Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki AquaView Daily

Sortuj wg:
AquaView Daily 180 szt.

Od: 269.99 zł (180 szt.)

Ze zniżką: 242.99 zł więcej o zniżkach

AquaView Daily 90 szt.

Od: 139.99 zł (90 szt.)

Ze zniżką: 125.99 zł więcej o zniżkach

AquaView Daily - charakterystyka soczewek:

Soczewki AquaView Daily przeznaczone są dla każdego, komu zależy na komforcie i wygodzie noszenia soczewek, bez konieczności ich czyszczenia i przechowywania w specjalnych pojemnikach na soczewki.

 

Miękkie soczewki AquaView Daily to soczewki dzienne, które zakładasz rano, a wieczorem wyrzucasz do kosza. Są wyjątkowo wygodne dla osób, które często podróżują i nie mają czasu na czyszczenie soczewek wielokrotnego użytku. 

 

Jeśli Twoje oczy są często podrażnione, szybko stają się wysuszone, a w trakcie noszenia soczewek musisz regularnie używać kropli nawilżających, wypróbuj soczewki AquaView Daily. Zaprojektowano je dla krótkowidzów i dalekowidzów, którzy potrzebują komfortowych soczewek na długie godziny w ciągu dnia (nawet do 10 godzin). Soczewki wykonano z materiału bioxifilcon A, co w połączeniu z wysokim uwodnieniem soczewki (58%) sprawia, że oko jest idealnie nawilżone nawet pod koniec dnia. 

 

Dzięki zastosowaniu hialuronianu sodu uzyskano niezwykle miękkie i wyjątkowo gładkie soczewki, łatwe do zakładania i zdejmowania. Soczewki mają doskonałą zdolność dostarczania tlenu do rogówki, dlatego marka AquaView Daily zapewnia komfort noszenia na najwyższym poziomie. 

 

Tradycyjne miękkie soczewki mają sferyczny kształt, natomiast w AquaView Daily zastosowano budowę asferyczną, co zapewnia lepsze i ostrzejsze widzenie przez cały dzień.

 

Oczy potrzebują również skutecznej ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV, dlatego soczewki AquaView wyposażono w filtry UVA i UVB chroniące przed promieniami zakryty fragment oka.

 

 

Soczewki idealnie nadają się dla osób cierpiących na tzw. zespół suchego oka oraz dla każdego, kto w ciągu dnia skarży się na podrażnione i swędzące oczy. Codzienna wymiana soczewek pozwala na zachowanie odpowiedniej higieny i wyklucza problem z ich czyszczeniem i przechowywaniem.

 

Soczewki dostępne są w opakowaniach po 10 sztuk, 30 sztuk i 90 sztuk. 

Nazywam się
AGNIESZKA PŁOSKONKA.
Jestem optometrystą i chętnie
odpowiem na Twoje pytania.


Zadzwoń: 570 400 994
napisz email:
specjalista@szkla.com


PRACUJĘ W GODZINACH:
poniedziałek 9:00- 12:00
wtorek 15:00 - 18:00
środa 9:00 - 12:00
czwartek 15:00 - 18:00
piątek 9:00 - 12:00

lub wypełnij formularz:


Formularz zawiera niepełne, lub błędne dane
Czy chcesz kontynuować?