Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Jesteś tutaj: Strona główna » Soczewki progresywne

/ 1 opinii klientów

poleć produkt znajomemu

Parametry

Kategoria
Soczewki progresywne
Producent
BAUSCH & LOMB
Moc
-10,00 do +6,00
Krzywizna
8,6
Średnica
14,0

Wielkie porównanie soczewek

PureVision 2 HD for Presbyopia (Multifocal) 6 szt.

Ilość sztuk w opakowaniu
6 szt.
Nasza cena
199.99 zł
Ze zniżką
179.99 zł
czytaj więcej


Kupując więcej oszczędzasz:199.99 zł 197.99 zł 194.99 zł czytaj więcej
Czas wysyłki
1-20 dni roboczych
Dostawa
darmowa
dotyczy zakupów powyżej 200zł
czytaj więcej
Wymiana
darmowa
czytaj więcej

1 Wybierz wadę wzroku
gdzie znaleźć tę informację?

Uzupełnij brakujące parametry produktu:
Prawe oko:

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Clean Active Premium XXL 600 ml
39.99 zł
2
Kupuję produkt
Opis produktu
PureVision® 2 HD for Presbyopia to miesięczne soczewki progresywne jednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Bausch & Lomb.

 

Charakterystyka soczewek PureVision® 2 for Presbyopia:

 

PureVision® 2 HD for Presbyopia to stworzone z największą precyzją soczewki progresywne wykonane są z materiału Balafilcon A. W nowoczesnej konstrukcji soczewek PureVision® 2 HD For Presbyopia zastosowano optykę 3-Zone Progresive Design™, która ma na celu wyszczególnienie sfery pośredniej. Dzięki temu możliwe jest perfekcyjne widzenie jednocześnie z bliska i na odległościach pośrednich, przy utrzymaniu doskonałej jakości widzenia do dali.

Przy produkcji soczewek PureVision® 2 HD for Presbyopia zastosowano technologię ComfortMoist™, zapewniającą uzyskanie cieńszej konstrukcji soczewek. Dodatkowo zaokrąglone, cienkie krawędzie soczewek umożliwiają łagodną interakcję soczewki z powiekami eliminując ryzyko podrażnień. Środek nawilżający umieszczony w blistrze pozwala na utrzymanie unikalnych właściwości soczewek.

Soczewki PureVision® 2 HD for Presbyopia posiadają wysoką przepuszczalność tlenu na poziomie 130 (Dk/t), przewyższając typowe soczewki progresywne o miesięcznym trybie noszenia. Połączenie wszystkich tych cech gwarantuje uzyskanie pełnego komfortu noszenia od momentu założenia soczewek przez cały dzień ich użytkowania.
 

Dla kogo soczewki PureVision® 2 for Presbyopia?

 
Soczewki PureVision® 2 HD for Presbyopia zaprojektowano z myślą o osobach cierpiących na presbiopię (starczowzroczność), które preferują soczewki miesięczne bez konieczności ich codziennej pielęgnacji. Soczewki progresywne PureVision® 2 for Presbyopia można nosić przez okres 30 dni w trybach: dziennym, ciągłym lub mieszanym. W związku z tym sposób ich używania jest dostosowywany w zależności od potrzeby użytkownika soczewek.
 

Pielęgnacja soczewek:

 
W przypadku stosowania soczewek progresywnych PureVision® 2 HD for Presbyopia, dużą zaletą jest brak konieczności dodatkowej pielęgnacji, pod warunkiem, że są one używane w trybie ciągłym. W innym przypadku należy je czyścić oraz przechowywać w płynie pielęgnacyjnym. Do tych celów polecamy płyny z linii Clean Active lub każdy inny dostępny płyn pielęgnacyjny znajdujący się w naszej ofercie.


Addycja:
LOW: +0,75 do +1,50
HIGH: +1,75 do +2,50


Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:
PureVision 2 HD for Presbyopia 3 szt.

 
W sproradycznych przypadkach czas oczekiwania może wydłużyć się do 15 dni roboczych.
Opinie użytkowników
( Średnia ocena 5/5 na podstawie 1 opinii. )
Twoja ocena:
 Wyślij
Muszę to napisać. Zakochałem się w nich. Moja wada 2 addacia high. Są fantastyczne. Widzę wszystko na każdą odległość. Nigdy więcej okularów. Widzę żeczy które wcześniej były poza moją percepcją. Jeżeli masz podobną wadę polecam w 100 %.
5/5
Czy chcesz kontynuować?