Jesteś tutaj:

WYPRZEDAŻ - FreshLook® Colors 2 szt.

Nasza cena:
48.99 zł
|
Ze zniżką:
44.09 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
2 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

  
WYPRZEDAŻ !!!

FreshLook Colors 2 szt. w mocy -2,50, kolor GREEN


Kolorowe soczewki FreshLook® Colors o miesięcznej wymianie znajdują się w ofercie jednej z firm liderujących w branży optycznej. Mowa o firmie Alcon® Vision Care.
 

Charakterystyka soczewek FreshLook® Colors:


FreshLook® Colors umożliwiają naturalne zmienianie koloru tęczówki. Stworzone z materiału Phemfilcon A, soczewki posiadają stopień uwodnienia na wysokim poziomie (55%), co pozwala na komfortowe ich noszenie przez cały okres używania.

Zespolenie trzech kolorów (Technologia 3-w-1) pozwala na uzyskanie naturalnego koloru oczu z uzyskaniem dyskretnej i naturalnej głębi spojrzenia. Niezależnie od uzyskanego efektu zagwarantowano wysoki poziom i dokładność wykonania w soczewkach. Dobra przepuszczalność tlenu w soczewkach FreshLook® Colors oraz dostosowanie się profilu oka to ważne cechy w zapewnieniu wysokiego komfortu użytkowania.

Znacznik strony FL umożliwia bezproblemowo dopasować soczewkę do oka. Dodatkowo, soczewki wyposażone zostały w filtr UV.
 

Dla kogo soczewki FreshLook® Colors?


Soczewki kolorowe FreshLook® Colors poleca się osobom, skłonnych do zmiany kolor tęczówki, niezależnie od tego czy jest jasna czy ciemna. Poleca się je u osób oczekujących naturalnego efektu, a także zdecydowanej odmiany. Soczewki FreshLook® Colors idealnie sprawdzą się podczas codziennego noszenia, ale także gdy będziemy używać je tylko na specjalne okazje.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki FreshLook® Colors należy poddawać systematycznej wymianie, dlatego wymagana jest ich pielęgnacja z pomocą odpowiednich płynów do soczewek. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny z linii Clean Active lub każdy inny dostępny płyn do soczewek znajdujący się w naszej ofercie.
 
 
 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:Wymiana soczewki wyprzedażowej na soczewkę w innej mocy wiąże się z koniecznością dopłaty różnicy w cenie.

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent ALCON
Krzywizna 8,6
Średnica 14,5
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?