Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki iWear

Jeśli często kupujesz soczewki iWear, możesz nie wiedzieć, że są to dokładnie te same soczewki, które znajdziesz w naszym sklepie Szkla.com. Ten sam producent, ten sam materiał, różnica polega na wyglądzie pudełka.

Poniżej znajdziesz listę gdzie odszukasz swoje soczewki i ich markowe odpowiedniki dostępne w sklepie Szkla.com.

 
  Nazwa soczewki Producent Produkt w Szkla.com Kup w Szkla.com
soczewki iWear Oxygen iWear Oxygen CooperVision Biofinity Kupuję produkt    »
soczewki iWear Oxygen Astigmatism iWear Oxygen Astigmatism CooperVision Biofinity Toric Kupuję produkt    »
soczewki iWear Air iWear Air Alcon Air Optix Aqua Kupuję produkt    »
soczewki iWear Air Astigmatism iWear Air Astigmatism Alcon Air Optix for Astigmatism Kupuję produkt    »
soczewki iWear Harmony iWear Harmony CooperVision MyDay Kupuję produkt    »
soczewki iWear Fresh iWear Fresh CooperVision Proclear 1 Day Kupuję produkt    »
soczewki iWear Free iWear Free Alcon Focus Dailies All Day Comfort Kupuję produkt    »
soczewki iWear Fit iWear Fit CooperVision Biomedics 1 Day Extra Kupuję produkt    »
soczewki iWear Activ iWear Activ CooperVision Clariti 1 Day Kupuję produkt    »
soczewki iWear Activ Astigmatism iWear Activ Astigmatism CooperVision Clariti 1 Day Toric Kupuję produkt    »
soczewki iWear Activ Presbyopia iWear Activ Presbyopia CooperVision Clariti 1 Day Multifocal Kupuję produkt    »
   

Charakterystyka soczewek iWear

Marka soczewek iWear to handlowa nazwa różnych rodzajów soczewek dwóch producentów: CooperVision oraz Alcon. Soczewki charakteryzujące się takimi samymi właściwościami kupisz zarówno pod nazwą Biofinity lub iWear Oxygen. Niezależnie od opakowania i nazwy, odpowiadające sobie modele soczewek będą spełniały te same funkcje.

iWear Oxygen (Biofinity) - nawilżenie i komfort przez cały dzień

Silikonowo-hydrożelowe soczewki iWear Oxygen (wcześniej iWear XR Supreme), handlowa nazwa znanych soczewek Biofinity, to soczewki miesięczne zapewniające Twoim oczom komfort przez cały okres użytkowania. Zastosowana w soczewkach technologia Aquaform dostarcza do oczu odpowiednią ilość tlenu, dzięki czemu oczy wyglądają zdrowo i świeżo. Przez cały dzień soczewka jest też odpowiednio nawilżona, ponieważ Aquaform zatrzymuje w niej wodę. To sprawia, że nawet po długim okresie noszenia soczewka nie podrażnia oka. iWear Oxygen ma optymalny dla oka kształt - zaokrąglone krawędzie ograniczają dotykanie soczewki do spojówki, a to wyklucza podrażnienia oczu. Dzięki jasnoniebieskiemu zabarwieniu soczewki łatwo się zakłada, dlatego idealnie nadają się dla początkujących użytkowników. Soczewki dostępne są też w wersji dla astygmatyków - iWear Oxygen Astigmatism.

iWear Air (Air Optix Aqua) - świeże i pełne blasku oczy przez ponad 11 godzin

Od innych soczewek dostępnych na rynku, soczewki iWear Air (odpowiednik Air Optix Aqua) wyróżnia unikatowy materiał oddychający, z którego są wykonane. Dzięki materiałowi Lotrafilcon B do oczu dociera 5 razy więcej tlenu niż przy zastosowaniu innych soczewek hydrożelowych. Podczas mrugania specjalny system AQUA nawilża oczy i zapobiega powstawaniu osadów i złogów białkowych. Soczewki iWear Air do stosowania miesięcznego możesz nosić w trybie dziennym przez ponad 11 godzin. A kiedy zapomnisz zdjąć soczewki na noc, nic się nie stanie. iWear Air możesz stosować też w trybie dzień - noc przez maksymalnie 6 nocy.

iWear Harmony (My Day) - dotlenione i zdrowo wyglądające oczy

Jeśli poszukujesz wygodnych soczewek jednodniowych, to iWear Harmony (lub My Day o tych samych właściwościach) spełnią Twoje oczekiwania. Innowacyjny materiał Smart Silicone® zastosowany w soczewkach zapewnia dużą przepuszczalność tlenu, sprawia, że soczewka przez cały dzień jest zwilżona i dopasowuje się do oka. Dzięki niskiemu modułowi Younga soczewka jest elastyczna, co zapewnia Ci komfort przez cały czas jej noszenia. Soczewki gwarantują niezakłócone widzenie – zastosowano w nich optykę korygującą aberracje. Filtr UV, którym pokryto soczewki chroni Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym, a materiał Smart Silicone® dostarcza tlen do rogówki oka, dzięki czemu oko przez cały dzień wygląda zdrowo i świeżo.

iWear Fresh (Proclear 1 Day) - zdrowe oczy przez 12 godzin

Jednodniowe soczewki iWear Fresh (również Proclear 1 Day) dzięki zastosowaniu specjalnej technologii PC (fosforylocholiny) zapewniają idealne nawilżenie oczu od rana do późnego wieczora. Po 12 godzinach noszenia utrzymują uwodnienie na poziomie 96%. Soczewki iWear Fresh doskonale sprawdzą się u Ciebie, jeśli często odczuwasz suchość oka i delikatne podrażnienie przy stosowaniu innych soczewek. Soczewki korygują krótko- i dalekowzroczność.

iWear Fit (Biomedics 1 Day Extra)

Cechą wyróżniającą jednodniowe soczewki iWear Fit (odpowiednik soczewek Biomedics 1 Day Extra) jest wysoka ochrona oczu przed promieniowaniem UV. Soczewki są miękkie i elastyczne, przez co też bardzo wygodne. Jako soczewki jednodniowe iWear Fit nie wymagają czyszczenia - zakładasz je rano, a wieczorem zdejmujesz i wyrzucasz.

iWear Activ (Clariti 1 Day)

Te silikonowo-hydrożelowe soczewki jednodniowe przez cały dzień dostarczają do rogówki odpowiednią ilość tlenu. Dzięki temu oczy wyglądają świeżo, są wyraziste i błyszczące. W soczewkach iWear Activ wykorzystano technologię WetLoc™, która wiąże cząsteczki wody na powierzchni soczewki. A to sprawia, że oczy są stale nawilżone. Soczewki dostępne są w wersji dla krótko- i dalekowidzów, osób z astygmatyzmem (iWear Activ Astigmatism) i prezbiopią (iWear Activ Presbyopia).

Czy chcesz kontynuować?