Skorzystaj z naszej Specjalnej Oferty

Tylko teraz mamy dla Ciebie 6% RABATU!

Wpisz kod*: Skopiuj kod

*Kod aktywny przez 7 dni.

Soczewki Sensia

 

Kupujesz soczewki Sensia? Wypróbuj markowe odpowiedniki swoich soczewek, które znajdziesz w naszym sklepie Szkla.com. Prezentowane poniżej markowe soczewki posiadają takie same właściwości oraz składają się z identycznych materiałów.

 

Poniżej znajdziesz listę, gdzie odszukasz markowe odpowiedniki swoich soczewek dostępne w sklepie Szkla.com

 
  Nazwa soczewki Producent Podobny produkt w Szkla.com Kup w Szkla.com
soczewki Sensia Sensia CooperVision MyDay Kupuję produkt    »
   

Charakterystyka soczewek Sensia oraz ich odpowiedników MyDay

Soczewki Sensia posiadają taką samą budowę i właściwości jak odpowiadające im soczewki MyDay. To jednodniowe soczewki kontaktowe, w których zastosowano nowoczesne technologie. Silikonowo-hydrożelowy materiał trzeciej generacji zapewnia efektywną przepuszczalność tlenu. Dzięki temu soczewki oddychają i charakteryzują się niezwykłą miękkością. Wyjątkowa struktura silikonu w powyższym modelu soczewek ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie. Wysoka zawartość wody gwarantuje doskonałe nawilżenie oczu przez cały dzień, bez konieczności stosowania dodatkowych preparatów zwilżających. Soczewki przepuszczają duże ilości tlenu, dotleniając rogówkę i utrzymując zdrowo wyglądające i białe oczy od rana do wieczora.

Dla kogo soczewki Sensia i MyDay?

Dla dodatkowej wygody osób spędzających dużo czasu na świeżym powietrzu i uprawiających sporty, soczewki pokryto filtrem UV, blokującym szkodliwe promienie słoneczne na powierzchni oka zakrytej przez soczewkę. W związku z tym nie można traktować ich jako substytut okularów przeciwsłonecznych czy gogli. Powyższe soczewki charakteryzują się gładką powierzchnią i zaokrąglonymi krawędziami, co sprawia, że nie powodują podrażnień i są prawie niewyczuwalne dla oczu. Soczewki Sensia i MaDay to propozycje dla każdego z krótkowzrocznością i nadwzrocznością, kto ceni sobie wygodę codziennej wymiany soczewek. Odpowiednie również dla tych, którzy odczuwają suchość oka, nosząc inne soczewki kontaktowe.

 
Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach
Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?