Jesteś tutaj:

WYPRZEDAŻ - PureVision 6 szt.

Nasza cena:
43.99 zł
|
Ze zniżką:
39.59 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

 
WYPRZEDAŻ !!!

PureVision 6 szt. w mocy -11,50

 

Miesięczne oraz sferyczne soczewki PureVision to produkt jednego z najpopularniejszych koncernów optycznych - Bausch & Lomb.
 

Charakterystyka soczewek PureVision:


PureVision są miękkimi soczewkami, wykonanymi z materiału silikonowo-hydrożelowego Balafilcon A. Technologia AerGel równoważy udział tlenu oraz wody, zapewniając użytkownikowi soczewek niezwykłą przejrzystość widzenia wraz z pełnym komfortem użytkowania. Jej użycie zapewnia realizację dwóch celów: zaprzestania osadzania się na powierzchni soczewek osadów białkowych (tzw. Powierzchnia Performa), oraz równomiernego nawodnienia soczewek przez cały okres ich stosowania. PureVision to soczewki przekazujące do oka nawet do 5 razy więcej tlenu niż typowe soczewki miesięczne (Dk/t=112).

Soczewki PureVision, o miesięcznym trybie stosowania (na dzień i na noc), zakłada się tylko raz w miesiącu i w tym czasie cieszy się pełnym ich komfortem.
 

Dla kogo soczewki PureVision?


Soczewki PureVision to przykład idealnych soczewek miesięcznych, spełniające wymagania osób nie mających czasu na ich pielęgnację oraz wielokrotne zakładanie i zdejmowanie. Mogą być noszone do 30 dni w wielu trybach - dziennym, ciągłym lub mieszanym. Zatem zależnie od zapotrzebowania dostosujemy sposób ich używania.
Soczewki PureVision powinny wybrać osoby:

 

  • aktywne, między 20 a 30 rokiem życia,
  • ceniące sobie wysokiej klasy soczewki oraz atrakcyjne cenowo.
 

Pielęgnacja soczewek:

W soczewkach PureVision istotne jest to, że nie wymagają one użycia środków pielęgnacyjnych - tylko wtedy, gdy używane są w trybie ciągłym. W innym przypadku, zdejmując je należy oczyścić odpowiednim płynem do soczewek oraz odłożyć na kilka godzin do wypełnionego płynem, pojemniczka. Do pielęgnacji soczewek PureVision zalecamy płyny z serii Clean Active, ale inne płyny do soczewek miękkich z naszej oferty też sprawdzą się doskonale.

Soczewki PureVision dostępne są także w innych opakowaniach:Wymiana soczewki wyprzedażowej na soczewkę w innej mocy wiąże się z koniecznością dopłaty różnicy w cenie.

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent BAUSCH & LOMB
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 1 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Już pominę fakt, że promocja chyba stworzona specjalnie dla mnie, bo nie sądzę, żeby było dużo osób noszących soczewki -11,5.. :):) Soczewki są super, soczewki nie tracą swoich właściwości, oko nawilżone przynajmniej 3 tygodnie przy intensywnym używaniu komputera (praca, dom, smartfony) i suchym powietrzu od klimatyzacji. Polecam!

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?