Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki DAILIES® AquaComfort Plus®

Sortuj wg:

Soczewki DAILIES® AquaComfort Plus®:

Pod koniec męczącego dnia spędzonego przed monitorem komputera pragniesz, aby Twoje oczy prezentowały się świeżo i zdrowo. Wiele soczewek może podrażniać Twoje oczy, ale nie Dailies® AquaComfort Plus®. W tych miękkich soczewkach codziennej wymiany zastosowano specjalny środek nawilżający AquaComfort™ (PVA – alkohol poliwinylowy), wydzielający się pod wpływem mrugania. Możesz być pewien, że nawet po całym dniu noszenia soczewek Dailies® AquaComfort Plus®, Twoje oczy będą wypoczęte i odpowiednio nawilżone.

Charakterystyka soczewek:

Soczewki wykonano z materiału niejonowego, dzięki czemu doskonale nadają się dla osób ze skłonnościami do alergii. Na soczewkach nie gromadzą się osady i zanieczyszczenia i przez cały czas pozostają nawilżone. Cienki brzeg soczewki i wysoka jakość wykonania sprawiają, że soczewka jest wyjątkowo przyjemna dla oka – nie podrażnia go i idealnie się do niego dopasowuje. Już po 5 minutach od założenia soczewki, dostosują się do Twojej wady wzroku.

 

Dzięki delikatnemu błękitnemu zabarwieniu Visitint, łatwiej i szybciej założysz i zdejmiesz soczewki. Dailies Comfort dostępne są w wersji sferycznej – dla krótko- i dalekowidzów, torycznej (dla astygmatyków) oraz progresywnej. Soczewki z rodziny Dailies® AquaComfort Plus®, w zależności od modelu, znajdą zastosowanie w każdej wadzie wzroku.

 

Soczewki toryczne Dailies AquaComfort Plus Toric charakteryzują się wyjątkowo cienkimi brzegami i skutecznym systemem nawilżania. Dzięki zastosowaniu w nich cienkich stref stabilizacyjnych, stabilność obrazu i korekcja astygmatyzmu zostały połączone z wysoką przepuszczalnością tlenu. Soczewki charakteryzują się trójkrzywiznową powierzchnią tylną, która ułatwia szybkie i łatwe dopasowanie soczewki do wady. Specjalne oznaczenie na soczewce ułatwia jej zakładanie, a znaczniki wskazują, czy soczewka prawidłowo leży na oku.

 

Dla kogo soczewki Dailies AquaComfort Plus?

Soczewki progresywne (Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal) przeznaczone dla osób po  40  roku życia. Najwyższe moce skoncentrowane są w centrum soczewki, dzięki czemu soczewki zapewniają odpowiednią jakość widzenia bliskiego, dalekiego i obszarów pośrednich.


Dailies® AquaComfort Plus® przeznaczone są dla każdego, kto prowadzi aktywny tryb życia i nie chce pamiętać o dodatkowej pielęgnacji soczewek. Można ich też używać na zmianę z okularami. 
Dostępne w opakowaniach po 30 i 90 sztuk. Wersja toryczna i progresywna – opakowania po 30 sztuk.

 

Nazywam się
AGNIESZKA PŁOSKONKA.
Jestem optometrystą i chętnie
odpowiem na Twoje pytania.


Zadzwoń: 570 400 994
napisz email:
specjalista@szkla.com


PRACUJĘ W GODZINACH:
poniedziałek 9:00- 12:00
wtorek 15:00 - 18:00
środa 9:00 - 12:00
czwartek 15:00 - 18:00
piątek 9:00 - 12:00

lub wypełnij formularz:


Formularz zawiera niepełne, lub błędne dane
Czy chcesz kontynuować?