Jesteś tutaj:

Eyeye Bioxy™ 12 szt.

Nasza cena:
129.99 zł
Ze zniżką:
116.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
12 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł


Soczewki Eyeye Bioxy to miesięczne, sferyczne soczewki kontaktowe produkowane przez firmę Eyeye.

 

Charakterystyka soczewek Eyeye Bioxy:


Eyeye Bioxy to sferyczne soczewki miesięcznej wymiany. Wykonano je z hypoalergicznego materiału Hioxifilcon A, który sprawdza się znakomicie w przypadku alergików. Ma on takie same właściwości jak naturalny system zwilżania filmu łzowego, zapewniając wysoki komfort użytkowania przez cały miesiąc. Wysokie uwodnienie soczewki (57%) oraz odpowiednia przepuszczalność tlenu do rogówki powodują, że soczewki Eyeye Bioxy utrzymują oczy w świetnej kondycji, a komfort ich użytkowania przez cały miesiąc jest na najwyższym poziomie.

Soczewki Eyeye Bioxy posiadają asferyczny kształt, który zmniejsza deformację obrazu, a zaokrąglone krawędzie soczewki nie obciążają nabłonka rogówki, co przekłada się na mniejszą ilość mikrourazów. Soczewki posiadają zabarwienie Light Blue, które ułatwia zakładanie soczewek, jednak nie zmienia koloru oka.

 

Dla kogo soczewki Eyeye Bioxy?


Eyeye Bioxy to sferyczne soczewki kontaktowe, stworzono je więc z myślą o krótkowidzach i dalekowidzach. Polecane są szczególnie osobom z wrażliwymi oczami oraz osobom mającym skłonność do alergii.

 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Eyeye Bioxy należy codziennie po zdjęciu dokładnie oczyścić i zdezynfekować płynem do soczewek. Do pielegnacji soczewek polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w naszej ofercie.

 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent BARNAUX
Moc -12,00 do +6,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?