Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki Hydron

Sortuj wg:

Hydron

Firma Hydron jest spółką zależną od Grupy Ginko i produkuje ona wysokiej klasy soczewki kontaktowe, zaprojektowane z myślą o komforcie użytkowników. Soczewki Hydron cieszą się uznaniem użytkowników.

Opis firmy

Hydron Lens Ltd to spółka zależna od tajwańskiej Optic Ginko Industrial Group. Powstała ona w 1992 roku w Jiangsu w Chinach. W chwili obecnej firma Hydron zatrudnia ponad 2,3 tys. pracowników i sprzedaje rocznie 10 mln sztuk soczewek kontaktowych. Fabryka soczewek Hydron zajmuje ponad 70 tys. metrów kwadratowych powierzchni. Soczewki Hydron charakteryzują się doskonałą jakością, która pozwoliła firmie na uzyskanie pozycji lidera na chińskim rynku soczewek kontaktowych. Firma rozszerzyła zakres swojej działalności również na rynki zagraniczne, stąd też soczewki marki Hydron są dostępne między innymi także i w Polsce.

Najpopularniejsze produkty

Na polskim rynku soczewek kontaktowych firma Hydron sprzedaje takie szkła jak:
- ActiFresh 400 - soczewki Hydron, powstałe z myślą o najwyższej wygodzie użytkowników. Ich stopień uwodnienia wynosi 73%. Soczewki ActiFresh 400 idealnie dopasowują się do kształtu oka pacjenta, są wyposażone w filtr UV, chroniący oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Atrybuty firmy

Hydron Lens Ltd. W swojej działalności posiłkuje się wieloletnim doświadczeniem zespołu pracowniczego Ginko Group. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją soczewek z rewolucyjnych materiałów, do złudzenia przypominających komórki ciała ludzkiego. Dąży ona do osiągnięcia pełnej satysfakcji swoich klientów, poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów w najbardziej konkurencyjnych cenach. Soczewki Hydron mają wysoką zawartość wody i przepuszczalność tlenu. Są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich osób, posiadających wady wzroku. Również użytkownicy, chcący zmienić swój naturalny kolor oczu na inny, mogą korzystać z kolorowych soczewek Hydron.

Czy chcesz kontynuować?