Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki Bioel

Do soczewek kontaktowych pod marką Bioel zalicza się soczewki produkowane przez Cooper Vision. Należą do niej Bioel, Bioel Toric oraz Bioel UV i są one odpowiednikami handlowymi bardziej znanych odmian - Biofinity, Biofinity Toric oraz Avaira. Niezależnie od tego ich właściwości niczym się różnią, a jedynie zmianie ulega nazwa oraz opakowanie.

Poniżej znajdziesz listę soczewek Bioel i ich markowe odpowiedniki dostępne w sklepie Szkla.com.

 

 
  Nazwa soczewki Producent Produkt w Szkla.com Kup w Szkla.com
soczewki Bioel Bioel CooperVision Biofinity Kupuję produkt    »
soczewki Bioel Toric Bioel Toric CooperVision Biofinity Toric Kupuję produkt    »
Bioel UV Bioel UV CooperVision Avaira Kupuję produkt    »
   

Charakterystyka soczewek Bioel

Bioel (Biofinty)

Bioel to miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe znane także jako soczewki Biofinity. Cechą szczególną soczewek tego typu jest pełen komfort dla oczu nie tylko w pierwszych dniach noszenia, ale także w tych ostatnich. Swoje walory soczewki Bioel zawdzięczają technologii Aquaform, dostarczającej powierzchni oczu wymaganej porcji tlenu, a także równomiernie nawilżającej soczewkę. Są one przeznaczone do użytkowania w trybie ciągłym i nie wymagają dodatkowej pielęgnacji w okresie 30 dni i nocy, gdy nie są zdejmowane z oczu. Są zatem przeznaczone dla osób zapominających o zdejmowaniu soczewek i nie mających czasu na ich pielęgnację. Zaokrąglone krawędzie soczewek Bioel sprawiają, że zakładanie, noszenie, a także zdejmowanie soczewek staje się prostsze, a oczy nie ulegają podrażnieniom wskutek kontaktu z ciałem obcym. Dodatkowo proces zakładania ułatwia także jasnoniebieskie zabarwienie, pozwalające odróżnić strony, a także soczewkę prawą od lewej.

Bioel Toric (Biofinity Toric)

Bioel Toric znane także jako Biofinity Toric to rodzaj soczewek torycznych o miesięcznym trybie noszenia przeznaczone dla osób zmagających się z astygmatyzmem. Dobrej jakości soczewki toryczne powinny jak najlepiej dopasować się do oka i się na nim utrzymać, tak aby zapewnić komfort widzenia. Zadania te w pełni spełniają soczewki Bioel Toric, co zawdzięczają niezawodnemu systemowi stabilizacji. Bioel Toric posiadają zaokrąglone krawędzie, a dodatkowymi właściwościami nawilżającymi charakteryzuje się także materiał Comifilcon A. Wszystko to sprawia, że toryczne soczewki silikonowo-hydrożelowe spełnią wymagania astygmatyków, również tych początkujących. Łamiąc zasadę odwrotnej proporcjonalności cechującej typowe soczewki kontaktowe uzyskano bardzo dobre wartości przepuszczalności tlenowej oraz nawilżenie. Soczewki nawilżają powierzchnię oczu w takim stopniu, że zapewniają komfort, nawet po 30 dniach i nocach ciągłego użytkowania.

Bioel UV (Avaira)

Soczewki Bioel UV to handlowy odpowiednik dla dwutygodniowych soczewek Avaira. Podobnie jak dla marki Biofinity, uzyskuje się je przy pomocy technologii Aquaform, co sprawia że posiadają one bardzo dobre właściwości nawilżające. Na soczewkach Bioel UV wolniej gromadzą się osady, a dla zapewnienia właściwości zdrowotnych rekomenduje się użycie płynu pielęgnacyjnego. Bioel UV cechuje jeden z najwyższych współczynników przepuszczalności tlenowej wśród soczewek dwutygodniowych - Dk/t=125. Ich kolejną zaletą jest to, że posiadają one filtr UV, co sprawia że docenią je miłośnicy okularów przeciwsłonecznych.

Nazywam się
AGNIESZKA PŁOSKONKA.
Jestem optometrystą i chętnie
odpowiem na Twoje pytania.


Zadzwoń: 570 400 994
napisz email:
specjalista@szkla.com


PRACUJĘ W GODZINACH:
poniedziałek 9:00- 12:00
wtorek 15:00 - 18:00
środa 9:00 - 12:00
czwartek 15:00 - 18:00
piątek 9:00 - 12:00

lub wypełnij formularz:


Formularz zawiera niepełne, lub błędne dane
Czy chcesz kontynuować?