Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

FitView Monthly

Sortuj wg:

Soczewki FitView Monthly:

FitView Monthly to miękkie soczewki miesięczne do dziennego noszenia, stworzone przez specjalistów, posiadających długoletnie doświadczenie w projektowaniu soczewek. 

Charakterystyka soczewek:

Materiał, z którego zostały wykonane soczewki FitView Monthly zapewnia oczom całodzienne nawilżenie, a także chroni je przed podrażnieniami i zaczerwienieniem. Soczewki pokryto specjalnym środkiem antybakteryjnym, dzięki czemu na powierzchni soczewek nie tworzą się osady białkowe. FitView Monthly są soczewkami, które w porównaniu do innych soczewek miesięcznych, przez cały okres użytkowania zapewniają pełen komfort noszenia. 
 

Wielopłaszczyznowość, zastosowana w soczewkach umożliwia stosowanie soczewek u zróżnicowanej grupy pacjentów. Soczewki miesięczne FitView posiadają asferyczną budowę krzywizny głównej i peryferyjnej, dzięki czemu poszerza się obszar krawędzi soczewki. Łzy mogą swobodnie i naturalnie spływać wewnątrz soczewki i nawilżać oczy.
 

Fotochromatyczne soczewki FitView Monthly o wysokiej przepuszczalności tlenu zapewniają komfort noszenia przez cały dzień. Dzięki zastosowaniu filtrów ochronnych UV, soczewki chronią również oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB.

 

Dla kogo soczewki FitView Monthly?

Soczewki przeznaczone są dla osób, którym odpowiada noszenie jednej pary soczewek przez dłuższy czas i które stawiają na oszczędność, a jednocześnie na komfort ich noszenia. Soczewki FitView Monthly wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji. Do czyszczenia soczewek należy używać specjalnego płynu pielęgnacyjnego, np. płynu Clean Active dostępnego w ofercie sklepu.

 

Soczewki dostępne są w opakowaniach FitView Monthly 1 szt., FitView Monthly 3 szt. i FitView Monthly 6 szt.

Nazywam się
AGNIESZKA PŁOSKONKA.
Jestem optometrystą i chętnie
odpowiem na Twoje pytania.


Zadzwoń: 570 400 994
napisz email:
specjalista@szkla.com


PRACUJĘ W GODZINACH:
poniedziałek 9:00- 12:00
wtorek 15:00 - 18:00
środa 9:00 - 12:00
czwartek 15:00 - 18:00
piątek 9:00 - 12:00

lub wypełnij formularz:


Formularz zawiera niepełne, lub błędne dane
Czy chcesz kontynuować?