Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki Ocular Sciences

Sortuj wg:

OCULAR SCIENCES

Produkcja soczewek kontaktowych ma dziś zupełnie inny charakter niż jeszcze parę lat temu. Firmy produkujące szkła kontaktowe wysoką wagę przywiązują do tego, aby soczewki najbardziej przypominały naturalne komórki organizmu, aby były akceptowane przez oczy i nie wywoływały uczucia istnienia ciała obcego. Właśnie takie soczewki są produkowane przez firmę Ocular Sciences.

Opis firmy

Ocular Sciences jest spółką, która swoją działalność na rynku medycznym rozpoczęła już w 1983 roku. W 2004 roku przeszła w ręce potentata w dziedzinie produkcji soczewek kontaktowych i akcesoriów do nich - spółki Coopervision. Ocular Sciences posiada swoją główną siedzibę i fabrykę w Concord w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. W swojej działalności firma przywiązuje wysoką wagę do tego, aby jej produkcji odpowiadały najwyższym wymaganiom użytkowników. Ocular Sciences sprzedaje swoje produkty dla użytkowników prywatnych, jak i dla profesjonalnych salonów okulistycznych w sieciach handlowych. Dzięki temu dystrybucja soczewek produkowanych przez Ocular Sciences jest taka szeroka. Warto powiedzieć, że w asortymencie Ocular Sciences znajdują się soczewki jednorazowe oraz przeznaczone do noszenia w dłuższym okresie czasu.

Najpopularniejsze produkty

Ocular Sciences ma w swojej ofercie następujące, bardzo popularne soczewki kontaktowe:
- Biomedics 1 Day - miękkie, soczewki Ocular Sciences, o wysokim stopniu uwodnienia, przeznaczone do codziennej wymiany. Likwidują problem odkładania się na ich powierzchni osadów białkowych, mogących pogarszać ostrość widzenia, wywoływać dyskomfort, infekcje oczu i ich zaczerwienienia.
- Biomedics 55 evolution - soczewki miesięcznej wymiany, dające zwiększony komfort widzenia, dzięki nowej cieńszej i zaokrąglonej krawędzi.

Atrybuty firmy

Soczewki Ocular Sciences są miękkimi soczewkami kontaktowymi, o bardzo wysokich wła?ciwościach użytkowych. Są wygodne z użyciu dla pacjentów, którzy wcześniej nie nosili soczewek. Soczewki Ocular Sciences to m.in. szkła jednorazowe, toryczne, multiogniskowe, kosmetyczne, sferyczne i asferyczne. Chętnie szkła Ocular Sciences noszą sportowcy oraz osoby, które z różnych względów, np. z uwagi na prowadzenie aktywnego stylu życia, nie mogą i nie chcą nosić zwyczajnych okularów.

Czy chcesz kontynuować?