Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki Pro-Fit Professional

Jesli często kupujesz soczewki Pro-Fit, możesz nie wiedzieć, że są to dokładnie te same soczewki, które znajdziesz w naszym sklepie Szkla.com. Ten sam producent, ten sam materiał, różnica polega na wyglądzie pudełka.

Poniżej znajdziesz listę gdzie odszukasz swoje soczewki i ich markowe odpowiedniki dostępne w sklepie Szkla.com.

 
  Nazwa soczewki Producent Produkt w Szkla.com Kup w Szkla.com
soczewki Pro-Fit Professional Pro-Fit Professional CooperVision Biofinity Kupuję produkt    »
soczewki Pro-Fit Professional Toric Pro-Fit Professional Toric CooperVision Biofinity Toric Kupuję produkt    »
soczewki Pro-Fit Professional Multifocal Pro-Fit Professional Multifocal CooperVision Biofinity Multifocal Kupuję produkt    »
soczewki Pro-Fit Precision 1 Day Pro-Fit Precision 1 Day CooperVision Proclear 1 Day Kupuję produkt    »
soczewki Pro-Fit Premium 1 Day Pro-Fit Premier 1 Day CooperVision MyDay Kupuję produkt    »
soczewki Pro-Fit Performance Pro-Fit Performance CooperVision Avaira Kupuję produkt    »
   

Charakterystyka soczewek Pro-Fit

Pro-Fit Professional (Biofinity)

Soczewki Pro-Fit Professional, odpowiednik Biofinity – innych znanych soczewek firmy Cooper Vision, spodobają się i początkującym użytkownikom, i osobom korzystającym z soczewek od dłuższego czasu. Soczewki wyprodukowano z zastosowaniem technologii Aquaform Comfort Science, która sprawia, że soczewki naturalnie dopasowują się do oczu. Silikonowo-hydrożelowy materiał utrzymuje wodę na powierzchni soczewki przez cały dzień, nie dopuszczając do jej odwodnienia. Soczewka pozostaje nawilżona bez stosowania dodatkowych środków zwilżających, a elastyczne tworzywo o niskim module Younga zapewnia pełen komfort noszenia od rana do wieczora.

Pro-Fit Prosessional Toric (Biofinity Toric)

U osób z astygmatyzmem soczewka musi być stabilnie położona na oku, żeby zagwarantować wyraźne i ostre widzenie. W Pro-Fit Professional Toric (odpowiedniku soczewek Biofinity Toric) tak zoptymalizowano geometrię, żeby soczewka zawsze znajdowała się w stałej orientacji na oku. Po założeniu, soczewki szybko dostosowują się do oczu, dając doskonałą jakość widzenia w każdych warunkach. Asferyczna strefa optyczna likwiduje aberracje w układzie optycznym oka i gwarantuje ostry obraz.

Pro-Fit Professional Multifocal (Biofinity Multifocal)

Starczowzroczność, która pojawia się między 45. a 50 rokiem życia, utrudnia widzenie bliskie i dalekie. Przedmioty znajdujące się i w pobliżu, i w dalszych odległościach stają się niewyraźne i nieostre. Wieloogniskowe soczewki mają korygować tę wadę, zastępując okulary do czytania i do dali. W miesięcznych soczewkach Pro-Fit Professional Multifocal (odpowiednik Biofinity Multifocal) firma Cooper Vision zastosowała specjalną technologię Balanced Progressive™ wykorzystującą dwie różne konstrukcje optyczne. Dzięki temu soczewki zapewniają idealne widzenie bliskie, dalekie i pośrednie.

Pro-Fit Precision 1 Day (Proclear 1 Day)

Pro-Fit Precision 1 Day (odpowiednik Proclear 1 Day) to soczewki dla każdego, kto ceni wygodę użytkowania. Jednodniowe soczewki z wykorzystaniem technologii PC zapewniają nawilżenie oczu przez cały dzień bez konieczności stosowania dodatkowych preparatów zwilżających. Materiał soczewki przyciąga wodę i utrzymuje ją na powierzchni, co zapobiega gromadzeniu się osadów. Nawet pod koniec dnia oczy wyglądają świeżo i zdrowo.

Pro-Fit Premium 1 Day (MyDay)

Jednodniowe silikonowo-hydrożelowe soczewki trzeciej generacji zapewniają oczom stały dopływ tlenu przez cały dzień. Od razu po założeniu soczewki dopasowują się do kształtu oka, tak że są prawie niewyczuwalne. Soczewki Pro-Fit Premium 1 Day (odpowiednik MyDay) charakteryzują się optymalną zawartością wody, co nadaje im odpowiedniej sprężystości. Dzięki temu komfortowo nosi się je od rana do wieczora, a także łatwo zakłada i zdejmuje.

Pro-Fit Performance (Avaira)

Soczewki dla każdego, kto spędza długie godziny przed monitorem komputera. Dwutygodniowe Pro-Fit Performance (odpowiednik Avaira) zapewniają doskonałe widzenie i zdrowo wyglądające oczy przez cały dzień. Naturalnie zwilżalny materiał soczewki sprawia, że prawie nie odczuwa się ich na oczach. Asferyczna strefa optyczna zapewnia ostre i wyraźne obrazy bez względu na wadę wzroku.

Czy chcesz kontynuować?