Jesteś tutaj:

ULTRA 3 szt.

Soczewki ULTRA to miesięczne soczewki kontaktowe dostępne w ofercie jednego z najpopularniejszych producentów szkieł kontaktowych, firmy Bausch + Lomb.


Charakterystyka soczewek ULTRA:

Soczewki
ULTRA wykonane zostały z materiału o nazwie Samifilcon A, którego struktura pomaga w utrzymaniu odpowiedniej wilgotności oczu przez cały dzień. Do stworzenia soczewek Ultra firma Bausch + Lomb wykorzystano przełomową technologię MoistureSeal, dzięki której soczewka zawiera cztery razy więcej PVP (poliwinylopirolidon - zwiększający jej uwodnienie) niż wiodące soczewki kontaktowe dostępne na rynku.

Poprzez połączenie hydrofobowego silikonu z większą zawartością PVP w soczewkach
ULTRA silikonowy szkielet obudowuje PVP zarówno na zewnątrz, jak i od wewnątrz.
Soczewki
ULTRA charakteryzuje również bardzo wysoka przepuszczalność tlenu – Dk/t wynosi 163. Sprawia to, że oczy są mniej zmęczone oraz podatne na podrażnienia i zaczerwienienia.
ULTRA
cechuje miękkość materiału, który zapewnia komfort w użytkowaniu przez cały okres stosowania soczewek. Ponadto, zastosowanie jasnoniebieskiego zabarwienia ułatwia manipulowanie soczewką.


Dla kogo soczewki
ULTRA?

ULTRA
to soczewki kontaktowe skierowane głównie do osób, które preferują używanie miesięcznych szkieł kontaktowych, ale którym jednocześnie zależy na wyraźnym i ostrym widzeniu. Ponadto, zalecane są tym, którzy:

  • spędzają dużo czasu przed ekranem komputera,
  • mają problem z suchością oka,
  • prowadzą aktywny tryb życia,
  • mają skłonność do podrażnień oczu podczas stosowania soczewek innych marek dostępnych na rynku.Pielęgnacja soczewek:

Soczewki
ULTRA to miesięczne szkła kontaktowe przeznaczone do dziennego stosowania. Pod koniec dnia po zdjęciu soczewek z oczu należy je wyczyścić, a następnie pozostawić w pojemniczku z płynem na kilka godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek ULTRA polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszej ofercie.Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:
ULTRA 6 szt.

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent BAUSCH & LOMB
Moc -12,00 do +6,00
Krzywizna 8,5
Średnica 14,2
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?