Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Krople do oczu i płyny Amo

Sortuj wg:

AMO

Użytkownicy soczewek kontaktowych bardzo często muszą stosować przy nich nawilżające krople do oczu, tzw. sztuczne łzy, a także szereg preparatów pielęgnacyjnych. Jedną z firm zajmujących się ich produkcją jest AMO.

Opis firmy

AMO to skrót od nazwy Advanced Medical Optics i jest to spółka pochodząca z Irlandii, trudniąca się produkcją medycznych urządzeń i preparatów. Wśród nich znajdziemy płyny pielęgnacyjne przeznaczone do soczewek kontaktowych oraz krople i spraye dla użytkowników szkieł. W swoim funkcjonowaniu firma koncentruje się na rozwijaniu zestawu innowacyjnych technologii i urządzeń, które rozwiązywałyby problemy wszystkich istniejących wad wzroku.

AMO stała się samodzielną firmą w 2002 roku po wydzieleniu jej z Allergan INC. Posiada swoją siedzibę w Santa Ana w Kalifornii i zatrudnia około 3,8 tys. pracowników na całym świecie. Firma posiada oddziały w 24 krajach i sprzedaje produkty w około 60 krajach.

W zakresie AMO wymienia się trzy strategiczne grupy:
- Grupa Zaćmy - Cataract Group, zajmująca się chirurgią refrakcyjną i korekcją wzroku laserem,
- Grupa chirurgii refrakcji rogówki,
- Grupa pielęgnacji oczu.

Firma AMO jest właścicielem następujących marek produktów służących do pielęgnacji soczewek kontaktowych:
- MoisturePlus,
- COMPLETE Blink-N-Clean,
- Consep F,
- Consept 1v Step 1 Step OXYSEPT,
- UltraCare,
- Ultrazyme,
- ToralCare&Blink,
- Amadeus.

Najpopularniejsze produkty

Firma AMO na polskim rynku sprzedaje takie produkty jak:
  • Płyn pielęgnacyjny Complete - płyn wielofunkcyjny do pielęgnacji soczewek miękkich, służy do czyszczenia, płukania, dezynfekcji i przechowywania soczewek. W zależności od wielkości opakowania dzieli się go na:
    • Complete Revitalens MPDS 120 ml
    • Complete Revitalens MPDS 360 ml
  • Acuaiss Liposomes - relax spray - spray odżywczy zawierający liposomy, czyli nośniki substancji biologicznych wspomagające właściwe funkcjonowanie skóry. Zawiera kwas hialuronowy i witaminy A oraz E, które odpowiadają za stabilizację poziomu lipidów w filmie łzowym oraz poprawiają nawilżenie oczu i powiek.

Atrybuty firmy

Firma AMO skupia się na odkrywaniu i realizacji innowacyjnych technologii wizyjnych. Optymalizuje również swoje produkty dla uzyskania najlepszej jakości życia osób z wadami wzroku w każdym wieku. Siłą napędową firmy są specjaliści zatrudniani przez nią.
Czy chcesz kontynuować?