Jesteś tutaj:

WYPRZEDAŻ - Acuvue Advance 6 szt.

Nasza cena:
48.99 zł
|
Ze zniżką:
44.09 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

 
WYPRZEDAŻ !!!

ACUVUE ADVANCE 6 szt. w mocy +0,50 BC 8,3


Soczewki Acuvue Advance with Hydraclear to dwutygodniowe soczewki kontaktowe od Johnson & Johnson przeznaczone do korygowania dalekowzroczności oraz krótkowzroczności.


Charakterystyka soczewek:

Acuvue Advance with Hydraclear to soczewki silikonowo-hydrożelowe wykonane z materiału Galyfilcon A, który zapewnia idealną przepuszczalność tlenu utrzymując tym samym świeży i zdrowy wygląd oczu. Soczewki Acuvue Advance posiadają wewnętrzny składnik nawilżający - HYDRACLEAR, który sprawia, że soczewki przez cały dzień utrzymują wilgoć na równym poziomie.

To, co jest niezwykle cenne w soczewkach Acuvue Advance with Hydraclear to ich miękkość i jedwabistość, które dają się odczuć w codziennym użytkowaniu. Przy wysokiej przepuszczalności tlenu (na poziomie 47%) i wysokim stopniu uwodnieniu soczewki, soczewki Acuvue Advance są niemalże niewyczuwalne na oku przez cały dzień, a także pod koniec okresu ich stosowania.

Dzięki jasnoniebieskiemu zabarwieniu Acuvue Advance są wygodne w obsłudze, a wskaźnik 1-2-3 pomaga prawidłowo ustawić soczewkę, przed nałożeniem jej na oko. Soczewki wyposażono także w filtry UV gwarantujące najwyższą ochronę przed promieniowaniem UVA (95%) i UVB (99%).


Dla kogo soczewki Acuvue Advance with HYDRACLEAR?

Acuvue Advance with Hydraclear to soczewki szczególnie polecane osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z soczewkami. Są niezwykle łatwe w zakładaniu, a komfort ich noszenia jest niezwykle wysoki.
Soczewki te polecane są osobom, które:

  • odczuwają dyskomfort nosząc inne soczewki,
  • mają kłopot z wysychaniem oka,
  • szukają komfortowych soczewek w znakomitej cenie.


Pielęgnacja soczewek:
 
Soczewki Acuvue Advance with HYDRACLEAR należy czyścić używając płynu do soczewek. Tylko wtedy mamy gwarancję, że soczewki przez cały okres ich stosowania będą komfortowe w noszeniu i będą zapewniać ostre widzenie. Do ich pielęgnacji polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny dostępny na rynku płyn pielęgnacyjny.


Wymiana soczewki wyprzedażowej na soczewkę w innej mocy wiąże się z koniecznością dopłaty różnicy w cenie.

Parametry
Kategoria Soczewki 2 tygodniowe
Producent JOHNSON & JOHNSON
Krzywizna 8,3
Średnica 14,0
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?