Jesteś tutaj:

WYPRZEDAŻ - SofLens 59 - 6 szt.

Nasza cena:
28.99 zł
|
Ze zniżką:
26.09 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

 
WYPRZEDAŻ!!!

SofLens 59 - 6 szt. +0,75
 

Soczewki SofLens 59 są miękkimi, miesięcznymi szkłami kontaktowymi obecnymi w ofercie firmy Bausch & Lomb.
 

Charakterystyka soczewek SofLens 59:


Soczewki SofLens 59 dedykowane są zarówno dla krótkowidzów lub dalekowidzów - w przypadku prezentowanego produktu wyprzedażowego tylko dla dalekowidzów. Wykonane z materiału Halafilcon B, soczewki SofLens 59 to także wysoki poziom uwodnienia soczewki (59%), co jest gwarancją najwyższego komfortu użytkowania. Niezwykła konstrukcja soczewek daje gwarancję perfekcyjnej ostrości widzenia, a przy tym ogranicza tarcie powierzchniowe pomiędzy soczewką i powieką, występujące w momencie mrugania. Innowacyjna technologia UniFit umożliwia równomierne rozmieścić masę soczewki w sposób równomierny tak aby delikatnie przemieszczała się ona między rogówką a powiekami. Niezwykle szybko dostosowuje się ona do budowy oka. Soczewki SofLens 59 to produkt niezwykle odporny na osadzanie się osadów białkowych, niezależnie od czasu ich stosowania.
 

Dla kogo soczewki SofLens 59?


Dedykowane zarówno dla krótkowidzów jak i dalekowidzów, soczewki SofLens 59, to produkt, który powinni przetestować użytkownicy, skarżący się na syndrom suchego oka. Poza tym są to atrakcyjne cenowo soczewki o najwyższej jakości.
 

Pielęgnacja soczewek:


SofLens 59 to soczewki miesięczne z użyciem dla trybu dziennego, dlatego należy je dokładnie oczyścić a potem umieścić na co najmniej kilka godzin w pojemniczku z płynem. Do pielęgnacji soczewek SofLens 59 polecamy szczególnie płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszej ofercie.

Soczewki dostępne są również w innych parametrach:Wymiana soczewki wyprzedażowej na soczewkę w innej mocy wiąże się z koniecznością dopłaty różnicy w cenie.

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent BAUSCH & LOMB
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?