Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki Eyeoxy

Jesli często kupujesz soczewki Eyeoxy, możesz nie wiedzieć, że są to dokładnie te same soczewki, które znajdziesz w naszym sklepie Szkla.com. Ten sam producent, ten sam materiał, różnica polega na wyglądzie pudełka.

Poniżej znajdziesz listę gdzie odszukasz swoje soczewki i ich markowe odpowiedniki dostępne w sklepie Szkla.com.

 
  Nazwa soczewki Producent Produkt w Szkla.com Kup w Szkla.com
soczewki Eyeoxy Duality Eyeoxy Duality CooperVision Biofinity Kupuję produkt    »
soczewki Eyeoxy Duality Toroidal Eyeoxy Duality Toroidal CooperVision Biofinity Toric Kupuję produkt    »
soczewki Eyeoxy Daily Perfect Eyeoxy Daily Perfect CooperVision MyDay Kupuję produkt    »
soczewki Eyeoxy Daily Eyeoxy Daily CooperVision Proclear 1 Day Kupuję produkt    »
soczewki Eyeoxy Solaris Eyeoxy Solaris CooperVision Avaira Kupuję produkt    »
soczewki Eyeoxy Duality Varifocal Eyeoxy Duality Varifocal CooperVision Biofinity Multifocal Kupuję produkt    »
   

Charakterystyka soczewek Eyeoxy

Eyeoxy Duality (Biofinity)

Soczewki Biofinity występujące też pod nazwą Eyeoxy Duality to miesięczne soczewki o wyjątkowo dużej przepuszczalności tlenu (Dk/t wynosi aż 160). Doskonale sprawdzą się u osób, które zapominają o zdejmowaniu soczewek na noc – Eyeoxy Duality (Biofinity) można nosić zarówno w dzień, jak i w nocy. Dzięki wysokiemu uwodnieniu soczewki zapewniają dobre nawilżenie oczu, co docenisz, jeśli masz wrażliwe oczy podatne na wysychanie i alergie. Asferyczna budowa strefy optycznej w soczewce gwarantuje niezakłócone widzenie, a okrągłe krawędzie sprawiają, że soczewka idealnie dopasowuje się do kształtu oka. Dlatego wygodnie się ją nosi nawet podczas snu. Jasnobłękitne zabarwienie soczewki ułatwia jej zakładanie początkującym użytkownikom.

Eyeoxy Duality Toroidal (Biofinity Toric)

Soczewki Biofinity Toric (występujące również pod nazwą Eyeoxy Duality Toroidal) do stosowania miesięcznego zapewniają wysoką jakość widzenia osobom z astygmatyzmem. Po założeniu bardzo szybko dopasowują się do oka i stabilnie się na nim osadzają, gwarantując doskonałe widzenie w każdych warunkach. W silikonowo-hydrożelowych soczewkach wykonanych z materiału najnowszej generacji – Comifilcon A brzegi są zaokrąglone, co zwiększa komfort ich noszenia. Dzięki połączeniu silikonu z materiałem hydrożelowym oczy przez cały czas noszenia soczewek są odpowiednio dotlenione i nawilżone. Silikon przepuszcza powietrze nadając oczom zdrowy, świeży i błyszczący wygląd. Substancja hydrożelowa utrzymuje wodę w całej soczewce, co sprawia, że oczy są stale zwilżane. Nowoczesność soczewek Biofinity Toric polega na tym, że większe uwodnienie nie powoduje wcale gorszej przepuszczalności tlenu. Soczewki możesz nosić w trybie ciągłym, bez zdejmowania ich na noc.

Eyeoxy Duality Varifocal (Biofinity Multifocal)

Silikonowo-hydrożelowe soczewki Eyeoxy Duality Varifocal (bardziej znane jakoBiofinity Multifocal) wykonano, podobnie jak soczewki toryczne, z materiału Comifilcon A. W wieloogniskowych soczewkach marki Cooper Vision zastosowano też specjalną technologię – Aquaform Comfort Science™. Dzięki tej technologii soczewki zatrzymują wodę wewnątrz soczewki i utrzymują jej uwodnienie na stałym poziomie. Sprawia to, że bez dodatkowych środków nawilżających, oczy przez cały okres noszenia soczewek są dobrze nawilżone. Soczewki pomagają osobom z prezbiopią (starczowzrocznością), u których zakłócone jest widzenia dalekie, ale też zbyt bliskie. Biofinity Multifocal wyposażone w technologię Balanced Progressive™ wykorzystują dwie konstrukcje optyczne i zapewniają widzenie na odległości dalekie, pośrednie i bliskie. Jasnoniebieskie zabarwienie ułatwia zakładanie soczewek.

Eyeoxy Daily Perfect (MyDay)

Te jednodniowe soczewki asferyczne wykonano z tworzywa Smart Silicone™, zwiększającego miękkość soczewek. Dzięki gładkiej powierzchni i zaokrąglonym krawędziom soczewki Eyeoxy Daily Perfect (MyDay) idealnie dopasowują się do oka i gwarantują pełen komfort noszenia. Soczewki zawierają filtry chroniące oczy przed promieniami UVA i UVB, które blokują odpowiednio 85% i 96% promieniowania.

Eyeoxy Daily (Proclear 1 Day)

Soczewki jednodniowe Eyeoxy Daily (Proclear 1 Day) dzięki zastosowaniu w nich technologii PC (fosforylocholiny – substancji naturalnie występującej w komórkach ludzkich) otaczają się wodą i utrzymują stałą wilgotność. Oczy są więc dobrze nawilżone nawet pod koniec dnia. Soczewki Eyeoxy Daily spełnią oczekiwania osób, które odczuwają dyskomfort i suchość oczu w porównaniu do typowych soczewek jednodniowych.

Eyeoxy Solaris (Avaira)

Asferyczna strefa optyczna w dwutygodniowych soczewkach Eyeoxy Solaris (Avaira) zapewnia wysoką jakość korekcji wzroku i widzenia. W soczewkach zastosowano naturalnie zwilżalny materiał, dzięki czemu soczewki są niewyczuwalne na oczach. Eyeoxy Solaris mają filtr UV chroniący oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Czy chcesz kontynuować?