W Szkla.com kupisz tanie soczewki kontaktowe renomowanych producentów. Mamy największy wybór soczewek online w Polsce, a 97% zamówień na szkła kontaktowe realizujemy w 24h!
Zaufało nam już ponad 100 000 Klientów, dołącz do nich i Ty!

Wyprzedaż

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 14

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 14

Strona
na stronę

Wyprzedaż soczewek kontaktowych

Zakup szkieł kontaktowych to dość spory wydatek. W związku z tym warto skorzystać z promocji. Wyprzedaż soczewek kontaktowych w naszym sklepie to zbiór nowoczesnych szkieł od renomowanych producentów w atrakcyjnej cenie. W promocyjnych cenach znajdują się zarówno soczewki jednodniowe, jak i wielorazowego użytku. Należy jednak zwrócić uwagę, że wyprzedaż soczewek kontaktowych obejmuje wyłącznie produkty o konkretnych parametrach, czyli o danej mocy korekcyjnej i krzywiźnie bazowej. Zanim dokona się zakupu, należy więc uważnie przeczytać informacje zawarte na podstronie wybranych soczewek.

Jakie soczewki kontaktowe od Johnson&Johnson w wyprzedaży?

Wyprzedaż soczewek kontaktowych obejmuje m.in. produkty ACUVUE® firmy Johnson & Johnson. 1-DAY ACUVUE® MOIST to szkła jednodniowe o dużej gładkości i posiadające filtr UV. Zastosowano w nich technologię LACERON, która gwarantuje wysoki poziom uwodnienia soczewki. 1-DAY ACUVUE® TruEye® to także soczewki jednodniowe, ale silikonowo-hydrożelowe, wykonane z materiału o nazwie Narafilcon A. To szkła, które charakteryzują się dużym uwodnieniem, skuteczną ochroną UV i wysoką tleno-przepuszczalnością. Soczewki dwutygodniowe ACUVUE® 2 to kolejna pozycja na wyprzedaży. Ich zaletą jest fakt, że można je nosić także w nocy, ale wówczas ich czas użytkowania skraca się do jednego tygodnia. Wykonane są z materiału Etafilcon A, wyposażone w filtr UV oraz posiadają gładką, 3-krzywiznową powierzchnię zewnętrzną i bardzo cienki brzeg. Soczewki ACUVUE® OASYS łączą w sobie zalety materiałów hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych, a soczewki ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM to doskonały wybór dla astygmatyków.

Jakie soczewki kontaktowe od Alcon w wyprzedaży?

Na wyprzedaży znaleźć można także miesięczne soczewki sferyczne Air Optix Aqua firmy Alcon Vision Care. To szkła silikonowo-hydrożelowe, wykonane z materiału o nazwie Lotrafilcon B. Ich zaletą jest wysoka tlenoprzepuszczalność i odporność na zanieczyszczenia. Soczewki Air Optix Aqua mogą być także używane w trybie ciągłym, czyli w dzień i w nocy, ale maksymalnie przez 6 dni. Soczewki Dailies Total 1 to kolejny produkt producenta Alcon Vision Care. To szła jednorazowego użytku. Ich wewnętrzna warstwa cechuje się uwodnieniem na poziomie 33%, natomiast zewnętrzna zawiera ponad 80% wody, co gwarantuje wysoki komfort noszenia. Na wyprzedaży znaleźć też można kolorowe soczewki miesięczne FreshLook ColorBlends oraz FreshLook Colors, które pogłębiają naturalny kolor oczu.

Jakie soczewki kontaktowe od Cooper Vision w wyprzedaży?

Wyprzedaż soczewek kontaktowych oferuje również szkła Biofinity cenionej firmy Cooper Vision. Są to soczewki miesięczne, silikonowo-hydrożelowe, miękkie i bardzo gładkie. Nie tylko cechują się znaczącym uwodnieniem, ale także wysoką tlenoprzepuszczalnością. Może je użytkować zarówno w dzień, jaki i w nocy, nawet do 30 dni.

Jakie soczewki kontaktowe od Bausch&Lomb w wyprzedaży?

W promocji są także miesięczne soczewki PureVision firmy Bausch & Lomb. Szkła PureVision wykonane są z materiału Balafilcon A. Można je nosić zarówno w dzień, jak i w nocy. PureVision 2 HD dodatkowo gwarantują optykę wysokiej rozdzielczości, a to z kolei wpływa na bardzo wyraźne widzenie.