Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki Medivue

Jesli często kupujesz soczewki Medivue, możesz nie wiedzieć, że są to dokładnie te same soczewki, które znajdziesz w naszym sklepie Szkla.com. Ten sam producent, ten sam materiał, różnica polega na wyglądzie pudełka.

Poniżej znajdziesz listę gdzie odszukasz swoje soczewki i ich markowe odpowiedniki dostępne w sklepie Szkla.com.

 
  Nazwa soczewki Producent Produkt w Szkla.com Kup w Szkla.com
soczewki Medivue Premier Medivue Premier CooperVision Biofinity Kupuję produkt    »
soczewki Medivue Premier Toric Medivue Premier Toric CooperVision Biofinity Toric Kupuję produkt    »
soczewki Medivue Premier Multifocal Medivue Premier Multifocal CooperVision Biofinity Multifocal Kupuję produkt    »
soczewki Medivue Comfort 1 Day Medivue Comfort 1 Day CooperVision Proclear 1 Day Kupuję produkt    »
   

Charakterystyka soczewek Medivue

Medivue Premier (Biofinity)

Medivue Premier firmy CooperVision to odpowiednik innych znanych soczewek tej samej marki - soczewek Biofinity. Soczewki Medivue Premier spełnią Twoje oczekiwania niezależnie od tego, czy jesteś początkującym użytkownikiem soczewek, czy nosisz je regularnie. W Medivue Premier zastosowano specjalną technologię Aquaform Comfort Science®, dzięki której soczewki dostosowują się do oka. Wodolubny materiał sprawia, że woda utrzymuje się na soczewkach przez cały dzień, nawilżając oczy i nie podrażniając ich. Elastyczne tworzywo, z którego wykonano soczewki, jest miękkie i wygodne, co zapewnia dodatkowy komfort noszenia. Silikonowo-hydrożelowe soczewki Medivue Premier doskonale przepuszczają tlen, pozwalając oczom swobodnie oddychać przez cały czas ich użytkowania.

Medivue Premier Toric (Biofinity Toric)

Soczewki dla osób z astygmatyzmem muszą charakteryzować się stabilnym położeniem na oku, żeby zapewnić ostre widzenie. W soczewkach Medivue Premier Toric (odpowiednik Biofinity Toric) zastosowano system neutralizujący aberracje i geometrię soczewek zapewniającą stałe położenie na oku. Dzięki asferycznej budowie optycznej soczewki gwarantują ostre widzenie przez znoszenie odchyleń powstających w układzie optycznym oka. Silikonowo-hydrożelowe soczewki Medivue Premier Toric wykonane z materiału najnowszej generacji - Comifilcon A równomiernie utrzymują wodę na powierzchni całej soczewki, nawilżając oczy i zapewniając wygodę noszenia przez cały dzień.

Medivue Premier Multifocal (Biofinity Multifocal)

Między 45. a 50. rokiem życia, kiedy oczy zaczynają się starzeć, pojawia się problem z widzeniem dalekim i bliskim. Soczewki dla osób z prezbiopią mają zapewniać idealny i stabilny obraz w każdej odległości. Odpowiednik soczewek Biofinity Multifocal - Medivue Premier Multifocal dla osób ze starczowzrocznością gwarantuje ostre i wyraźne widzenie przedmiotów znajdujących się bardzo blisko, ale i tych położonych daleko. Soczewki Medivue Premier Multifocal zastępują okulary do czytania i do dali dzięki zastosowaniu technologii Balanced Progressive™ firmy Cooper Vision wykorzystującej dwie różne konstrukcje optyczne. Wieloogniskowe soczewki z systemem Aquaform Comfort Science utrzymują wodę na stałym poziomie, ograniczając tym samym odwodnienie soczewki. Hydrofilowy materiał pozostaje zwilżony przez cały czas noszenia soczewek bez stosowania dodatkowych środków nawilżających.

Medivue Comfort 1 Day (Proclear 1 Day)

Jednodniowe soczewki Medivue Comfort 1 Day (odpowiednik Proclear 1 Day) do codziennej wymiany charakteryzują się wysokim uwodnieniem i nawilżeniem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii cząsteczek fosforycholiny - PC Technology soczewki naturalnie dopasowują się do oka, zapewniając pełen komfort noszenia. Hydrofilowy materiał przyciąga wodę, utrzymując ją na powierzchni soczewki. Oczy nawet pod koniec dnia wyglądają świeżo i zdrowo, bo powłoka wodna zmniejsza osady i utrzymuje czystą powierzchnię soczewki.

Czy chcesz kontynuować?