nie pojawia się efekt suchości. To doskonały wybór dla osób z problemami astygmatycznymi, ponieważ kształt soczewki zapewnia lepszą ostrość widzenia. Jedno opakowanie zawiera dwie lub sześć sztuk zielonych soczewek do stosowania miesięcznego.
  • FreshLook Colors - dostępne w dwóch wariantach - z określona mocą korygującą bądź bez. Zapewniają naturalną barwę i wysoką jakość noszenia, dzięki solidnemu tworzywu jakim jest Phemifilcon A. Klient może zakupić wersję z opakowaniem zawierającym 2 sztuki miesięcznych soczewek.
  • FreshLook ColorBlends - nie tylko zmieniają barwę oka, ale także pogłębiają jej wyrazistość. Polecane są osobom chcących zmienić kolor tęczówki, ale równocześnie pozostać w naturalnym tonie. Dzięki wysokiej jakości wykonania, oko jest odpowiednio nawodnione i dotlenione. Samo noszenie soczewek okazuje się bardzo wygodne, ponieważ nie dochodzi do ich wysuszenia. Brak sztucznego efektu wynika z zastosowania technologii 3w1, która gwarantuje połączenie trzech różnych kolorów.
  • FreshLook One Day - zapewniają atrakcyjny i oryginalny odcień zieleni. Poprzez wykorzystanie technologii LightStream, ich krawędzie są bardzo delikatne i cienkie, co przekłada się na wygodę noszenia. Jednorazowe soczewki, dostępne zarówno w ujemnych jak i dodatnich mocach. Osoby bez wad korekcyjnych, mogą zakupić wersję zerową.
  • Air Optix Colors - zostały wykonane z materiału Lotrafilcon B, docelowo korygujący wadę wzroku. Cechuje je wysoka przepuszczalność tlenu i ochrona przed gromadzeniem się na powierzchni soczewki niepożądanych osadów. Dostępne również dla osób bez wady wzroku.

Zobacz pozostałe rodzaje soczewek kolorowych: