Skorzystaj z naszej Specjalnej Oferty

Tylko teraz mamy dla Ciebie 6% RABATU!

Wpisz kod*: Skopiuj kod

*Kod aktywny przez 7 dni.

Soczewki Superlens

 

Kupujesz soczewki Superlens? Wypróbuj markowe odpowiedniki swoich soczewek, które znajdziesz w naszym sklepie Szkla.com. Prezentowane poniżej markowe soczewki posiadają takie same właściwości oraz składają się z identycznych materiałów.

Poniżej znajdziesz listę, gdzie odszukasz markowe odpowiedniki swoich soczewek dostępne w sklepie Szkla.com

 
  Nazwa soczewki Producent Podobny produkt w Szkla.com Kup w Szkla.com
soczewki Superlens Premium Superlens Premium CooperVision Biofinity Kupuję produkt    »
soczewki Superlens Eyedesign Superlens Eyedesign CooperVision Biofinity Toric Kupuję produkt    »
soczewki Superlens Antiage Superlens Antiage CooperVision Biofinity Multifocal Kupuję produkt    »
soczewki Superlens 1 Day Premium Superlens 1 Day Premium CooperVision Proclear 1 Day Kupuję produkt    »
   

Charakterystyka soczewek Superlens

Biofinity odpowiadają soczewkom Superlens Premium

Połączenie bardzo wysokiej przepuszczalności tlenu, dużej zawartości wody, miękkości oraz elastyczności pozwoliło na stworzenie komfortowych i bezpiecznych soczewek najnowszej generacji. Soczewki Biofinity posiadają takie same właściwości, jak soczewki Superlens Premium. Wśród miękkich soczewek kontaktowych, powyższy model posiada najwyższy wskaźnik przepuszczalności tlenu. Nawet jeśli zapomnisz zdjąć soczewki na noc, Twoje oczy i tak będą oddychać. Pozwalają na swobodny dopływ tlenu do rogówki, nawet kiedy oko jest zamknięte. Soczewki wykonano z nowoczesnego materiału – Comifilcon A, a dla wysokiego poziomu nawilżenia zastosowano w nich technologię Aquaform™. Utrzymuje ona wilgoć na powierzchni soczewki, dzięki czemu oczy są przez cały czas dobrze nawilżone. Tego rodzaju soczewki gwarantują lepszą ostrość widzenia i większy kontrast barw w porównaniu z innymi soczewkami miesięcznymi. Dodatkowo, model posiada specjalne oznaczenie, co ułatwia ich prawidłowe zakładanie.

Biofinity Toric odpowiadają soczewkom Superlens Eyedesign

Miesięczne soczewki Biofinity Toric są odpowiednikiem Superlens Eyedesign. To model dla osób z astygmatyzmem. Wyposażono je w specjalny system stabilizacji, przez co szybko dopasowują się do oka i gwarantują wyraźne i niezakłócone widzenie podczas całego okresu noszenia. Soczewki silikonowo-hydrożelowe wykonano z nowoczesnego materiału Comifilcon A. Zastosowana w nich technologia Aquaform™ utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia. Cechuje je wyjątkowa miękkość i elastyczność, dzięki dużej zawartości wody. Soczewki możesz nosić nawet przez 24h (od czasu do czasu możesz w nich spać), ponieważ charakteryzują się wysokim wskaźnikiem przepuszczalności tlenu. Oczy mogą więc swobodnie oddychać, nawet wtedy, kiedy są zamknięte.

Biofinity Multifocal odpowiadają soczewkom Superlens Antiage

Wraz z wiekiem zaczynasz gorzej widzieć z daleka, ale też z bardzo bliska. To prezbiopia, inaczej starczowzroczność, dotykająca każdego po 40-45 roku życia, niezależnie od tego czy stosujemy korekcję wzroku. Oko starzeje się, soczewka traci elastyczność, przez co trudniej dostosować widzenie w różnych odległościach. Tę dolegliwość możesz jednak korygować używając odpowiednich soczewek. Biofinity Multifocal posiadają takie same właściwości jak soczewki Superlens Antiage. Zastosowano w nich specjalną technologię Balanced Progressive™ wykorzystującą dwie różne konstrukcje optyczne. Dzięki temu widzisz wyraźnie w każdej odległości (dalekiej, pośredniej i bliskiej). Te miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe do noszenia w trybie dzień-noc wykonano z materiału Comifilcon A. Zatrzymują wodę na swojej powierzchni, przez co stale nawilżają oczy. Na soczewkach umieszczono jasnoniebieskie zabarwienie ułatwiające zakładanie soczewek.

MyDay odpowiadają soczewkom Superlens 1 Day Premium

Jeśli odczuwasz suchość oczu i cierpisz na alergie, ten model stworzono właśnie dla Ciebie. Jednodniowe soczewki MyDay posiadają identyczne właściwości jak Superlens 1 Day Premium. Te jednodniowe soczewki wykonano z materiału naśladującego naturalne środowisko oka. Soczewka do późnych godzin wieczornych pozostaje dobrze nawilżona i zapobiega wysychaniu oczu oraz osadzaniu się osadów oraz bakterii.

 
Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach
Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?