Jesteś tutaj:

WYPRZEDAŻ - Biofinity 3 szt.

Nasza cena:
38.99 zł
|
Ze zniżką:
35.09 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
3 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

 
WYPRZEDAŻ !!!

Biofinity 3 szt. w mocy: +5,75Soczewki Biofinity są obecne ofercie jednego z liderujących producentów soczewek - Cooper Vision.
 

Charakterystyka soczewek Biofinity:


Silikonowo-hydrożelowe soczewki Biofinity powstały w oparciu o materiał Comfilcon A. Ich konstrukcję oparto o technologię materiałową Aquaform Comfort Science, sprawiającą że soczewka jest jedwabista, miękka i idealnie nawilżona. Poprzez użycie monomeru silikonu w sposób idealny przepuszczają one tlen. Zastosowanie silikonowych i hydrofilnych komponentów pozwala uzyskać naturalne nawilżenie materiału, utrzymujące się przez cały czas w soczewkach.

W soczewkach Biofinity zrezygnowano z wszelkich dodatków, powłok i środków zwilżających, a także z obróbki powierzchniowej. Są to niezwykle komfortowe i wygodne soczewki całodobowe. Istotna w tych soczewkach jest zaprzeczenie regule odwrotnej proporcjonalności uwodnienia w stosunku do przepuszczalności tlenowej, dlatego wzrost stopnia uwodnienia nie oznacza obniżenia przepuszczalności tlenu.
 

Dla kogo soczewki Biofinity?


Biofinity są idealnym produktem u osób, które chcą zrezygnować z codziennego aplikowania soczewek oraz ich pielęgnacji. Założone pierwszego dnia, zdejmiesz dopiero po osiągnięciu 30 dni i nocy, nie narażając przy tym oczu na uszkodzenia oraz infekcje.
Soczewki Biofinity to rozwiązanie dla osób:

 

  • posiadających zaburzenia filmu łzowego - osiągnięte dzięki zaawansowanej odporności na wysychanie,
  • ceniących komfort w połączeniu z idealną ostrością widzenia.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewek całodobowych Biofinity nie trzeba poddawać żadnej pielęgnacji. Wyjątkiem jest noszenie ich tylko w ciągu dnia, gdy pod koniec dnia powinny być one oczyszczone z użyciem płynu pielęgnacyjnego i włożone do pojemniczka z płynem na co najmniej kilka godzin przed następnych ich zaaplikowaniem. Do pielęgnacji soczewek Biofinity polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie.

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:Wymiana soczewki wyprzedażowej na soczewkę w innej mocy wiąże się z koniecznością dopłaty różnicy w cenie.

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent COOPER VISION
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?