Skorzystaj z naszej Specjalnej Oferty

Tylko teraz mamy dla Ciebie 6% RABATU!

Wpisz kod*: Skopiuj kod

*Kod aktywny przez 7 dni.

Soczewki Medivue

 

Kupujesz soczewki Medivue? Wypróbuj markowe odpowiedniki swoich soczewek, które znajdziesz w naszym sklepie Szkla.com. Prezentowane poniżej markowe soczewki posiadają takie same właściwości oraz składają się z identycznych materiałów.

Poniżej znajdziesz listę, gdzie odszukasz markowe odpowiedniki swoich soczewek dostępne w sklepie Szkla.com

 
  Nazwa soczewki Producent Produkt w Szkla.com Kup w Szkla.com
soczewki Medivue Premier Medivue Premier CooperVision Biofinity Kupuję produkt    »
soczewki Medivue Premier Toric Medivue Premier Toric CooperVision Biofinity Toric Kupuję produkt    »
soczewki Medivue Premier Multifocal Medivue Premier Multifocal CooperVision Biofinity Multifocal Kupuję produkt    »
soczewki Medivue Comfort 1 Day Medivue Comfort 1 Day CooperVision Proclear 1 Day Kupuję produkt    »
   

Charakterystyka soczewek Medivue

Biofinity odpowiadają soczewkom Medivue Premier

Soczewki Biofinity są odpowiednikiem soczewek Medivue Premierm, czyli posiadają takie same właściwości oraz budowę. Taki model spełni Twoje oczekiwania niezależnie od tego, czy jesteś początkującym użytkownikiem soczewek, czy nosisz je regularnie. Zastosowano w nich specjalną technologię Aquaform Comfort Science®, dzięki której soczewki dostosowują się do oka. Wodolubny materiał sprawia, że woda utrzymuje się na soczewkach przez cały dzień, nawilżając oczy i nie podrażniając ich. Elastyczne tworzywo, z którego wykonano soczewki, jest miękkie i wygodne, co zapewnia dodatkowy komfort noszenia. Silikonowo-hydrożelowe soczewki doskonale przepuszczają tlen, pozwalając oczom swobodnie oddychać przez cały czas ich użytkowania.

Biofinity Toric odpowiadają soczewkom Medivue Premier Toric

Soczewki dla osób z astygmatyzmem muszą charakteryzować się stabilnym położeniem na oku, żeby zapewnić ostre widzenie. Biofinity Toric to odpowiednik soczewek Medivue Premier Toric, posiadają więc identyczne właściwości. W soczewkach tego typu zastosowano system neutralizujący aberracje i geometrię soczewek zapewniającą stałe położenie na oku. Dzięki asferycznej budowie optycznej soczewki gwarantują ostre widzenie przez znoszenie odchyleń powstających w układzie optycznym oka. Soczewki wykonane z najnowszej generacji materiału silikonowo-hydrożelowego - Comifilcon A, dzięki czemu utrzymują wodę na powierzchni całej soczewki, nawilżając oczy i zapewniając wygodę noszenia przez cały dzień.

Biofinity Multifocal odpowiada soczewkom Medivue Premier Multifocal

Między 45. a 50. rokiem życia, kiedy oczy zaczynają się starzeć, pojawia się problem z widzeniem dalekim i bliskim. Soczewki dla osób z prezbiopią mają zapewniać idealny i stabilny obraz w każdej odległości. Odpowiednik soczewek Biofinity Multifocal - Medivue Premier Multifocal posiada te same właściwości oraz identyczną budowę. Taki model soczewek gwarantuje ostre i wyraźne widzenie przedmiotów znajdujących się bardzo blisko, ale i tych położonych daleko, szczególnie u osób ze starczowzrocznością. Soczewki zastępują okulary do czytania i do dali dzięki zastosowaniu technologii Balanced Progressive™ wykorzystującej dwie różne konstrukcje optyczne. Wieloogniskowe soczewki z systemem Aquaform Comfort Science utrzymują wodę na stałym poziomie, ograniczając tym samym odwodnienie soczewki. Hydrofilowy materiał pozostaje zwilżony przez cały czas noszenia soczewek bez stosowania dodatkowych środków nawilżających.

Proclear 1 Day odpowiada soczewkom Medivue Comfort 1 Day

Jednodniowe soczewki Proclear 1 Day oraz Medivue Comfort 1 Day posiadają identyczne właściwości. Charakteryzują się wysokim uwodnieniem i nawilżeniem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii cząsteczek fosforycholiny - PC Technology soczewki naturalnie dopasowują się do oka, zapewniając pełen komfort noszenia. Hydrofilowy materiał przyciąga wodę, utrzymując ją na powierzchni soczewki. Oczy nawet pod koniec dnia wyglądają świeżo i zdrowo, bo powłoka wodna zmniejsza osady i utrzymuje czystą powierzchnię soczewki.

 
Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach
Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?