Jesteś tutaj:

Acuvue 2 - 6 szt.

+ CashBack 10 zł GRATIS! (do 2 op.)

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Promocja

Kup 2 opakowania soczewek Acuvue 2 6 szt, a CashBack 10 zł* otrzymasz GRATIS!

* Cashback w formie vouchera dodawany jest do zamówienia. Aktywny dla zamówień o wartości min. 10.01 zł, możliwy do wykorzystania przez 6 miesięcy od momentu złożenia zamówienia.

Soczewki Acuvue 2 to nowoczesne, dwutygodniowe soczewki kontaktowe oferowane przez producenta soczewek znanego na całym świecie - Johnson & Johnson.

 

Charakterystyka soczewek Acuvue 2:


Acuvue 2 to jedne z najnowocześniejszych soczewek, zostały wykonane z materiału Etafilcon A. Soczewki Acuvue 2 posiadają gładką 3-krzywiznową powierzchnię zewnętrzną oraz cienki brzeg, co znajduje w odzwierciedlenie w wyraźnym widzeniu oraz niezwykle wysokim komforcie stosowania. Warto także podkreślić, że soczewki Acuvue 2 są niezwykle elastyczne, co jest ogromnym atutem przy ich zakładaniu/zdejmoewaniu oraz w trakcie noszenia. Zawartość wody na poziomie 58% sprawia, że soczewka jest naturalnie tolerowana przez rogówkę oka. Dodatkowo, Acuvue 2 wyposażono w filtry UV, które skutecznie chronią oczy przed promieniowaniem UVA oraz UVB. Zakładanie soczewki ułatwia dodatkowo jasnoniebieskie zabarwienie, a wewnętrzna i zewnętrzna strona soczewki jest rozpoznawana po oznaczeniui typu 1-2-3.

Soczewki Acuvue 2 z powodzeniem można stosować jako soczewki dwutygodniowe (nosząc je za dnia), jak również jednotygodniowe, kiedy używane są w trybie ciągłym, czyli bez zdejmowania na noc.

 

Dla kogo soczewki Acuvue 2?


Soczewki Acuvue 2 są wskazane dla tych wszystkich osób, które chcą nosić soczewki wygodne, miękkie, elastyczne - niemalże niewyczuwalne na oku, a zarazem wymagają od nich wyraźnego widzenia. Acuvue 2 zapewniają doskonałą korekcję wzroku - ponad 70 proc. użytkowników uzyskuje lepsze widzenie niż 20/20 (zdolność dobrego widzenia z odległości 20 stóp).

 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Acuvue 2 noszone w trybie dziennym wymagają pielęgnacji płynem do soczewek. Tylko wtedy mamy gwarancję, że soczewki przez cały okres ich stosowania będą komfortowe w noszeniu i będą zapewniać wyraźne widzenie. Do ich pielęgnacji polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny dostępny na rynku płyn pielęgnacyjny.

Soczewki dostępne są również w promocyjnym opakowaniu:


 

Wysyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych.
Na soczewki o mocach dodatnich czas realizacji wynosi do 10 dni roboczych.

 

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki 2 tygodniowe
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,3; 8,7
Średnica 14,0
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 3 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Super soczewki, nosze je przeszło 10 lat. Próbowałam nowszej generacji soczewek, ale jakoś nie przypadły mi do gustu (piekły oczy).
bardzo dobre nosze od lat probowalam nowszej generacji jednak duzo sie roznia zostaje przy tych:)
Acuvue2 polecam alergikom i tym którzy mają nadwrażliwe oczy. Soczewki te używam od 5 lat. Acuvue2 Renu MPS? 120 ml dla wrażliwych oczu histeryczna sterylność = 100% bezpieczeństwa

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?