Skorzystaj z naszej Specjalnej Oferty

Tylko teraz mamy dla Ciebie 6% RABATU!

Wpisz kod*: Skopiuj kod

*Kod aktywny przez 7 dni.

Ranking soczewek jednodniowych - Wrzesień 2020


# Produkt

1

ACUVUE® OASYS 1-Day 30 szt.

ACUVUE® OASYS 1-Day to produkt znanej i cenionej na rynku optycznym firmy Johnson & Johnson, który został stworzony z myślą o osobach żyjących aktywnie, które spędzają dużo czasu w ciągu dnia w nieprzyjaznych dla oka warunkach. Nowoczesna technologia HydraLuxe, która została wykorzystana w ich tworzeniu, zapewnia maksymalne nawilżenie i komfort użytkowania. Soczewki są wyposażone w filtry UVA i UVB. Kupując to opakowanie, znajdziesz w nim 30 sztuk soczewek, które są przeznaczone do użytkowania w trybie dziennym.

Kupuję

2

1-DAY ACUVUE® MOIST 30 szt. + Soczewki GRATIS! (do 3 op.)

1-DAY ACUVUE® MOIST to innowacyjne soczewki kontaktowe, których producentem jest znana i ceniona na rynku marka Johnson & Johnson. Zostały zaprojektowane przy pomocy nowoczesnej technologii Lacreon, która zapewnia najwyższej jakości nawilżenie, oraz zapobiega podrażnieniom i suchości oka. Ich innowacyjna struktura całkowicie eliminuje tarcie soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i nie bolą. Ponadto soczewki zostały wyposażone w filtry UV, które chronią oko przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na przetestowanie produktu.

Kupuję

3

1-DAY ACUVUE® TruEye® 30 szt.

1-DAY ACUVUE® TruEye® to wysokiej jakości produkt firmy Johnson & Johnson, który został stworzony w oparciu o innowacyjne technologie. Dzięki zastosowaniu technologii Hydraclear soczewki są odpowiednio nawilżone i wilgotne przez cały czas stosowania, nawet do 24 godzin. Cechują się ponadto wysoką przepuszczalnością tlenu, a zawarte w nich filtry UVA i UVB chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki swej hipoalergicznej strukturze jest to idealny produkt dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, co pozwoli Ci używać soczewek przez okres 15 dni.

Kupuję

4

DAILIES® AquaComfort Plus® 90 szt.

DAILIES® AquaComfort Plus® to jednodniowe soczewki kontaktowe, które zapewnią Ci maksimum komfortu i wygody podczas użytkowania. Błyskawicznie dopasowują się do oka i jego parametrów skutecznie korygując wadę wzroku i zapewniając wyraźne i ostre widzenie. Ich regularne stosowanie pomaga ponadto zahamować rozwój wady wzroku, a dzięki wysokiemu poziomowi nawilżenia są idealne także dla wrażliwych oczu. W opakowaniu znajdziesz 90 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na rezygnację z optycznych zakupów przez okres około półtora miesiąca.

Kupuję

5

DAILIES® AquaComfort Plus® 30 szt.

DAILIES® AquaComfort Plus® to produkt dedykowany krótkowidzom oraz dalekowidzom. Soczewki te zapewniają czyste i wyraźne widzenie, a ich regularne stosowanie przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji pozwala skutecznie zahamować rozwój wady wzroku. Są to idealne soczewki na start, warto więc z nich skorzystać, jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z soczewkami. Soczewki są wysoce nawilżone, a ich aplikacja łatwa dla każdego. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, które wystarczą na okres 15 dni użytkowania.

Kupuję

6

AquaView Daily 30 szt.

AquaView Daily to soczewki kontaktowe, przeznaczone zwłaszcza dla osób, które zmagają się z dolegliwością suchego oka. Dzięki zastosowaniu w ich tworzeniu hialuronianu sodu są one jedwabiście miękkie i bardzo komfortowe w użytkowaniu, Asferyczna budowa soczewki zapewnia ponadto wysoką jakość widzenia, dzięki czemu obraz jest ostry i wyraźny. Dodatkowo jednodniowe soczewki AquaView Daily zostały wyposażone w filtry UVA i UVB, co pozwala chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, które wystarczą Ci na 15 dni użytkowania.

Kupuję

7

Dailies Total 1® 30 szt. + soczewki GRATIS! (do 2 op.)

Dailies Total 1® to soczewki wysokiej jakości wyróżniające się na tle innych tym, że posiadają nowoczesny gradient uwodnienia, co sprawia, że ich noszenie jest niesamowicie wygodne, oczy stale są nawilżone, a z problemem suchości oka można się pożegnać. Zapewniają ponadto ostrą i idealną jakość widzenia, w związku z tym są idealne zarówno dla krótkowidzów, jak i dalekowidzów. Wygodne opakowanie, w którym znajdziesz 30 sztuk soczewek, będzie idealnym wyborem na przetestowanie produktu.

Kupuję

8

SofLens® Daily Disposable™ 30 szt. + soczewki GRATIS!

SofLens® Daily Disposable to innowacyjne sferyczne soczewki jednodniowe, w których zastosowano materiał Hilafilcon B, co zapewnia im maksymalny poziom nawilżenia. Ich niezwykle cienka budowa sprawia, że ich użytkowanie jest bardzo komfortowe i niewyczuwalne dla oka. Produkt ten zapewni Ci doskonałą jakość widzenia, bez szumów, refleksów i efektu halo. Są one ponadto odporne na gromadzenie się osadów białkowych, co znacznie sprzyja ostrości i czystości widzenia. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to więc idealny zestaw do przetestowania produktu.

Kupuję

9

#bioview Daily 30 szt.

#bioview Daily to soczewki jednodniowe o niezwykle wysokich parametrach uwodnienia (47%) oraz transmisyjności tlenu (Dk/t 150), dzięki czemu mogą być bez wahania używane przez każdego użytkownika soczewek kontaktowych, szczególnie przez tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą metodą korekcji wzroku. Soczewki dodatkowo wyposażono w filtry UVA/UVB, dodatkowo podnoszące komfort w trakcie słonecznych chwil.

Kupuję

10

FitView Advance Daily 30 szt.

FitView Advance Daily to soczewki stworzone w celu korygowania wady krótkowzroczności oraz dalekowzroczności. Zostały wykonane z innowacyjnego materiału Omafilcon A, co zapewnia wysoki stopień nawilżenia i komfort użytkowania. Produkt ten jest dodatkowo wyposażony w specjalną warstwę antybakteryjną, co pozwala jeszcze lepiej chronić oczy przed infekcjami i zanieczyszczeniami. W opakowaniu znajdziesz 30 soczewek, które wystarczą na dwa tygodnie ich użytkowania.

Kupuję

Soczewki jednodniowe z racji swojego trybu nie wymagają codziennej pielęgnacji przy pomocy płynów do czyszczenia i dezynfekcji szkieł kontaktowych. Codziennie po zdjęciu z oczu należy je wyrzucić, by kolejnego dnia sięgnąć po nową parę. Ze względów higienicznych nie wolno zakładać tej samej pary soczewek przez dwa dni. Modele jednodniowe chętnie wybierane są zarówno przez osoby noszące szkła kontaktowe regularnie, jak i łączące dwie formy korekcji - soczewki z tradycyjnymi okularami. Soczewki w trybie jednodniowym rekomendowane są m.in. użytkownikom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym rozwiązaniem optycznym, osobom aktywnym fizycznie oraz korzystającym z basenów. Najczęściej dostępne są w opakowaniach po 30 lub 90 sztuk.

Podczas wyboru soczewek jednodniowych należy uwzględnić m.in. optymalne dopasowanie do naturalnego kształtu rogówki. Poniżej znajduje się zestawienie 10 najchętniej wybieranych modeli jednodniowych we wrześniu 2020 roku.

Pierwsze miejsce należy do ACUVUE® OASYS 1-Day w opakowaniu 30 sztuk. Dzięki większej średnicy soczewki są łatwe w aplikacji, zdejmowaniu oraz manipulowaniu nimi na oczach. Szybkie dopasowanie się do naturalnego kształtu oka zapewnia wyprofilowana konstrukcja wykonana z elastycznego, cienkiego materiału. Dodatkowo wyeliminowane zostało tarcie na linii powieka-soczewka. ACUVUE® OASYS 1-Day łączy w sobie technologie nawilżające oraz wysoki poziom uwodnienia. Soczewki rekomendowane są użytkownikom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą korekcji wad wzroku. Model ten chętnie wybierają także osoby aktywne fizycznie.

Drugie miejsce w zestawieniu zajmują 1-DAY ACUVUE® MOIST w opakowaniu 30 sztuk. Jedwabista powłoka eliminuje problem tarcia powierzchniowego na linii powieka-soczewka. Optymalny poziom nawilżenia zostaje utrzymany przez cały dzień - od momentu założenia aż do zdjęcia szkieł kontaktowych z oczu. Na komfort użytkowania wpływają również zastosowane technologie. Soczewki szybko dopasowują się do naturalnego kształtu oka pacjenta. Model ten rekomendowany jest osobom uskarżającym się na syndrom suchego oka, użytkownikom z oczami wrażliwymi oraz alergikom.

Na trzecim miejscu znalazły się DAILIES® AquaComfort Plus® pakowane w pudełko 90 sztuk. Wysoki poziom uwodnienia (69%) i wyprofilowany kształt soczewek sprawia, że są one komfortowe w użytkowaniu przez cały dzień. Elastyczny materiał z łatwością dopasowuje się do naturalnego kształtu oka użytkownika oraz zapewnia wysoki poziom tlenoprzepuszczalności. Podobnie jak w poprzednich modelach, również i tutaj nie występuje problem tarcia powierzchniowego na linii powieka-soczewka. DAILIES® AquaComfort Plus® rekomendowane są zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom, u których z jakichś względów zdecydowano się na zastosowanie tego rozwiązania optycznego.

Od początku tego roku pierwsze miejsce w rankingu soczewek jednodniowych zajmuje model ACUVUE® OASYS 1-Day. Niżej sklasyfikowane produkty także cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników.

A Ty które soczewki jednodniowe wybierzesz dla siebie?

Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach
Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?