Skorzystaj z naszej Specjalnej Oferty

Tylko teraz mamy dla Ciebie 6% RABATU!

Wpisz kod*: Skopiuj kod

*Kod aktywny przez 7 dni.

Soczewki Bioel

 

Kupujesz soczewki Bioel? Wypróbuj markowe odpowiedniki swoich soczewek, które znajdziesz w naszym sklepie Szkla.com. Prezentowane poniżej markowe soczewki posiadają takie same właściwości oraz składają się z identycznych materiałów.

Poniżej znajdziesz listę, gdzie odszukasz markowe odpowiedniki swoich soczewek dostępne w sklepie Szkla.com

 

 
  Nazwa soczewki Producent Podobny produkt w Szkla.com Kup w Szkla.com
soczewki Bioel Bioel CooperVision Biofinity Kupuję produkt    »
soczewki Bioel Toric Bioel Toric CooperVision Biofinity Toric Kupuję produkt    »
   

Charakterystyka soczewek Bioel

Biofinity odpowiadają soczewkom Bioel

Bioel mają swój odpowiednik w soczewkach Biofinity. To miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe, które cechuje pełen komfort dla oczu nie tylko w pierwszych dniach noszenia, ale także w tych ostatnich. A to za sprawą technologii Aquaform, dostarczającej powierzchni oczu wymaganej porcji tlenu, a także równomiernie nawilżającej soczewkę. Są one przeznaczone do użytkowania w trybie ciągłym i nie wymagają dodatkowej pielęgnacji w okresie 30 dni i nocy, gdy nie są zdejmowane z oczu. Są zatem przeznaczone dla osób zapominających o zdejmowaniu soczewek i nie mających czasu na ich pielęgnację. Zaokrąglone krawędzie soczewek Bioel sprawiają, że zakładanie, noszenie, a także zdejmowanie soczewek staje się prostsze, a oczy nie ulegają podrażnieniom wskutek kontaktu z ciałem obcym. Dodatkowo proces zakładania ułatwia także jasnoniebieskie zabarwienie, pozwalające odróżnić strony, a także soczewkę prawą od lewej.

Biofinity Toric odpowiadają soczewkom Bioel Toric

Bioel Toric oraz ich odpowiedniki Biofinity Toric to rodzaj soczewek torycznych o miesięcznym trybie noszenia przeznaczone dla osób zmagających się z astygmatyzmem. Dobrej jakości soczewki toryczne powinny jak najlepiej dopasować się do oka i się na nim utrzymać, tak aby zapewnić komfort widzenia. Zadania te w pełni spełniają powyższe soczewki. Zawdzięczają to niezawodnemu systemowi stabilizacji oraz zaokrąglonym krawędziom. Soczewka odpowiednio nawilża oko, dzięki specjalnemu materiałowi Comifilcon A. Wszystko to sprawia, że toryczne soczewki silikonowo-hydrożelowe spełnią wymagania astygmatyków, również tych początkujących. Łamiąc zasadę odwrotnej proporcjonalności, cechującej typowe soczewki kontaktowe, uzyskano bardzo dobre wartości przepuszczalności tlenowej oraz nawilżenie. Soczewki nawilżają powierzchnię oczu w takim stopniu, że zapewniają komfort, nawet po 30 dniach i nocach ciągłego użytkowania.

 
Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach
Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?