Jesteś tutaj:

Air Optix Plus HydraGlyde 6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Soczewki Air Optix Plus HydraGlyde to sferyczne soczewki miesięczne, które znajdują się w ofercie jednego z najpopularniejszych na świecie producentów soczewek kontaktowych - Alcon® Vision Care. Firma ta od ponad 50 lat, dba nie tylko o innowacyjność, ale także o poprawę jakości widzenia swoich klientów.

 

Charakterystyka soczewek Air Optix Plus HydraGlyde:

 

Air Optix Plus HydraGlyde to soczewki kontaktowe wykonane z materiału o wysokiej właściwości oddychającej. Oznacza to, ciągły, regularny i optymalny przepływ tlenu przez soczewkę bezpośrednio do oczu, utrzymując przy tym zdrowe, białe oczy. Są to pierwsze i jedyne soczewki kontaktowe łączące w sobie cechy dwóch zaawansowanych technologii, SmartShield Technology and HydraGlyde oraz Moisture Matrix. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych technologii, soczewka utrzymuje długotrwały poziom wilgotności na powierzchni oka.

Technologia ochronna SmartShield zapewnia ochronną warstwę wilgoci, która zapobiega powstawaniu podrażnień, które mogą gromadzić się na soczewkach w okresie noszenia. Struktura HydraGlyde Moisture Matrix otacza powierzchnię soczewki trwałą wilgocią, aby utrzymać nawilżenie soczewek przez cały dzień. W związku z tym, soczewka posiada odpowiedni poziom dotlenienia oraz nawilżenia - bez efektu suchego oka.

Air Optix Plus HydraGlyde to pierwsze i jedyne soczewki kontaktowe z technologią HydraGlyde Moisture Matrix, zaprojektowaną tak, aby nawilżenie powierzchni soczewki utrzymywało się przez cały dzień.

Soczewki Air Optix Plus HydraGlyde gwarantują 5 razy wyższą przepuszczalność tlenu niż w konwencjonalnych soczewkach hydrożelowych o niskim Dk/t. Unikalna technologia SmartShield pomaga chronić soczewkę przed zanieczyszczeniami, np. pozostałościami kosmetyków i kremów do rąk, jest trwała i nierozłącznie połączona z soczewką.

 

Zalety soczewek Air Optix Plus HydraGlyde:

 
  • nieprzekrwione, zdrowiej wyglądające oczy,
  • możliwość okazjonalnego noszenia soczewek w trybie przedłużonym do 6 dni i nocy,
  • lepiej nawilżona powierzchnia,
  • zwiększona odporność na osady.
  • ochrona przed gromadzeniem się lipidów na powierzchni oka,
  • odpowiedni poziom dotleniania oczu, dzięki wysokiej przepuszczalności tlenu,
  • wyższe o ponad 50% nawilżenie soczewki, nawet po 16 godzinach noszenia,
  • cienka struktura zapewnia łatwość i szybkość zakładania,
  • nie wywołują uczucia swędzenia, pieczenia czy podrażnienia,
  • wysoka jakość z niską ceną.
 

Korzyści noszenia Air Optix Plus HydraGlyde

 

Dzięki technologii SmartShield soczewki Air Optix Plus HydraGlyde są zabezpieczone przed gromadzeniem złogów, takich jak białka i lipidy, które są naturalnymi substancjami znajdującymi się łzach. Ponadto, wykorzystana technika pomaga chronić oczy przed działaniem substancji stosowanych codziennie podczas pielęgnacji twarzy, a więc toników, kremów czy żeli oczyszczających. Przy pomocy technologii HydraGlyde soczewki zapewniają wysoki komfort noszenia, ograniczając powstawanie zaczerwienienia, podrażnień czy uczucia suchości. Silikonowo-hydrożelowa struktura soczewki gwarantuje odpowiednie poziomy nawodnienia i wilgoci, nie zapominając przy tym o optymalnym dotlenieniu. Działa w celu przyciągnięcia i utrzymania wilgoci na powierzchni soczewki, aby soczewki były nawadniane przez cały dzień.

Air Optix plus HydraGlyde zapewniają dłuższą zwilżalność po 16 godzinach noszenia, w stosunku do innych soczewek kontaktowych dostępnych na rynku optycznym, co potwierdza zdolność do zapewniania wilgotności powierzchni soczewki i hydratacji powierzchni soczewki. Soczewki kontaktowe są dostępne z zakresem mocy od -12.00 do +8.00 Dioptrii. Dzięki opakowaniu zawierającym 6 sztuk soczewek, są one na wyciągnięcie ręki w każdej sytuacji awaryjnej. Maksymalny czas noszenia soczewki to miesiąc. Po upływie tego okresu, zaleca się wyrzucenie soczewki. Niezbędne jest również codzienne nawilżenie soczewki płynem. Soczewki firmy Alcon to połączenie komfortu, wysokiej jakości i niskiej ceny.
 


Specyfikacja:
 
Materiał: Lotrafilcon B
Skład: Silikonowo-hydrożelowe
Związki nawilżające: Formuła HydraGlyde Moisture Matrix
Zabarwienie: Jasnoniebieskie na całej powierzchni
Dk/t (@-3,00 D): 138
Uwodnienie: 33%
Krzywizna bazowa BC: 8,6 mm
Średnica: 14,2 mm
Moce sferyczne: od +6,00 do -8,00 co 0,25
od -8,50 do -12,00 co 0,50
Grubość centralna: 0,08 @ -3,00 D
Tryb noszenia: Tryb dzienny lub przedłużony do 6 nocy
Tryb wymiany: Miesięczny
 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent ALCON
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 2 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Moje pierwsze soczewki. Od pierwszego użycia nie miałam problemu z zakładaniem i zdejmowaniem. Bardzo komfortowe nawet po całym dniu czy miesiącu codziennego użytkowania. Polecam
Fajne soczewki, nie są za cienkie (dla mnie atut),łatwe przy zakładaniu i zdejmowaniu, cały dzień czuję się komfortowo, nawet przy noszeniu w trybie całodobowym ok.3-4 dni. Do tej pory używałam Air View HD, te są troszkę droższe, ale i lepsze.Polecam

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?