Jesteś tutaj:

WYPRZEDAŻ - PureVision 6 szt.

Nasza cena:
43.99 zł
|
Ze zniżką:
39.59 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

 
WYPRZEDAŻ !!!

PureVision 6 szt. w mocy -11,50

 

Soczewki PureVision to miesięczne, sferyczne soczewki kontaktowe produkowane przez jednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Bausch & Lomb.


Charakterystyka soczewek:

PureVision to miękkie soczewki silikonowo-hydrożelowe wykonane z materiału Balafilcon A. Do stworzenia soczewek PureVision po raz pierwszy wykorzystano AerGel, który równoważy tlen oraz wodę, dostarczając użytkownikowi soczewek wyjątkowej jakości widzenie połączone z olbrzymim komfortem noszenia. AerGel wykorzystano z myślą o osiągnięciu dwóch celów: zniwelowaniu tworzenia się na powierzchni soczewki PureVision osadów białkowych (Powierzchnia Performa), oraz optymalym nawodnieniu soczewki dla zwiększenia komfortu. Oba założenia doskonale się sprawdziły. PureVision dostarczają oku ponad 5-cio krotnie więcej tlenu niż tradycyjne soczewki (Dk/t=112).

Soczewki PureVision są przeznaczone do miesięcznego stosowania zarówno w dzień, jak i w nocy. Jeśli więc chcą Państwo zakładać soczewki raz w miesiącu, z pewnością będą one idealnym wyborem.


Dla kogo soczewki PureVision?

Soczewki PureVision zaprojektowano z myślą o osobach, które stawiają na soczewki miesięczne, ale niekoniecznie chcą każdego dnia je pielęgnować, zakładać i zdejmować. Soczewki PureVision można nosić w trybie dziennym, ciągłym lub mieszanym - przez okres 30 dni. Tak więc w zależności od potrzeb można indywidualnie dostosowywać sposób ich używania.
Ponadto, są to soczewki polecane osobom:

  • aktywnym, między 20-30 rokiem życia,
  • poszukującym soczewek wysokiej klasy w atrakcyjnej cenie.


Pielęgnacja soczewek:
 
W soczewkach PureVision fantastyczne jest to, że nie wymagają one żadnej pielęgnacji - pod warunkiem, że stosowane są w trybie ciągłym. W innym razie, po ich zdjęciu konieczne jest wyczyszczenie ich płynem do soczewek i odłożenie na kilka godzin do pojemniczka wypełnionego płynem. Do pielęgnacji soczewek PureVision polecamy płyny z serii Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w naszej ofercie.


Wymiana soczewki wyprzedażowej na soczewkę w innej mocy wiąże się z koniecznością dopłaty różnicy w cenie.

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent BAUSCH & LOMB
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 1 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Już pominę fakt, że promocja chyba stworzona specjalnie dla mnie, bo nie sądzę, żeby było dużo osób noszących soczewki -11,5.. :):) Soczewki są super, soczewki nie tracą swoich właściwości, oko nawilżone przynajmniej 3 tygodnie przy intensywnym używaniu komputera (praca, dom, smartfony) i suchym powietrzu od klimatyzacji. Polecam!

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?