Jesteś tutaj:

Biofinity Energys 3 szt.

Soczewki Biofinity Energys™ to miesięczne soczewki sferyczne stworzone przez Cooper Vision i polecane szczególnie osobom spędzającym dużo czasu przed ekranem urządzeń cyfrowych.

 

Charakterystyka soczewek Biofinity Energys™:


Biofinity Energys™ to soczewki kontaktowe wykonane z materiału Comfilcon A, o uwodnieniu 48%. Posiadają unikalną strefę optyczną Digital Zone Optics™, która poprawia komfort użytkowania i wpływa na redukcję zmęczenia oczu powodowanego patrzeniem na ekrany urządzeń cyfrowych z bliskiej odległości. Konstrukcja ta pobudza dodatkową moc w całej strefie optycznej, dzięki której przenoszenie wzroku pomiędzy różnymi urządzeniami oraz na odległości dalekie i bliskie odbywa się komfortowo i bez wysiłku. Soczewki Biofinity Energys™ dobiera się jak soczewki jednoogniskowe.
Zastosowana w soczewkach Biofinity Energys™  technologia Aquaform® przyciąga i zatrzymuje wodę wewnątrz soczewki, utrzymując jej wysokie nawilżenie, pomagając zmniejszenie uczucia suchości w oku. Jest to niezwykle istotne, gdyż permanentne patrzenie się w ekran powoduje zmniejszenie częstotliwość mrugania, co wpływa na uczucie suchości, pieczenia i swędzenia oczu.
Soczewki Biofinity Energys™ charakteryzują się wysokimi standardami jak pozostałe produkty z rodziny soczewek Biofinity®, utrzymując optymalny balans pomiędzy optyką, a materiałem, z którego została wykonana soczewka.Dla kogo soczewki Biofinity Energys™?


Soczewki te zostały stworzone dla aktywności związanych zarówno z pracą przy urządzeniach cyfrowych jak i bez nich. Szczególnie polacane są osobom, których oczy narażane są na dolegliwości związane z długotrwałym wpatrywaniem się w ekran komputera, tabletu czy smartfona.Pielęgnacja soczewek kontaktowych:


Soczewki Biofinity Energys™ przeznaczone są do miesięcznego stosowania w trybie dzień-noc, wówczas nie wymagają codziennej pielęgnacji. Jeśli jednak zakładasz je tylko w dzień, pod koniec dnia używania musisz wyczyścić je płynem do soczewek, a następnie umieścić je w pojemniczku z płynem na czas kilku godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Biofinity Energys™ polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie. 

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent COOPER VISION
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?