Jesteś tutaj:

WYPRZEDAŻ - PureVision 2 HD 6 szt.

Nasza cena:
53.99 zł
|
Ze zniżką:
48.59 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

 
WYPRZEDAŻ!!!

PureVision 2 HD 6 szt. w mocy -11,50PureVision 2 HD o miesięcznym trybie użytkowania to soczewki, widoczne w ofercie Bausch & Lomb, lidera branży optycznej.
 

Charakterystyka soczewek PureVision 2 HD:


PureVision 2 HD, wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego Balafilcon A, to najnowsze szkła kontaktowe firmy Bausch&Lomb. Przeznaczone, do stosowania w trybie miesięcznym, dzięki optyce wysokiej rozdzielczości - High Definition, pozwalają na minimalizację lśnienia, efektu halo, refleksów oraz aberacji. Soczewki PureVision 2 HD o wysokim współczynniku przepuszczalności tlenowej przez materiał (Dk/t = 130), ograniczają do minimum poziom zmęczenia oraz zaczerwienienia. Soczewki PureVision 2 HD oparte na technologii Comfort Moist zapewniają uzyskanie stałego poziomu nawilżenia na ich powierzchni, przez co odczuwany jest komfort w trakcie całego dnia ich użytkowania.

Soczewki PureVision 2 HD to jedne najcieńszych szkieł kontaktowych widocznych obecnie na rynku, ale mimo swojej struktury są niezwykle łatwe w użyciu. Zaokrąglone krawędzie soczewki redukują poziom tarcie między powierzchni soczewki o powiekę w momencie zamykania i otwierania oczu. Soczewki PureVision 2 HD są dedykowane do stosowania nie tylko w dzień, ale również nocą przez okres jednego miesiąca. Użytkownicy zakładający soczewki tylko raz w miesiącu, z pewnością będą z nich zadowoleni.

 

 

Dla kogo soczewki PureVision 2 HD?

 

PureVision 2 HD są idealnym wyborem dla osób, preferujących stosowanie miesięcznych szkieł kontaktowych w trybie ciągłym i ceniących sobie pełen komfort oraz najlepszą jakość widzenia. Są naturalnym wyborem dla osób:

  • spędzających znaczną część czasu przed urządzeniem mobilnym i komputerem,
  • często podróżująch samochodem lub samolotem,
  • borykających się z problemem suchego oka.
 

Pielęgnacja soczewek:


W soczewkach PureVision 2 HD istotne jest brak konieczności zastosowania środków pielęgnacji - w sytuacji, gdy używane są w trybie ciągłym. W innej sytuacji, konieczny jest proces ich czyszczenia przy pomocy dedykowanego płynu do soczewek oraz zanurzenie ich przynajmniej na kilka godzin w pojemniczku z nalanym płynem pielęgnacyjnym. Do pielęgnacji soczewek PureVision 2 HD polecamy płyny z serii Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w naszej ofercie.

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:Wymiana soczewki wyprzedażowej na soczewkę w innej mocy wiąże się z koniecznością dopłaty różnicy w cenie.

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent BAUSCH & LOMB
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?