Jesteś tutaj:

Soczewki iWear Oxygen

Charakterystyka soczewek iWear Oxygen oraz ich odpowiedników Biofinity

soczewki iwear oxygen

iWear Oxygen (dawniej iWear XR Supreme) to odpowiednik soczewek Biofinity, unikalnych miesięcznych soczewek silikonowo-hydrożelowych. Efektem końcowym technologii Aquaform jest produkcja materiału Comfilcon A, głównego składnika soczewek. Ich uwodnienie wynosi 48%, ale dzięki odpowiedniej strukturze soczewek nie przekłada się to na obniżenie przepuszczalności tlenu. Jasnoniebieskie zabarwienie iWear Oxygen zdecydowanie ułatwia zakładanie i zdejmowanie soczewek. Zaletę tą z pewnością docenią początkujący użytkownicy soczewek.

Optymalny stopień nawilżenia zapewnia uczucie komfortu przez cały okres użytkowania soczewek. Lepsza ostrość oraz wysoki kontrast widzenia w porównaniu do konkurencyjnych soczewek tego typu są kolejnymi zaletami produktów marki iWear oraz Biofinity.

 

Od:74.99 zł (6 szt.)

Biofinity 6 szt.

Od:44.99 zł (3 szt.)

Biofinity 3 szt.

Od:139.99 zł (3 szt.)

Biofinity Toric XR 3 szt.

Dla kogo soczewki iWear Oxygen i Biofinity?

Soczewki iWear Oxygen oraz Biofinity to odmiana soczewek miesięcznych, które nie narażają użytkownika na ryzyko infekcji oraz zapewniają pełen komfort stosowania przez okres 30 dni. Do zachowania odpowiedniej czystości soczewek miesięcznych iWear Oxygen i ich właściwego przechowywania rekomendujemy stosowanie płynu pielęgnacyjnego marki Clean Active Aqua.

Soczewki Biofinity o podobnych cechach do iWear Oxygen są dostępne również w naszym sklepie w dwóch wielkościach opakowań:
 

Posiadamy także wersję soczewek dla astygmatyków - Biofinity Toric odpowiadających soczewkom iWear Oxygen Astigmatism.

Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach
Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?