Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki Sensia

Poniżej znajdziesz soczewki Sensia i ich markowy odpowiednik (MyDay) dostępny w sklepie Szkla.com.

 
  Nazwa soczewki Producent Produkt w Szkla.com Kup w Szkla.com
soczewki Sensia Sensia CooperVision MyDay Kupuję produkt    »
   

Charakterystyka soczewek Sensia (MyDay)

Soczewki Sensia (odpowiednik soczewek MyDay) firmy Cooper Vision to nowe jednodniowe soczewki kontaktowe wykorzystujące nowoczesne technologie. Zastosowany w nich materiał silikonowo-hydrożelowy trzeciej generacji zapewnia efektywną przepuszczalność tlenu. Dzięki temu soczewki Sensia oddychają i charakteryzują się niezwykłą miękkością. Wyjątkowa struktura silikonu nowej generacji w soczewkach Sensia sprawia, że te jednodniowe soczewki zakłada się i zdejmuje bardzo łatwo i komfortowo. Wysoka zawartość wody gwarantuje doskonałe nawilżenie oczu przez cały dzień bez konieczności stosowania dodatkowych preparatów zwilżających. Soczewki Sensia przepuszczają duże ilości tlenu, dotleniając rogówkę i utrzymując zdrowo wyglądające i białe oczy od rana do wieczora.

Dla kogo soczewki Sensia (MyDay)?

Dla dodatkowej wygody osób spędzających dużo czasu na świeżym powietrzu i uprawiających sporty, soczewki pokryto filtrem UV, blokującym szkodliwe promienie słoneczne na powierzchni przykrywanej przez soczewkę. W związku z tym nie można traktować ich jako substytut okularów przeciwsłonecznych czy gogli. Soczewki Sensia charakteryzują się gładką powierzchnią i zaokrąglonymi krawędziami, co sprawia, że nie powodują podrażnień i są prawie niewyczuwalne dla oczu. Sensia to propozycja dla każdego z krótkowzrocznością i nadwzrocznością, kto ceni sobie wygodę codziennej wymiany soczewek. Odpowiednik soczewek MyDay poleca się wszystkim, którzy odczuwają suchość oka, nosząc inne soczewki kontaktowe.

Nazywam się
AGNIESZKA PŁOSKONKA.
Jestem optometrystą i chętnie
odpowiem na Twoje pytania.


Zadzwoń: 570 400 994
napisz email:
specjalista@szkla.com


PRACUJĘ W GODZINACH:
poniedziałek 9:00- 12:00
wtorek 15:00 - 18:00
środa 9:00 - 12:00
czwartek 15:00 - 18:00
piątek 9:00 - 12:00

lub wypełnij formularz:


Formularz zawiera niepełne, lub błędne dane
Czy chcesz kontynuować?