Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki Superlens

Jesli często kupujesz soczewki Superlens, możesz nie wiedzieć, że są to dokładnie te same soczewki, które znajdziesz w naszym sklepie Szkla.com. Ten sam producent, ten sam materiał, różnica polega na wyglądzie pudełka.

Poniżej znajdziesz listę gdzie odszukasz swoje soczewki i ich markowe odpowiedniki dostępne w sklepie Szkla.com.

 
  Nazwa soczewki Producent Produkt w Szkla.com Kup w Szkla.com
soczewki Superlens Premium Superlens Premium CooperVision Biofinity Kupuję produkt    »
soczewki Superlens Eyedesign Superlens Eyedesign CooperVision Biofinity Toric Kupuję produkt    »
soczewki Superlens Antiage Superlens Antiage CooperVision Biofinity Multifocal Kupuję produkt    »
soczewki Superlens 1 Day Premium Superlens 1 Day Premium CooperVision Proclear 1 Day Kupuję produkt    »
   

Charakterystyka soczewek Superlens

Superlens Premium (Biofinity)

Połączenie bardzo wysokiej przepuszczalności tlenu, dużej zawartości wody, miękkości oraz elastyczności pozwoliło na stworzenie komfortowych i bezpiecznych soczewek najnowszej generacji. Superlens Premium (odpowiednik soczewek Biofinity) to wśród innych miękkich soczewek kontaktowych, soczewki o najwyższym wskaźniku przepuszczalności tlenu. Nawet jeśli zapomnisz zdjąć soczewki na noc, Twoje oczy i tak będą oddychać. Superlens Premium pozwalają na swobodny dopływ tlenu do rogówki, nawet kiedy oko jest zamknięte. Soczewki wykonano z nowoczesnego materiału – Comifilcon A, a dla wysokiego poziomu nawilżenia zastosowano w nich technologię Aquaform™. Utrzymuje ona wilgoć na powierzchni soczewki, dzięki czemu oczy są przez cały czas dobrze nawilżone. W porównaniu do innych soczewek miesięcznych Superlens Premium (Biofinity) gwarantują lepszą ostrość widzenia i większy kontrast barw. Dodatkowo, soczewki mają specjalne oznaczenie, co ułatwia ich prawidłowe zakładanie.

Superlens Eyedesign (Biofinity Toric)

Miesięczne soczewki Superlens Eyedesign (handlowa nazwa znanych soczewek Biofinity Toric) to soczewki kontaktowe dla osób z astygmatyzmem. Wyposażono je w specjalny system stabilizacji, przez co szybko dopasowują się do oka i gwarantują wyraźne i niezakłócone widzenie przez cały okres noszenia. Soczewki silikonowo-hydrożelowe wykonano z nowoczesnego materiału Comifilcon A, a dodatkowo zastosowano w nich technologię Aquaform™. Superlens Eyedesign (Biofinity Toric) cechuje wyjątkowa miękkość i elastyczność, dzięki dużej zawartości wody. Soczewki możesz nosić nawet przez 24h (od czasu do czasu możesz w nich spać), ponieważ charakteryzują się wysokim wskaźnikiem przepuszczalności tlenu. Oczy mogą więc swobodnie oddychać, nawet wtedy, kiedy są zamknięte.

Superlens Antiage (Biofinity Multifocal)

Wraz z wiekiem zaczynasz gorzej widzieć z daleka, ale też z bardzo bliska. To prezbiopia, inaczej starczowzroczność, dotykająca każdego po 40-45 roku życia, niezależnie od tego czy stosujemy korekcję wzroku. Oko starzeje się, soczewka traci elastyczność, przez co trudniej dostosować widzenie w różnych odległościach. Tę dolegliwość możesz jednak korygować używając soczewek Superlens Antiage (handlowa nazwa dla Biofinity Multifocal). Zastosowano w nich specjalną technologię Balanced Progressive™ wykorzystującą dwie różne konstrukcje optyczne. Dzięki temu widzisz wyraźnie w każdej odległości (dalekiej, pośredniej i bliskiej). Te miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe do noszenia w trybie dzień-noc wykonano, podobnie jak inne z rodziny Biofinity, z materiału Comifilcon A. Soczewki zatrzymują wodę na swojej powierzchni, przez co stale nawilżają oczy. Na soczewkach umieszczono jasnoniebieskie zabarwienie ułatwiające zakładanie soczewek.

Superlens 1 Day Premium (MyDay)

Jeśli odczuwasz suchość oczu i cierpisz na alergie, soczewki Superlens 1 Day Premium (MyDay) stworzono właśnie dla Ciebie. Te jednodniowe soczewki wykonano z materiału naśladującego naturalne środowisko oka. Soczewka do późnych godzin wieczornych pozostaje dobrze nawilżona i zapobiega wysychaniu oczu oraz osadzaniu się osadów oraz bakterii.

Czy chcesz kontynuować?