Jesteś tutaj:

SOLO-care AQUA™ 360 ml

Nasza cena:
39.99 zł
Ze zniżką:
35.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
1 but. 360 ml

Polecamy

Kolorowe pudełko na soczewki - Zwierzątka
Cena: 9.99 zł

Charakterystyka płynu SOLO-care AQUA™:

 

Dzięki płynowi SOLO-care AQUA™ 360 ml użytkownicy szkieł komfortowo noszą je w ciągu dnia. SOLO-care AQUA zawiera Prowitaminę B5 i Sorbitol, tworzące system HydroLock, zapewniający doskonałe nawilżenie soczewek kontaktowych. Soczewki pielęgnowane w SOLO-care AQUA utrzymują nawet do 90 proc. lepsze nawilżenie w porównaniu z soczewkami czyszczonymi innymi płynami obecnymi na rynku.
 

Płyn SOLO-care AQUA™ umożliwia 2 opcji pielęgnacji:

  • bez czyszczenia i spłukiwania - soczewki po zdjęciu z oka wystarczy włożyć do pojemniczka napełnionego płynem, a po 4 godzinach są czyste i gotowe do nałożenia,
  • czyszczenie w 5 minut - po czyszczeniu mechanicznym i spłukaniu, soczewki są czyste i komfortowe już po 5 minutach przechowywania w płynie.Jeśli soczewki nie są używane, mogą być przechowywane w płynie SOLO-care-AQUA do 30 dni bez konieczności dodatkowego czyszczenia!

W skład płynu SOLO-care AQUA™ 360 ml wchodzą: polyhexanide 0,0001%, Hydrolock (dexpanthenol, sorbitol), sodium phosphate, tromethamine, poloxamer 407, disodium edetate.

Płyn dostępny jest również w mniejszym opakowaniu:

 

 

Parametry
Kategoria Płyny pielęgnacyjne
Producent Menicon Co. Ltd.
Cena za 100 ml 11.11 zł
(Średnia ocena 4.65/5 na podstawie 18 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Bardzo dobry płyn! Pojemnik antybakteryjny z jonami srebra to dodatkowy atut! Polecam!!!
Najlepszy płyn, używam go od kilku lat i jeśli przez przypadek kupię inny mniejszy to ponownie wracam po solo care aqua.polecam dużą butlę.
chyba najlepszy płyn na rynku :)
płyn super czyści ;) polecam
zdecydowanie najlepszy plyn do soczewek!
Jestem bardzo zadowolona z płynu pielęgnacyjnego SOLO-care AQUA?, świetnie czyści i nawilża soczewki! POLECAM !!!
Wiele różnych płynów używałam, ale ten jest najlepszy. Polecam. :)
Płyn bardzo dobry, używam go od 4 lat. Niestety po zmianie opakowania nakrętka sama się odkręca przez co wylewa się w transporcie. Ale znalazłem na to sposób. Gdy nakrętka sama się odkręca wystarczy przemyć wodą gwinty i wszystko wraca do normy ;) POLECAM.
Płyn można powiedzieć doskonały - ale poważny minus nie dająca się dokręcić zakrętka.
Jestem bardzo zadowolona z tego płynu, soczewki są nawilżone i uważam, ze dobrze czyści. Niestety od jakiegoś czasu po pierwszym odkręceniu zakrętki kolejny raz już się nie dokręca i płyn nie nadaje się do transportu, bo się wylewa (wspomniał już o tym Mariusz). Szkoda.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?