Jesteś tutaj:

Soczewki Eyeoxy Duality

Charakterystyka soczewek Eyeoxy Duality oraz ich odpowiedników Biofinity

soczewki Eyeoxy Duality

Eyeoxy Duality to nowoczesne soczewki silikonowo-hydrożelowe umożliwiające stosowanie ich przez okres jednego miesiąca zarówno w dzień jak i na noc. Posiadają takie same właściwości jak soczewki Biofinity. Swoje unikalne właściwości przedłużonego noszenia, soczewki Eyeoxy Duality i odpowiadające im Biofinity zawdzięczają wysokim wartościom uwodnienia i przepuszczalności tlenowej, a także okrągłym krawędziom soczewki. Zastosowanie jasnoniebieskiego zabarwienia ułatwia proces zakładania soczewek, co szczególnie pomocne jest wśród tych użytkowników, którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi. Soczewki Eyeoxy Duality wyróżnia technologia materiałowa Aquaform oraz unikatowa budowa krawędzi.

 

Od:74.99 zł (6 szt.)

Biofinity 6 szt.

Od:44.99 zł (3 szt.)

Biofinity 3 szt.

Od:139.99 zł (3 szt.)

Biofinity Toric XR 3 szt.

Dla kogo soczewki Eyeoxy Duality i Biofinity?

Eyeoxy Duality zaleca się tym osobom, które zasypiają w soczewkach i zapominają o ich codziennym zdejmowaniu. Mogą być stosowane w systemie na dzień i na noc przez pełen okres użytkowania, ale aby utrwalić ich właściwości należy je czyścić przy pomocy odpowiedniego płynu pielęgnacyjnego. Soczewki to idealny wybór dla osób, które preferują miesięczny system wymiany soczewek wraz z ich pielęgnacją, np. przy zastosowaniu płynów z serii Clean Active Aqua. Osoby o wrażliwych oczach, podatnych na wysychanie oraz alergię, docenią właściwości nawilżające soczewek.

Biofinity to odpowiednik soczewek Eyeoxy Duality występujący w naszej ofercie w dwóch rozmiarach opakowań:

 

Dostępne są także wersje soczewek Eyeoxy Duality dla osób z astygmatyzmem - Eyeoxy Duality Toroidal i odpowiadające im Biofinity Toric. Dla osób z prezbiopią proponowane są soczewki Eyeoxy Duality Varifocal i odpowiadające im Biofinity Multifocal.

 
Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach
Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?