Jesteś tutaj:

WYPRZEDAŻ - FreshLook® ColorBlends 2 szt.

Nasza cena:
48.99 zł
|
Ze zniżką:
44.09 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
2 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł  
WYPRZEDAŻ !!!

FreshLook ColorBlends 2 szt. w mocy -1,50, kolor Turquoise


Miesięczne soczewki kolorowe FreshLook® ColorBlends są obecne w ofercie Alcon® Vision Care - jednego z liderów branży optycznej.
 

Charakterystyka soczewek FreshLook® ColorBlends:


Głównym zadaniem soczewek FreshLook® ColorBlends jest zaakcentowanie naturalnej barwy oczu. Użycie materiału Phemfilcon A wraz ze stopniem uwodnienia soczewki (55%) pozwala na osiągnięcie pełnego komfortu w trakcie całego okresu użytkowania.

FreshLook® ColorBlends pozwalają na uzyskanie naturalnego podkreślenia oczu porzez zestawienie ze sobą trzech kolorów (Technologia 3-w-1). Uzyskujemy delikatną, naturalnie prezentującą się głębię spojrzenia, co powiązano z precyzyjnym opracowaniem soczewek. Soczewki FreshLook® ColorBlends to produkt o wysokiej przepuszczalności tlenu, co w połączeniu z dostosowaniem się do kształtu oka, mają duże znaczenie dla zapewnienia pełnego komfortu użytkowania.

 Znacznik strony FL pozwala na bezproblemowe założenie soczewki. Inną istotną cechą soczewek jest zastosowanie w nich filtrów UV.
 

Dla kogo soczewki FreshLook® ColorBlends?


FreshLook® ColorBlends w pełni naturalnie zaakcentuje kolor zarówno jasnej jak i ciemnej tęczówki. Docenią to osoby, dla których ważna jest naturalność spojrzenia. Soczewki FreshLook® ColorBlends użyjemy zarówno na specjalne okazje, jak i codziennie, szczególnie w przypadku mocy korekcyjnych.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki miesięczne FreshLook® ColorBlends należy czyścisz przy pomocy dostępnych w naszym sklepie płynów pielęgnacyjnych. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny z linii Clean Active lub każdy inny dostępny płyn pielęgnacyjny znajdujący się w naszej ofercie.
 
Turquoise - soczewki turkusowe
 
 

Soczewki dostępne są także w innych opakowaniach:Wymiana soczewki wyprzedażowej na soczewkę w innej mocy wiąże się z koniecznością dopłaty różnicy w cenie.

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent ALCON
Krzywizna 8,6
Średnica 14,5
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?