Jesteś tutaj:

Acuvue Oasys 1-Day 30 szt.

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Soczewki Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe to najnowszej generacji jednodniowe soczewki dostępne w ofercie firmy Johnson & Johnson – światowej sławy producenta szkieł kontaktowych.

 

Charakterystyka soczewek Acuvue Oasys 1-Day:


Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe to miękkie soczewki kontaktowe wykonane z materiału o nazwie Senofilcon A i podlegające codziennej wymianie. Do ich produkcji wykorzystano innowacyjną technologię HydraLuxe, dzięki której soczewka posiada właściwości podobne do naturalnych łez m.in. smarowność i odpowiednie nawilżenie. Ponadto, zastosowanie ulepszonej sieci materiału, uwodnionego silikonu oraz molekuł przypominających film łzowy czyni z nich produkt idealny dla osób przebywających w wymagających warunkach otoczenia.

Szkła kontaktowe Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe wyróżnia wysoka przepuszczalność tlenu, która przekłada się na komfort podczas ich użytkowania. Dodatkowo połączenie powiększonej średnicy i strefy optycznej soczewki znacznie poprawia jakość widzenia w porównaniu do szkieł kontaktowych dostępnych w ofercie konkurencyjnych marek. Soczewki Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe wyposażono w filtry UVA oraz UVB.

 

Dla kogo soczewki Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe?


Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe są soczewkami jednodniowymi więc nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, a jasnoniebieskie zabarwienie oraz znacznik stron umożliwia szybkie i sprawne ich zakładanie oraz zdejmowanie.

Ponadto, soczewki Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe zalecane są osobom, które:
  • spędzają dużo czasu przed komputerem,
  • przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach,
  • preferują aktywny tryb życia, mają nienormowany czas pracy,
  • zmagają się z problemem suchości oka.
 


Specyfikacja:
 
Materiał: senofilcon A
Zawartość wody: 38%
Grubość w centrum:     0,085 mm
Dk/t: 121
Filtr UV: 99% UVB, 96% UVA
Znacznik strony: jasnoniebieskie zabarwienie, znacznik strony (123)
Tryb noszenia: jednodniowy
Tryb wymiany: jednorazowy
 
Czas oczekiwania na soczewki w BC 9,0 może wynieść 14 dni roboczych.
 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,5; 9,0
Średnica 14,3
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 2 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Soczewki rewelacyjne. Najlepsze z mozliwych. Przesiadlem sie z miesiecznych na jednodniowe Oasys i tak zostanie. Fajnie jakbyscie jeszcze do rzucili do sprzedazy toryczne, ktore sa na rynku :)
Zdecydownie najlepsze soczewki jakie do tej pory wyprodukowano! Duzo lepsze niz MOIST-y Johnson'a. Niestety cena jest dosyc wysoka... 200zl na miesiac to nie jest malo, ale naprawde warto! Oczy strasznie szybko mi sie wysuszaja, ale z nimi dotrwam do konca dnia w miare komfortowo. Moisty niestety nie spelnialy oczekiwan w 100%.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?