Jesteś tutaj:

Clariti 1 Day Toric 30 szt.

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Clariti 1 Day Toric to nowoczesne jednodniowe soczewki toryczne proponowane przez Cooper Vision (Sauflon) - firmę, która za pośrednictwem innowacyjnych rozwiązań, zjednała sobie serca klientów na całym świecie.

 

Charakterystyka soczewek Clariti 1 Day Toric:

 

Produkt stworzony został z materiału Somofilcon, o silikonowym i hydrożelowym charakterze. Dzięki temu rozwiązanie to uznać można za jedno z nowocześniejszych rozwiązań na rynku podobnych produktów. Specjaliści z Cooper Vision dobrze zdają sobie sprawę z tego, że o komforcie noszenia soczewek kontaktowych, w dużej mierze decyduje je nawodnienie. Dlatego właśnie w Clariti 1 Day Toric do czynienia mamy aż z 56% uwodnieniem! Komfort dodatkowo podnosi technologia AquaGen™. Pozwala ona na utrzymanie soczewki w odpowiednim nawilżeniu przez bardzo długi czas. Zapewnia wygodę użytkownika na cały dzień, o czym świadczy wysoki współczynnik Dk/t równy 57.

Projekt soczewki Clariti 1 Day Toric powstał z myślą o maksymalnym komforcie użytkowników. To właśnie dlatego posiada ona zaokrąglone krawędzie, zapobiegające potencjalnemu podrażnieniu wrażliwego oka. Aby widziany obraz był najwyższej jakości, zadbano również o asferyczną optykę, minimalizującą zjawisko aberracji. Soczewki kontaktowe nie tylko sprawiają, że obraz staje się ostry, ale też chronią oczy. Clariti 1 Day Toric wyposażono w filtry UVB i UVA,. To właśnie z ich pomocą soczewka chroni narząd wzroku przed nieprzychylnym działaniem promieni słonecznych.

 

Dla kogo soczewki toryczne Clariti 1 Day Toric?

 

Astygmatyzm to schorzenie polegające na zniekształceniu widzianego obrazu; zwane jest również niezbornością rogówkową. Mamy z nim do czynienia, gdy rogówka jest niesymetryczna, co znacznie utrudnia ogniskowanie promieni świetlnych. Clariti 1 Day Toric powstały specjalnie z myślą o osobach cierpiących na astygmatyzm. Dzięki najnowszej technologii również te osoby mogą zrezygnować z okularów, cieszyć się komfortem i korzystać z aktywnego trybu życia. Innowacyjne metody i niestrudzone wysiłki specjalistów pozwalają coraz szerszej grupie osób cieszyć się wygodą, którą zapewnić mogą tylko soczewki kontaktowe.

Jednodniowe soczewki to rozwiązanie, cieszące się coraz większą popularnością. Pozwala na łatwą zmianę soczewek; cały proces zajmuje tylko kilka sekund i polega na wydobyciu soczewek z niezaczętego opakowania, a po całym dniu noszenia, na ich wyrzuceniu. Jednodniowe soczewki świetnie sprawdzą się więc podczas trudu podróży lub po prostu zawsze wtedy, gdy chcemy korygować swój wzrok w skuteczny i bardzo łatwy sposób.

Silikonowo-hydrożelowa soczewka dla osób z astygmatyzmem, zapewni ci ostry obraz, bez wrażenia rozmazania kształtów. Wysokie nawilżenie pozwoli ci zapomnieć o swojej wadzie, bowiem nie odczujesz niedogodności, które bywają odczuwane przy noszeniu mniej zaawansowanych technologicznie soczewek: bólu, zaczerwienienia białka oka, pieczenia oraz suchości. Propozycja od Cooper Vision uchroni cię przed tymi nieprzyjemnymi objawami i zapewni zdrowie twoim oczom.

 

 

MOC CYL.
od -9,00 do -6,50D (co 0,50D) -0,75
-1,25
-1,75
10, 20, 60, 70, 80, 90,
100, 110, 120, 160,
170, 180
od -6,00 do 0,00D (co 0,25D)
od +0,25 do +4,00D (co 0,25D) 20, 70, 90, 110, 160, 180
od -9,00 do -6,50 D (co 0,50D) -2,25 10, 20, 90, 160, 170, 180
od -6,00 do 0,00D (co 0,25D)Soczewki kontaktowe Clariti 1 Day Toric występują także często pod nazwą handlową iWear Activ Astigmatism.

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent COOPER VISION
Moc -9.00 do +4.00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,3
(Średnia ocena 2/5 na podstawie 1 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Na duży komfort noszenia, wspaniałe uwodnienie, soczewki praktycznie niewyczuwalne. Natomiast oś nie trzyma się w odpowiedniej pozycji, cały czas się obracają. Wiem, że mam trudne oczy, dlatego myślę, że w normalnych warunkach nie warto rezygnować z ich wypróbowania.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?