Skorzystaj z naszej Specjalnej Oferty

Tylko teraz mamy dla Ciebie 6% RABATU!

Wpisz kod*: Skopiuj kod

*Kod aktywny przez 7 dni.

Ranking soczewek jednodniowych - Sierpień 2020


# Produkt

1

ACUVUE® OASYS 1-Day 30 szt.

ACUVUE® OASYS 1-Day to produkt znanej i cenionej na rynku optycznym firmy Johnson & Johnson, który został stworzony z myślą o osobach żyjących aktywnie, które spędzają dużo czasu w ciągu dnia w nieprzyjaznych dla oka warunkach. Nowoczesna technologia HydraLuxe, która została wykorzystana w ich tworzeniu, zapewnia maksymalne nawilżenie i komfort użytkowania. Soczewki są wyposażone w filtry UVA i UVB. Kupując to opakowanie, znajdziesz w nim 30 sztuk soczewek, które są przeznaczone do użytkowania w trybie dziennym.

Kupuję

2

DAILIES® AquaComfort Plus® 90 szt.

DAILIES® AquaComfort Plus® to jednodniowe soczewki kontaktowe, które zapewnią Ci maksimum komfortu i wygody podczas użytkowania. Błyskawicznie dopasowują się do oka i jego parametrów skutecznie korygując wadę wzroku i zapewniając wyraźne i ostre widzenie. Ich regularne stosowanie pomaga ponadto zahamować rozwój wady wzroku, a dzięki wysokiemu poziomowi nawilżenia są idealne także dla wrażliwych oczu. W opakowaniu znajdziesz 90 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na rezygnację z optycznych zakupów przez okres około półtora miesiąca.

Kupuję

3

1-DAY ACUVUE® MOIST 30 szt. + Soczewki GRATIS! (do 3 op.)

1-DAY ACUVUE® MOIST to innowacyjne soczewki kontaktowe, których producentem jest znana i ceniona na rynku marka Johnson & Johnson. Zostały zaprojektowane przy pomocy nowoczesnej technologii Lacreon, która zapewnia najwyższej jakości nawilżenie, oraz zapobiega podrażnieniom i suchości oka. Ich innowacyjna struktura całkowicie eliminuje tarcie soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i nie bolą. Ponadto soczewki zostały wyposażone w filtry UV, które chronią oko przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na przetestowanie produktu.

Kupuję

4

1-DAY ACUVUE® TruEye® 30 szt.

1-DAY ACUVUE® TruEye® to wysokiej jakości produkt firmy Johnson & Johnson, który został stworzony w oparciu o innowacyjne technologie. Dzięki zastosowaniu technologii Hydraclear soczewki są odpowiednio nawilżone i wilgotne przez cały czas stosowania, nawet do 24 godzin. Cechują się ponadto wysoką przepuszczalnością tlenu, a zawarte w nich filtry UVA i UVB chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki swej hipoalergicznej strukturze jest to idealny produkt dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, co pozwoli Ci używać soczewek przez okres 15 dni.

Kupuję

5

DAILIES® AquaComfort Plus® 30 szt.

DAILIES® AquaComfort Plus® to produkt dedykowany krótkowidzom oraz dalekowidzom. Soczewki te zapewniają czyste i wyraźne widzenie, a ich regularne stosowanie przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji pozwala skutecznie zahamować rozwój wady wzroku. Są to idealne soczewki na start, warto więc z nich skorzystać, jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z soczewkami. Soczewki są wysoce nawilżone, a ich aplikacja łatwa dla każdego. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, które wystarczą na okres 15 dni użytkowania.

Kupuję

6

Dailies Total 1® 30 szt. + soczewki GRATIS! (do 2 op.)

Dailies Total 1® to soczewki wysokiej jakości wyróżniające się na tle innych tym, że posiadają nowoczesny gradient uwodnienia, co sprawia, że ich noszenie jest niesamowicie wygodne, oczy stale są nawilżone, a z problemem suchości oka można się pożegnać. Zapewniają ponadto ostrą i idealną jakość widzenia, w związku z tym są idealne zarówno dla krótkowidzów, jak i dalekowidzów. Wygodne opakowanie, w którym znajdziesz 30 sztuk soczewek, będzie idealnym wyborem na przetestowanie produktu.

Kupuję

7

AquaView Daily 30 szt.

AquaView Daily to soczewki kontaktowe, przeznaczone zwłaszcza dla osób, które zmagają się z dolegliwością suchego oka. Dzięki zastosowaniu w ich tworzeniu hialuronianu sodu są one jedwabiście miękkie i bardzo komfortowe w użytkowaniu, Asferyczna budowa soczewki zapewnia ponadto wysoką jakość widzenia, dzięki czemu obraz jest ostry i wyraźny. Dodatkowo jednodniowe soczewki AquaView Daily zostały wyposażone w filtry UVA i UVB, co pozwala chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, które wystarczą Ci na 15 dni użytkowania.

Kupuję

8

#bioview Daily 30 szt.

#bioview Daily to soczewki jednodniowe o niezwykle wysokich parametrach uwodnienia (47%) oraz transmisyjności tlenu (Dk/t 150), dzięki czemu mogą być bez wahania używane przez każdego użytkownika soczewek kontaktowych, szczególnie przez tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą metodą korekcji wzroku. Soczewki dodatkowo wyposażono w filtry UVA/UVB, dodatkowo podnoszące komfort w trakcie słonecznych chwil.

Kupuję

9

SofLens® Daily Disposable™ 30 szt. + soczewki GRATIS!

SofLens® Daily Disposable to innowacyjne sferyczne soczewki jednodniowe, w których zastosowano materiał Hilafilcon B, co zapewnia im maksymalny poziom nawilżenia. Ich niezwykle cienka budowa sprawia, że ich użytkowanie jest bardzo komfortowe i niewyczuwalne dla oka. Produkt ten zapewni Ci doskonałą jakość widzenia, bez szumów, refleksów i efektu halo. Są one ponadto odporne na gromadzenie się osadów białkowych, co znacznie sprzyja ostrości i czystości widzenia. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to więc idealny zestaw do przetestowania produktu.

Kupuję

10

Zestaw startowy FitView Daily Plus 10 szt.

FitView Daily Plus są soczewkami jednodniowymi o niezwykłych cechach hydrofilnych (56% nawilżenie), co nie naraża oczu na ryzyko przesuszenia. Zastosowanie asferycznej konstrukcji oraz filtrów UV to kolejne zalety tych soczewek, przez co tak chętnie są wybierane przez użytkowników soczewek jednodniowych. W zestawie próbnym ryzyko związane z ich wyborem jest niewielkie.

Kupuję

Soczewki jednodniowe są rozwiązaniem jednorazowego użycia. Tym samym nie wymagają regularnej, codziennej pielęgnacji za pomocą płynów do czyszczenia. Po zdjęciu soczewek z oczu należy je wyrzucić, aby kolejnego dnia zaaplikować nową parę. Tej samej pary nie wolno zakładać dwa dni m.in. ze względów higienicznych. Tryb jednodniowy wybierają osoby, które regularnie sięgają po soczewki oraz łączące dwie formy korekcji wad wzroku (okulary zamiennie z soczewkami). Użytkownicy doceniają brak konieczności codziennej pielęgnacji szkieł. Rozwiązanie jednodniowe doskonale sprawdza się w przypadku osób korzystających z basenów oraz dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą formą korekcji wady wzroku. Zazwyczaj dostępne są w opakowaniach po 30 lub 90 sztuk.

Wybierając soczewki jednodniowe, należy zatroszczyć się o ich właściwe dopasowanie do naturalnego kształtu oka. Poniżej znajduje się ranking 10 najczęściej wybieranych modeli jednodniowych w sierpniu 2020 roku.

Na pierwszym miejscu znalazły się ACUVUE® OASYS 1-Day pakowane w pudełko 30 sztuk. Model ten charakteryzuje się nieco większą średnicą, dzięki czemu ich aplikacja, zdejmowanie i manipulowanie na oku są łatwiejsze. Wyprofilowana konstrukcja odpowiada za szybkie dopasowanie się do naturalnego kształtu rogówki pacjenta. Tarcie na linii powieka-soczewka zostało wyeliminowane dzięki zastosowaniu bardzo cienkiego materiału. Soczewki wyróżniają się również technologiami nawilżającymi oraz wysokim poziomem uwodnienia. ACUVUE® OASYS 1-Day rekomendowane są osobom, które dopiero rozpoczynają stosowanie soczewek, użytkownikom aktywnym fizycznie oraz regularnie korzystającym ze szkieł kontaktowych.

Drugie miejsce należy do DAILIES® AquaComfort Plus® w opakowaniu 90 sztuk. Charakteryzują się wysokim poziomem uwodnienia (69%) oraz wyprofilowanym kształtem. Zastosowane rozwiązania pozwalają cieszyć się komfortem użytkowania przez cały dzień - od momentu założenia aż do zdjęcia soczewek z oczu. Na uwagę zasługuje również szybkie dopasowanie się do naturalnego kształtu oka użytkownika oraz brak tarcia na linii soczewka-powieka. Ponadto materiał, z którego zostały wyprodukowane, zapewnia dużą przepuszczalność tlenu. Po ten model chętnie sięgają zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci, u których zdecydowano się na stosowanie soczewek kontaktowych zamiast okularów.

Trzecie miejsce w zestawieniu zajmują 1-DAY ACUVUE® MOIST w opakowaniu 30 sztuk. Dzięki zastosowaniu jedwabistej powłoki użytkownik może zapomnieć o problemie tarcia na linii powieka-soczewka. Od momentu założenia aż do zdjęcia soczewki z oka użytkownik może cieszyć się optymalnym poziomem nawilżenia. Duża gama zastosowanych technologii czuwa nad komfortem użytkowania. Jednym z rozwiązań jest szybkość dopasowania się do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Model ten polecany jest osobom z problemem suchego oka, oczami wrażliwymi oraz alergikom.

Od początku 2020 roku na podium rankingu soczewek jednodniowych króluje model ACUVUE® OASYS 1-Day. Pozostałe modele również cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników.

A Ty które soczewki jednodniowe wybierzesz dla siebie?

Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach
Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?