Jesteś tutaj:

WYPRZEDAŻ - Acuvue Oasys for Astigmatism 6 szt.

Nasza cena:
79.99 zł
|
Ze zniżką:
71.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

 
WYPRZEDAŻ!!!

Acuvue Oasys for Astigmatism w mocy -8,00, cyl. -1,25 oś 50

 

Acuvue Oasys for Astigmatism są dwutygodniowymi soczewkami torycznymi pojawiającymi się w ofercie Johnson & Johnson, będącego jednym z najbardziej popularnych producentów soczewek kontaktowych.
 

Charakterystyka soczewek Acuvue Oasys for Astigmatism:


Astygmatyczne soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism korzystają w pełni z cech Senofilcon A, komponentu idealnie wiążącego walory materiałów silikonowo - hydrożelowych oraz hydrożelowych. Technologia HYDRACLEAR Plus, w którą je wyposażono pozwala na uwodnienie i nawilżenie soczewki przez wewnętrzny komponent, co prowadzi do tego, że są to jedne z najbardziej komfortowych soczewek torcznych na rynku. Zawartość wody  na poziomie 38% pozwala na uzyskanie pełnego komfortu oraz dopasowania soczewki do oka.

W soczewkach torycznych bardzo ważny jest poziom stabilizacji soczewki na powierzchni oka, co zapewni najlepszą jakość widzenia. Czas stabilizacji dla soczewek Acuvue Oasys for Astigmatism przeważnie wynosi 60 sekund, co wyróżnia je spośród standardowych soczewek torycznych. Przepuszczalność tlenu dla prezentowanych soczewek astygmatycznych dochodzi do 98% (dla oczu otwartych) oraz do 95% (dla oczu zamkniętych), podczas gdy współczynnik przepuszczalności tlenowej wynosi 129. Soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism cechują się bardzo dobrą ochroną przed promieniowaniem UV, w tym dla UVA wynosi ona 96%, a dla UVB - 99%.

Dwutygodniowe soczewki astygmatyczne Acuvue Oasys wyjątkowo można stosować przez okres tygodnia w trakcie noszenia ciągłego - dzień/noc.
 

Dla kogo soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism?


Acuvue Oasys for Astigmatism to produkt dla osób borykających się z astygmatyzmem. Acuvue Oasys for Astigmatism są bardzo dobrym rozwiązaniem podczas przebywania w klimatyzowanych bądź zadymionych, a także często latających samolotem.
Docenią je osoby:
  • spędzające dużo czasu w ciągu dnia przed komputerem,
  • skarżące się na suchość oka szczególnie w momencie użytkowania szkieł kontaktowych,
  • stosujące nawilżanie w formie kropli do oczu,
  • spedzające wiele czasu na zewnątrz i narażające się przez to na długotrwały wpływ promieniowania słonecznego.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism potrzebują pielęgnacji z użyciem płynów do soczewek. Mamy wtedy pewność, że szkła w trakcie całego okresu ich stosowania będą w pełni komfortowe w trakcie całego okresu ich stosowania oraz zapewnią użytkownikowi wyraźne widzenie. Do ich pielęgnacji polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny dostępny na rynku płyn pielęgnacyjny.

Soczewki dostępne są również w innych parametrach:Wymiana soczewki wyprzedażowej na soczewkę w innej mocy wiąże się z koniecznością dopłaty różnicy w cenie.

Parametry
Kategoria Soczewki toryczne
Producent JOHNSON & JOHNSON
Krzywizna 8,6
Średnica 14,5
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?