Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki Acuvue® Oasys®

Sortuj wg:
Acuvue Oasys 1-Day 30 szt.

Od: 84.99 zł (30 szt.)

Ze zniżką: 76.49 zł więcej o zniżkach

Soczewki ACUVUE® OASYS® Johnson & Johnson:

W najnowszej generacji soczewek Acuvue® Oasys®™ firmy Johnson & Johnson wykonanych z materiału silikonowo-hydrożelowego (Senofilcon A) wykorzystano nowoczesną technologię HYDRACLEAR PLUS. W soczewkach umieszczono specjalny składnik nawilżający HYDRACLEAR, który zapewnia oczom komfort przez cały dzień, nawet gdy powietrze jest suche, gorące i nieprzyjazne dla oczu.

Charakterystyka soczewek:

Technologia HYDRACLEAR PLUS sprawia, że soczewki mają wyjątkowo gładką powierzchnię, lepiej się zwilżają i przepuszczają większą ilość tlenu niż standardowe soczewki. Dla oczu oznacza to większy komfort i mniejsze wysuszenie gałki ocznej nawet w niesprzyjającym środowisku, takim jak długie godziny przed komputerem, podróż samolotem, czy przebywanie w klimatyzowanym pomieszczeniu lub ogrzewanym samochodzie.

Materiał silikonowo-hydrożelowy, z którego wykonano soczewki, zapewnia 98% dostęp tlenu do otwartego oka, dzięki czemu gałki oczne nie przesuszają się. Promieniowanie UV może być szczególnie szkodliwe dla Twoich oczu. Soczewki Acuvue® Oasys® blokują ok. 96% promieniowania UVA i 99% promieniowania UVB i dzięki temu chronią przed szkodliwym działaniem słońca. 

 

Dla kogo soczewki Acuvue® Oasys®?

Soczewki przeznaczone są dla osób z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością. Są bardzo wygodne w użyciu, mają delikatne niebieskie zabarwienie i oznaczenie cyfrowe.  Dzięki temu łatwo zobaczyć je w pojemniku na soczewki i w sposób prawidłowy założyć na oczy. Soczewki Acuvue® Oasys® przeznaczone są do noszenia przez 2 tygodnie (noszenie soczewek tylko w ciągu dnia) lub przez tydzień w trybie noszenia ciągłego (bez zdejmowania soczewek na noc).

Dla każdego, kto cierpi na suchość oczu w zmiennych warunkach otoczenia. Dla osób, które dużo czasu spędzają przed komputerem, pracują w klimatyzowanych pomieszczeniach bądź dużo podróżują samochodem lub samolotem. Soczewki doskonale nadają się dla każdego, komu zależy na wyjątkowym komforcie noszenia soczewek, bez konieczności dodatkowego nawilżania oczu.

Soczewki Acuvue® Oasys® dostępne są w opakowaniach po 3, 6, 12 i 24 sztuki, a także w wersji dla osób cierpiących na astygmatyzm (Acuvue® Oasys® for Astigmatism™).

 

Czy chcesz kontynuować?