Jesteś tutaj:

SofLens 66 Toric 6 szt.

+ płyn GRATIS! ( do 2 op.)

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Promocja

Kup 2 opakowania soczewek Soflens 66 Toric 6 szt., a płyn Biotrue 60 ml otrzymasz GRATIS!

*W przypadku braku gratisowych płynów, Klient otrzyma zestaw podróżny GRATIS!

INFORMACJA O DOSTĘPNOŚCI:

80% zamówień na soczewki SofLens 66 Toric wysyłamy w 24 godziny.
Jeżeli zależy Państwu na szybkości dostawy, przed złożeniem zamówienia proszę upewnić się telefonicznie lub przez e-mail czy posiadamy soczewki na magazynie.

UWAGA!
Dla mocy dodatnich największy cylinder to -2,25


Soczewki Soflens 66 Toric to wyrób renomowanej firmy Bausch & Lomb. Jednym z produktów firmy są popularne wśród astygmatyków prezentowane miękkie, hydrożelowe i toryczne szkła kontaktowe..
 

Charakterystyka soczewek Soflens 66 Toric:

Soczewki Soflens 66 Toric to soczewki dla osób z astygmatyzmem, czyli wadą wzroku związaną z zaburzoną symetrią obrotową oka. Są to soczewki miesięczne, więc można je używać aż do 30 dni bez obawy o odkładające się osady czy utratę wysokiego nawilżenia szkieł. Dzięki odpowiedniej budowie soczewka nawet pod koniec okresu użytkowego dalej pozostaje bezpieczna dla oczu i nie powoduje suchości oka czy innych dolegliwości.

Soczewki Soflens 66 Toric zostały wykonane z niejonowego materiału o nazwie Alphafilcon A. To właśnie on zapewnia równowagę pomiędzy tleno-przepuszczalnością (Dk/t) a wysokim nawilżeniem szkieł (uwodnienie na poziomie 66%). Ponadto Alphafilcon A gwarantuje, że soczewki są odporne na osady białkowe, które nie osadzają się na szkłach. Soczewki Soflens 66 Toric wykonano przy użyciu technologii FormCast o bardzo rygorystycznych standardach, dzięki czemu wszystkie soczewki Soflens 66 Toric charakteryzują się tymi samymi parametrami i kształtem.

W soczewkach Soflens 66 Toric wykorzystano także specjalną konstrukcję o nazwie Lo-Torque. Jest ona szczególnie istotna dla astygmatyków, bowiem zapewnia stabilność soczewki w trakcie jej noszenia. Dzięki temu szkła Soflens 66 Toric nie przemieszczają się i doskonale dopasowują się do oka, a ich użytkownicy mogą cieszyć się wysoką ostrością widzenia. Budowa soczewek wpływa także na łatwość ich zakładania i ściągania, co jest bardzo ważne dla osób sięgających dopiero pierwszy raz po tego typu produkty optyczne.
 

Dla kogo soczewki Soflens 66 Toric?


Soflens 66 Toric to szkła kontaktowe dla osób zmagających się z astygmatyzmem, także tym wysokim. Mogą z nich korzystać zarówno zaawansowani użytkownicy szkieł, jak i osoby po raz pierwszy decydujące się na to rozwiązanie. Dzięki specjalnym oznaczeniom i odpowiednio wykończonym krawędziom szkła tak samo łatwo się zakłada, jak i ściąga.
 

Pielęgnacja soczewek:


Szkła Soflens 66 Toric można używać przez miesiąc, tzn. że dopiero po 30 dniach sięga się po nową parę. Należy je stosować w trybie dziennym, czyli zakładać rano i ściągać wieczorem, przed pójściem spać. W związku z tym nie wolno zapominać o właściwej pielęgnacji szkieł. Soczewki Soflens 66 Toric trzeba codziennie przemywać specjalnym płynem, np. Clean Active, i przechowywać w antybakteryjnym pojemniczku wypełnionym tym samym roztworem. Dzięki temu szkła kontaktowe pozostaną czyste i będą bezpieczne dla zdrowia oczu użytkownika.
 

Specyfikacja:

Materiał: alphafilcon A
Zawartość wody:    66%
Dk/t 16
Zakres mocy: -9,00 do -6,50 (co 0,5 D)
-6,25 do +6,00 (co 0,25 D)
Cylinder: -0,75; -1,25, -1,75; -2,25; -2,75
-2,75 - dostępne tylko od 0 do -9,00


 

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki toryczne
Producent BAUSCH & LOMB
Moc -9,00 do +6,00
Krzywizna 8,5
Średnica 14,5
(Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 10 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
bardzo dobry produkt, polecam
Właśnie otrzymałam te soczewki, które używam od paru lat. Używałam już różnych, ale jeśli chodzi o toryczne soczewki te są rewelacyjne pomimo ceny są cienkie i w ogóle niewidoczne na oku a to bardzo duży plus, bo z reguły każdą soczewek z innej firmy co używałam było widać na oku :( I co jeszcze dodam dostawa wprost niesamowita szybko dostarczają już na drugi dzień:) Pozdrawiam Serdecznie:)
Soczewek używam od 4 lat i muszę powiedzieć, że są naprawdę rewelacyjne. Dla osób z astygmatyzmem chyba nie ma nic lepszego. Soczewki są bardzo łatwe w pielęgnacji, świetnie się je zakłada. Podczas noszenia zapominam, że je noszę. Pomimo wrażliwych oczu, ani razu nie miałem jakichkolwiek problemów wynikających z noszenia soczewek. Nie wysychają, bardzo dobrze przylegają do oka, po prostu nie ma z nimi jakichkolwiek problemów. No i w moim przypadku oferują cylinder -2.75, cechą której nie posiadają inne popularne soczewki toryczne. GORĄCO POLECAM
tez jestem na tak. najlepsze soczewki na rynku. sam wiem po Sobie iz zwykle wina nie leży po stronie soczewek lecz wad oczu i złym dobraniu korekcji przez lekarza. Miałem wiele rodzajów ale te najlepsze- miękkie, dobrze przepuszczalne i super się je zakłada.
Najlepsze soczewki jakie nosiłam (a próbowałam już j
Noszę soczewki już od kilku lat - a dokładnie od 2003roku. Wcześniej bywało różnie , ale kiedy odkryłam SofLens już niczego innego nie szukam. Są delikatne , nie drażnią oczu , po prostu zapominam ,że je mam - a to moim zdaniem najlepsze co nas "soczewkowiczów" :) może spotkać. Polecam gorąco!
najgorsze soczewki jakie miałam...ciągłe uczucie uwierania, problem z założeniem i szybko się brudzą...nie polecam
swietny produkt jedyny który mi pasuje
Bardzo dobrze się nosi :)
bardzo dobry produkt, polecam

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?