Jesteś tutaj:

WYPRZEDAŻ - Acuvue Oasys 6 szt.

Nasza cena:
59.99 zł
|
Ze zniżką:
53.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

 
WYPRZEDAŻ!!!

Acuvue Oasys 6 szt. w mocy -9,50, BC 8,8
 
 


Dwutygodniowe soczewki kontaktowe Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus to produkt jednego z najbardziej popularnych twórców szkieł kontaktowych - Johnson & Johnson.
 

Charakterystyka soczewek Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus:


Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus wykonano z Senofilcon A, materiału wzbogaconego wewnętrznym składnikiem nawilżającym HYDRACLEAR, doskonale łączącego cechy materiałów silikonowo-hydrożelowych oraz hydrożelowych. Soczewki te zaprojektowano w sposób, umożliwiające utrzymanie stałego nawilżenia i odświeżenia naszym oczom. Wysoki poziom przepuszczalności tlenowej to czynnik pozwalający na spełnienie oraz przerastanie wymagań dla szkieł dziennego i przedłużonego noszenia. Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus to soczewki cechujące się ochroną przed promieniowaniem UV na poziomie nieomal 100%.

Nawet w przypadku początkujących użytkowników szkieł nie będą oni mieli problemów z ich aplikacją, dlatego w Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus umieszczono znacznik stron pozwalający na ich bezproblemowe zakładanie. Szkła Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus to soczewki dwutygodniowe, ale w zależności od potrzeby mogą być noszone w systemie ciągłym przez 24 godziny na dobę przez okres jednego tygodnia.
 

Dla kogo soczewki Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus?


Soczewki te stworzono z myślą o osobach, ceniących sobie najwyższy standard i komfort z użytkowania szkieł kontaktowych, a typowe soczewki dwutygodniwe nie spełniają ich oczekiwań. Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus sprawdzą się bardzo dobrze w zmieniających się warunkach pogodowych oraz w pomieszczeniach zadymionych i klimatyzowanych.
Polecane są szczególnie osobom:

 

  • spędzającym dużo czasu przed ekranem komputera,
  • skarżącym się na uczucie suchego oka w trakcie użytkowania soczewek kontaktowych,
  • których oczy wymagają dodatkowe nawilżenia przy użyciu kropli,
  • spędzającym czas na zewnątrz i narażającym się na długotrwałe odziaływanie promieniowania słonecznego.
 

Pielęgnacja soczewek:


Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus to soczewki, dla których koniecznością jest systematyczna i precyzyjnej pielęgnacji poprzez użycie płynów do soczewek. Mamy wtedy pewność, że soczewki są komfortowe przez cały czas noszenia oraz zapewnią dokładne widzenie. Do ich pielęgnacji polecamy płyny z rodziny Clean Active, a także kazdy inny płyn pielęgnacyjny, dostępny w naszej ofercie.

 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:Wymiana soczewki wyprzedażowej na soczewkę w innej mocy wiąże się z koniecznością dopłaty różnicy w cenie.

Parametry
Kategoria Soczewki 2 tygodniowe
Producent JOHNSON & JOHNSON
Krzywizna 8,8
Średnica 14,0
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?