Jesteś tutaj:

Eyeye Bioxy™ 12 szt.

Nasza cena:
129.99 zł
Ze zniżką:
116.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
12 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł


Soczewki Eyeye Bioxy są miesięcznymi, asferycznymi soczewkami kontaktowymi produkowanymi przez firmę Eyeye.

 

Charakterystyka soczewek Eyeye Bioxy:


Eyeye Bioxy to asferyczne soczewki miesięcznej wykonane z hypoalergicznego materiału Hioxifilcon A, idealnie sprawdzające się u alergików. Posiada on identyczne właściwości jak system naturalnego zwilżania filmu łzowego, dlatego też osiągnięcie wysokiego komfortu użytkowania jest możliwe przez okres całego miesiąca. Wysoki poziom uwodnienia soczewki (57%) wraz z dobrą przepuszczalnością tlenową do rogówki sprawiają, że soczewki Eyeye Bioxy trzymają oczy w bardzo dobrej kondycji, użytkownikowi zapewnia najwyższy komfort ich użytkowania.

Asferyczny kształt soczewek Eyeye Bioxy sprawia, że deformacja obrazu jest zmniejszona do minimum. Poza tym zaokrąglone krawędzie soczewki nie obciążają dodatkowo nabłonka rogówki, redukując ilość mikrourazów. Soczewki mają zabarwienie Light Blue, ułatwiające proces zakładania soczewek, niemniej nie zmienia ono koloru oka.

 

Dla kogo soczewki Eyeye Bioxy?


Eyeye Bioxy jako asferyczne soczewki kontaktowe zostały stworzone z myślą o osobach z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością. Poleca się je głównie dla osób o wrażliwych oczach oraz podatnych na alergie.

 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Eyeye Bioxy należy poddawać cyklicznemu codziennemu oczyszczaniu i dezynfekcji płynem do soczewek. Do pielegnacji soczewek warto wybrać płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn z naszej ofercie.

 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent BARNAUX
Moc -12,00 do +6,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?