Skorzystaj z naszej Specjalnej Oferty

Tylko teraz mamy dla Ciebie 6% RABATU!

Wpisz kod*: Skopiuj kod

*Kod aktywny przez 7 dni.

Soczewki Eyeoxy

 

Kupujesz soczewki Eyeoxy? Wypróbuj markowe odpowiedniki swoich soczewek, które znajdziesz w naszym sklepie Szkla.com. Prezentowane poniżej markowe soczewki posiadają takie same właściwości oraz składają się z identycznych materiałów.

Poniżej znajdziesz listę, gdzie odszukasz markowe odpowiedniki swoich soczewek dostępne w sklepie Szkla.com.

 
  Nazwa soczewki Producent Podobny produkt w Szkla.com Kup w Szkla.com
soczewki Eyeoxy Duality Eyeoxy Duality CooperVision Biofinity Kupuję produkt    »
soczewki Eyeoxy Duality Toroidal Eyeoxy Duality Toroidal CooperVision Biofinity Toric Kupuję produkt    »
soczewki Eyeoxy Duality Varifocal Eyeoxy Duality Varifocal CooperVision Biofinity Multifocal Kupuję produkt    »
soczewki Eyeoxy Daily Eyeoxy Daily CooperVision Proclear 1 Day Kupuję produkt    »
soczewki Eyeoxy Daily Perfect Eyeoxy Daily Perfect CooperVision MyDay Kupuję produkt    »
   

Charakterystyka soczewek Eyeoxy

Biofinity odpowiadają soczewkom Eyeoxy Duality

Miesięczne soczewki Biofinity to odpowiednik soczewek Eyeoxy Duality. Cechują się wyjątkowo dużą przepuszczalnością tlenu (Dk/t wynosi aż 160). Sprawdzają się szczególnie u osób, które zapominają o zdejmowaniu soczewek na noc - powyższy model można nosić zarówno w dzień, jak i w nocy. Dzięki wysokiemu uwodnieniu soczewki zapewniają dobre nawilżenie oczu, co docenią szczególnie osoby o wrażliwych oczach, podatnych na wysychanie i alergie. Asferyczna budowa strefy optycznej w soczewce gwarantuje niezakłócone widzenie, a okrągłe krawędzie sprawiają, że soczewka idealnie dopasowuje się do kształtu oka, dlatego wygodnie się ją nosi nawet podczas snu. Jasnobłękitne zabarwienie soczewki ułatwia jej zakładanie początkującym użytkownikom.

Biofinity Toric odpowiadają soczewkom Eyeoxy Duality Toroidal

Soczewki Biofinity Toric są odpowiednikami miesięcznych soczewek Eyeoxy Duality Toroidal. Ten model zapewnia wysoką jakość widzenia osobom z astygmatyzmem. Po założeniu bardzo szybko dopasowują się do oka i stabilnie się na nim osadzają, gwarantując doskonałe widzenie w każdych warunkach. Silikonowo-hydrożelowe soczewki wykonane są z najnowszej generacji materiału - Comifilcon A. Dzięki połączeniu silikonu z materiałem hydrożelowym oczy przez cały czas noszenia soczewek są odpowiednio dotlenione i nawilżone. Silikon przepuszcza powietrze nadając oczom zdrowy, świeży i błyszczący wygląd. Substancja hydrożelowa utrzymuje wodę w całej soczewce, co sprawia, że oczy są stale zwilżane. Nowoczesność takich soczewek polega na tym, że większe uwodnienie nie powoduje wcale gorszej przepuszczalności tlenu. Soczewki możesz nosić w trybie ciągłym, bez zdejmowania ich na noc.

Biofinity Multifocal odpowiadają soczewkom Eyeoxy Duality Varifocal

Silikonowo-hydrożelowe soczewki Biofinity Multifocal w 100% odpowiadają Eyeoxy Duality Varifocal. Soczewki te wykonano z materiału Comifilcon A. W wieloogniskowych soczewkach zastosowano też specjalną technologię – Aquaform Comfort Science™, dzięki której soczewki zatrzymują wodę wewnątrz soczewki i utrzymują jej uwodnienie na stałym poziomie. Sprawia to, że bez dodatkowych środków nawilżających, oczy przez cały okres noszenia soczewek są dobrze nawilżone. Soczewki pomagają osobom z prezbiopią (starczowzrocznością), u których zakłócone jest widzenia dalekie, ale też zbyt bliskie. Z kolei technologia Balanced Progressive™ wykorzystuje dwie konstrukcje optyczne i zapewniają widzenie na odległości dalekie, pośrednie i bliskie. Jasnoniebieskie zabarwienie ułatwia zakładanie soczewek.

MyDay odpowiadają soczewkom Eyeoxy Daily Perfect

Zarówno soczewki MyDay, jak i ich odpowiedniki Eyeoxy Daily Perfect to jednodniowe soczewki asferyczne. Zostały wykonane z tworzywa Smart Silicone™, który zwiększa miękkość soczewek. Dzięki gładkiej powierzchni i zaokrąglonym krawędziom soczewki idealnie dopasowują się do oka i gwarantują pełen komfort noszenia. Dodatkowo posiadają filtry chroniące oczy przed promieniami UVA i UVB, które blokują odpowiednio 85% i 96% promieniowania.

Proclear 1 Day odpowiadają soczewkom Eyeoxy Daily

Jednodniowe soczewki Proclear 1 Day posiadają identyczne właściwości, jak soczewki Eyeoxy Daily. Zastosowana w nich technologia PC (fosforylocholiny – substancji naturalnie występującej w komórkach ludzkich) zapewnia odpowiednią wilgotność soczewek. Ponadto, gwarantują doskonałe nawilżenie oczu nawet pod koniec dnia. Powyższy model spełnia oczekiwania osób, które odczuwają dyskomfort i suchość oczu w porównaniu do typowych soczewek jednodniowych.

 
Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach
Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?